مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
سلام دوستان من می خواستم کارت گرافیک 6870 یا 6850 بگیرم حال می خواستم بدونم کدوم یکی از اینارو بگیرم بعد اگر پیشنهاد دیگه ای غیر از این دو دارین که تا 340 تومن باشه هم اگر بگید ممنون میشم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان من می خواستم کارت گرافیک 6870 یا 6850 بگیرم حال می خواستم بدونم کدوم یکی از اینارو بگیرم بعد اگر پیشنهاد دیگه ای غیر از این دو دارین که تا 340 تومن باشه هم اگر بگید ممنون میشم

6870 انتخاب خوبیه gtx560tiهم از برند zotac میتونی برداری
6870 دارای سرعت بیشتری هست ولی اگه استفادت برای گیم هست 560ti عملکرد بهتری داره شک نکن

آخرین ویرایش:

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
بعد قیمت این 560ti چنده ؟
چقدر با 550ti از لحاظ کیفیت تفاوت داره ؟
اگر خواستم 6870 بگیرم از کدوم برند بگیرم ؟
بعد من تا الان دوتا گرافیک گرفتم که هر دو xfx بوده ازش راضی بودم می خوام ببینم xfx چه جوریه ؟
اینم بگم که main من گیگاست و می خواستم بدونم کدوم برند برای این main بهتر غیر از خود گیگا ؟
100% هم برای گیم می خوام

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
سلام
جاش اینجا نیست اما در ادامه صحبت دوستان باید بگم Green پاورهای رده Gold و US خودش رو از شرکت HIGH POWER و سری Gaming رو از SEVENTEAM تهیه می‌کنه و به طور اتفاقی هر دو از معتبرترین شرکت‌های سازنده اصلی پاور هستند. با اطمینان میشه گفت نمی‌شه اونها رو با پاسکال مقایسه کرد.

بله، درست می گید، اما باز هم توانایی هر کدوم از پاورها باید با مدل خاص خودش سنجیده بشه و صحت و سقم اعتبار نشان های ادعا شده و بهینه سازی توان و کنترل نوسان شدت جریان خروجی در محدوده ی قابل قبول رو رعایت می کنه یا Fail میشه.

می تونی GTX 560 رو بگیری، انتخاب بعدی هم 6950 هست که یکم گرونتره.

• Like
Reactions: msbazicenter

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
دوستان گفتم من تو حدود 320 می خوام ونهایتن 350 تومن اگر میشه بهترین مدلی رو که می شه تو این قیمت خرید رو به من بگید ؟

amin9900

کاربر سایت
Jun 26, 2008
56
نام
amin
راستش دوست عزیز من تمامه جا هایی رو که می تونستم پرسیدم ولی کمترین قیمت برای 6950 رو به من410 گفتن البته اینم بگم من کرمانم نه تهران
حالا اگه شما سایتی رو می شناسید که قیمت های خوبی داره اگه معرفی کنید ممنون می شم اگه ناراحتتون کردم عذر می خوام

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
1ی از آشناها میخواد با نهایت 130 تومن کارت گرافیک بگیره .چی پیشنهاد میکنید؟
من خودم بهش گفتم 1ذره دیگه بزاره روش تا GTS 450 بگیره ولی میگه احتمالا جور نمیشه .
مشخصات دقیق سیستمش رو نمیدونم ، فقط میدونم cpu=dualcore 5200 و رمش هم 2گیگ هست> دیگه باس رمش رو نمیدونم ولی DDR2 هست.
فقط پاور مورد نیاز کارتی رو هم که پیشنهاد میکنید بفرمایید.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
راستش دوست عزیز من تمامه جا هایی رو که می تونستم پرسیدم ولی کمترین قیمت برای 6950 رو به من410 گفتن البته اینم بگم من کرمانم نه تهران
حالا اگه شما سایتی رو می شناسید که قیمت های خوبی داره اگه معرفی کنید ممنون می شم اگه ناراحتتون کردم عذر می خوام
اینجا از گرونترین برند یعنی ASUS با این قیمت میشه 6950 خرید، برندهای دیگه ارزونترن.

درود
1ی از آشناها میخواد با نهایت 130 تومن کارت گرافیک بگیره .چی پیشنهاد میکنید؟
من خودم بهش گفتم 1ذره دیگه بزاره روش تا GTS 450 بگیره ولی میگه احتمالا جور نمیشه .
مشخصات دقیق سیستمش رو نمیدونم ، فقط میدونم cpu=dualcore 5200 و رمش هم 2گیگ هست> دیگه باس رمش رو نمیدونم ولی DDR2 هست.
فقط پاور مورد نیاز کارتی رو هم که پیشنهاد میکنید بفرمایید.

با این اوصاف انتخاب GTS 240 1GB DDR5 با حدود 120 تومن چاره ی کار هست، بای ه پاور واقعی 450 وات هم کار می کنه.

• Like
Reactions: WILD GOAT

Shah!n

کاربر سایت
Jul 12, 2009
2,742
نام
شاهین
سلام دوستان
کارت گرافیک GTX 460 1GB DDR5 از برند های Zotac و Gainward حدودا قیمتش چند هست ؟
برند Zotac بهترینه در بین برند های دیگه ؟ در واقع برای خرید این کارت گرافیک کدوم برند رو پیشنهاد می کنید ؟ ( قیمت مهم نیست )
پاور چند وات لازم داره ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
خب دوستان من کارت دی وی بی رو که از مادربورد جدا کردم ، از صبح تا الان هم در حال بازی کردن روی رزولوشن بالا بودم ، هیچ مشکلی هم واسم پیش نیومد . به احتمال فراوان کارت دی وی بی با کارت گرافیکم کانفیلیکت سخت افزاری یا نرم افزاری داره . ممنون ازدوستانی که راهنمایی کردن.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,781
نام
فرشید
سلام
قیمت جهانی کارت GTX 570 الان چنده ؟

حدود 300 دلار، برای گرافیک قیمت جهانیش اصلا مهم نیست اینجا!

سلام دوستان
کارت گرافیک GTX 460 1GB DDR5 از برند های Zotac و Gainward حدودا قیمتش چند هست ؟
برند Zotac بهترینه در بین برند های دیگه ؟ در واقع برای خرید این کارت گرافیک کدوم برند رو پیشنهاد می کنید ؟ ( قیمت مهم نیست )
پاور چند وات لازم داره ؟

ممنون
Zotac و Gainward به ترتیب 290 و 260 تومن هستن، من فقط ZOTAC رو پیشنهاد می دم
بهترین نداریم، بهترینها داریم که ASUS,MSI,EVGA,ZOTAC رو شامل میشه.

پاور 535 گرین توصیه میشه.

خب دوستان من کارت دی وی بی رو که از مادربورد جدا کردم ، از صبح تا الان هم در حال بازی کردن روی رزولوشن بالا بودم ، هیچ مشکلی هم واسم پیش نیومد . به احتمال فراوان کارت دی وی بی با کارت گرافیکم کانفیلیکت سخت افزاری یا نرم افزاری داره . ممنون ازدوستانی که راهنمایی کردن.

نخیر، با کارت گرافیک شما ناسازگاری نداره، کلا کارت غیر استانداردیه که با خیلی قطعات دیگه هم مشکل داره و درایورش هم استاندارد نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر