مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
این هم سیستم VGA:ATI Radeon HD 4600 Series
CPU:Intel(R) Core(TM) i3 CPU
RAM:4 GB.
بودجم هم میتونم تا 300 هم ببرم بالا.
دوست عزیز این اطلاعات رو تو پست قبلی هم گفتی منظور من اینه که مدل دقیق کارت چی هستش این توضیحات شما فقط سری ش رو مشخص کرده نه مدلش !
تا 300 هم متاسفانه مدل خاصی موجود نیست برای مدل بالاتر باید رو 350 360 تومن فک کنی که میشه HD6770 یا GTS 450 رو در نظر گرفت !

show_man

کاربر سایت
یه کارت گرافیک asus GTX 550 ti DirectCU top 1gb GDDR5 دارم تا 25 مرداد امسال گارانتی داره گارانتیش هم واسه F2 group هست. با توجه به قیمت بازار .قیمت درست واسه فروش چه قیمتیه؟​

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
از کجا بفهمم مدلش چیه چون من سر در نمیارم از این چیزا؟
روی کارت یا از طریق ویندوز و منوی Device Manager زیر مجموعه ی Display adapters مشخص میشه !
یه کارت گرافیک asus GTX 550 ti DirectCU top 1gb GDDR5 دارم تا 25 مرداد امسال گارانتی داره گارانتیش هم واسه F2 group هست. با توجه به قیمت بازار .قیمت درست واسه فروش چه قیمتیه؟
فک میکنم 390 400 مناسب باشه !

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
یه کارت گرافیک asus GTX 550 ti DirectCU top 1gb GDDR5 دارم تا 25 مرداد امسال گارانتی داره گارانتیش هم واسه F2 group هست. با توجه به قیمت بازار .قیمت درست واسه فروش چه قیمتیه؟​

حدود 300

ADU_Tank

کاربر سایت
سلام و خسته نباشید...
یه سایت معرفی میکنید،میخوام Performance انواع کارت های گرافیک لپ تاپ رو ببینم،تو بازی ها البته!
ممنون

samss

کاربر سایت
اساتید این کارتای انویدیای OEM داستانشون چیه ؟ اصلا هست تو بازار ؟ مثلا 660 با 660 OEM دیدم تو تعداد هسته و فرکانس فرق دارن . خب چرا !!!؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
اساتید این کارتای انویدیای OEM داستانشون چیه ؟ اصلا هست تو بازار ؟ مثلا 660 با 660 OEM دیدم تو تعداد هسته و فرکانس فرق دارن . خب چرا !!!؟
کارتای OEM (به نوعی تمام مراحل ساختش رو Nvidia انجام میده) معمولا بصورت جدا تو بازار جهانی فروخته نمیشه فقط در اختیار سازنده هایی که کیس های آماده (از قبل اسمبل شده) رو برای فروش میذارن قرار میگیره مثل سیستم های آماده ی HP , ASUS , SONY ، سری Alienware از کمپانی DELL و...
در کل نسبت به مدل مشابه قیمت کمتری داره برای کاهش هزینه ها !

آخرین ویرایش:

Zerg

کاربر سایت
سلام
دوستان GTX 650 TI BOOST موجوده تو بازار؟اگه موجوده قیمت رو لطفا بگید و power مورد نیاز برای این کارت.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
سلام دوستان
میشه کارت های رفرنس رو اور کرد؟در مورد ولتاژ چطور؟؟
اساتید لطفا اساسی راهنمایی کنید.
بصورت کلی بله امکانش هست هم ولتاژ و هم فرکانس ها اما دقیقتر بگیم معمولا فرکانس هارو میشه تغییر داد ولی ولتاژ بسته به سازنده و بایوس کارت میتونه قابل تغییر باشه یا نباشه !
سلام
دوستان GTX 650 TI BOOST موجوده تو بازار؟اگه موجوده قیمت رو لطفا بگید و power مورد نیاز برای این کارت.
خیر موجود نیست ، مدت زیادی از معرفی ش نمیگذره یه مقدار طول میکشه بصورت انبوه وارد بازار ما بشه ، در مورد پاور هم حداقل یه 450w میخواد !
سلام 6990 الان تو بازار موجوده؟؟ اگر هست تو چه رنجه قیمتی هست دوستان؟؟
خیر موجود نیست در نتیجه قیمت مشخصی هم نداره !

|PREDATOR|

کاربر سایت
ممنون آقا رامین
MSI 670 reference.فرضا خواستم اور کنم.دادن ولتاژ به کارت آسیب نمیزنه؟
چون یکی از دوستان میگفت که دادن ولتاژ به کارت رفرنس باعث سوختن کارت میشه!!
در حالت کلی برای این کارت ها ولتاژ دادن توصیه میشه یا نه؟؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
خیر موجود نیست ، مدت زیادی از معرفی ش نمیگذره یه مقدار طول میکشه بصورت انبوه وارد بازار ما بشه ، در مورد پاور هم حداقل یه 450w میخواد !

رامین جان امروز با ماتریکس حرف زدم گفتن احتمال زیاد اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد وارد میکنن.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
ممنون آقا رامین
MSI 670 reference.فرضا خواستم اور کنم.دادن ولتاژ به کارت آسیب نمیزنه؟
چون یکی از دوستان میگفت که دادن ولتاژ به کارت رفرنس باعث سوختن کارت میشه!!
در حالت کلی برای این کارت ها ولتاژ دادن توصیه میشه یا نه؟؟
خواهش
بستگی به میزان ولتاژ و دمای کارت داره که خوب باید تو یه رنج مشخصی قرار بگیره !
دادن ولتاژ قاعدتا برای رسیدن به فرکانس های بالاتر هستش حالا برای کارتی تو همچین رده ای اصلا OC پیشنهاد نمیشه که طرف بخواد به فکر فرکانسای بالاتر و افزایش ولتاژ بیفته !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر