مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

POWER____

کاربر سایت
Apr 7, 2012
145
دوستان یک سوال.
من الان که سیستم ارتقا دادم باید یک بار ویندوز عوض کنم؟
و یا باید بازی ها رو دوباره نصب کنم؟
یانیازی نیست.ببخشید
ممنون

POWER____

کاربر سایت
Apr 7, 2012
145
نه نیازی به تعویض ویندوز نیست مگر اینکه مشکلی قبل از ورود به ویندوز یا تو خود ویندوز پیش بیاد !

بازی چی؟نیازی نیست بازی رو دوباره نصب کنم؟تغییر fps ایجاد میشه یا نه نیازی نیست.
ممنون.ببخشید سوالتم زیاد مربوط به تاپیک نمیشه دوستان.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بازی چی؟نیازی نیست بازی رو دوباره نصب کنم؟تغییر fps ایجاد میشه یا نه نیازی نیست.
ممنون.ببخشید سوالتم زیاد مربوط به تاپیک نمیشه دوستان.
برای بازی هم همینطور معمولا نیازی نیست ولی خوب خود کاربر تست میکنه اگه مشکلی بود پاک و دوباره نصبش میکنه !
مشکلی نیست
این مدل کارت گرافیک میتونه بازی های الان رو رون اجرا کنه
geforce GT 430
خیر این کارت با بازیهای گذشته هم مشکل داره چه برسه به بازیهای روز !
البته بستگی داره چجور بازی کردنی (بطور مثال نوع Res) مد نظر باشه !
تفاوت این سه کارت گرافیک در چیه ؟
CLUB 3D HD 7850 ROYAL QUEEN
POWERCOLOR HD 7850
SAPPHIRE HD 7850
ممنون میشم دربارش توضیح بدین
مدل اول تنها فرقش تو خنک کننده ی اختصاصیه Club3D نسبت به مدل Ref هستش 2 تای دیگه وضعیت سری شون مشخص نیست و نمیشه گفت Ref هستن یا مدل خاص !

خوب دوستان حالا به نظرتون این کارت گرافیک amd 5450 کارت به درد بخوری نیست؟پس cpu رو هم ارتقا ندم.
تو رو خدا یکی از دوستان بگه این gt 430 چقدر از 5450 قویتر هست؟
لطفا حذفش نکنید خواهش میکنم.
شما قبلا بارها این سوال رو پرسیدی برگرد به پستایی که تو این تاپیک دادی خودت جوابش رو متوجه میشی !
سلام.دو تاسوال داشتم;
1-یه کارت خوب تاسقف 250 تومان برام معرفی کنید.حالا یکم بالا وپایین مهم نیس
2-برای گیم کارت های Nvidia بهتره یا ATI ؟؟؟؟
شما هم همینطور قبلا این سوال رو پرسیدی دوستان هم جواب دادن !
لطف کنید پست تکراری نزنید برای بار 1000م !

آخرین ویرایش:

turkboy

کاربر سایت
Oct 18, 2012
12
برای بازی هم همینطور معمولا نیازی نیست ولی خوب خود کاربر تست میکنه اگه مشکلی بود پاک و دوباره نصبش میکنه !
مشکلی نیست

خیر این کارت با بازیهای گذشته هم مشکل داره چه برسه به بازیهای روز !
البته بستگی داره چجور بازی کردنی (بطور مثال نوع Res) مد نظر باشه !

مدل اول تنها فرقش تو خنک کننده ی اختصاصیه Club3D نسبت به مدل Ref هستش 2 تای دیگه وضعیت سری شون مشخص نیست و نمیشه گفت Ref هستن یا مدل خاص !

شما قبلا بارها این سوال رو پرسیدی برگرد به پستایی که تو این تاپیک دادی خودت جوابش رو متوجه میشی !

شما هم همینطور قبلا این سوال رو پرسیدی دوستان هم جواب دادن !
لطف کنید پست تکراری نزنید برای بار 1000م !
من اون موقع برا خودم با راهنمایی دوستان کارت گرفتم.الان برا یکی دیگه میخاستم سوال خودم نبود عزیز!!

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من اون موقع برا خودم با راهنمایی دوستان کارت گرفتم.الان برا یکی دیگه میخاستم سوال خودم نبود عزیز!!
مهم نیست چون جواب سوال همونیه که قبلا داده شده فرقی نکرده !

آخرین ویرایش:

m1987

کاربر سایت
Dec 2, 2012
108
نام
محمدرضا
سلام گرافیک منasus engt440/DI/1GBD3هستش
مانیتورم سامسونگ22es5550میخوام تو بازیها با رزلوشنhdباشه اما دوستان میگن گرافیکت ضعیفه
میشه چند تا گرافیک خوب با قیمتهاش معرفی کنید(حداکثر تا700تومان)

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
رفتم قیمت گرفتم از مغازه GTX 690 DDR5 4Gb
گفت بین 4 میلیون و 700 تا 4.9 داریم:|گفتم برو بابا(یادش بخیر تو تابستون با همین پول یه کامپیوتره خیلی خیلی high end میتونستیم بگیریم)(خدایا اینجا دیگه کجاست؟!)
فقط اینکه یادم رفت قیمت GTX 680 رو بگیرم.اگه شما قیمتشو دارید ممنون میشم بهم اطلاع بدید.

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام آقا رامین خسته نباشید.
یه سوال تخصصی :d
پایینترین کارتی ک میتونه بازی ها رو راحت با تنظیماته بالا اجرا کنه چی معرفی میکنین؟قیمت هم بیزحمت بگین.___(کارت خودم: MSI N550GTX-Ti Cyclone OC)
ممنون

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام گرافیک منasus engt440/DI/1GBD3هستش
مانیتورم سامسونگ22es5550میخوام تو بازیها با رزلوشنhdباشه اما دوستان میگن گرافیکت ضعیفه
میشه چند تا گرافیک خوب با قیمتهاش معرفی کنید(حداکثر تا700تومان)
مشخصات سیستم شما چیه ؟ (دقیق بگو)
رفتم قیمت گرفتم از مغازه GTX 690 DDR5 4Gb
گفت بین 4 میلیون و 700 تا 4.9 داریم:|گفتم برو بابا(یادش بخیر تو تابستون با همین پول یه کامپیوتره خیلی خیلی high end میتونستیم بگیریم)(خدایا اینجا دیگه کجاست؟!)
فقط اینکه یادم رفت قیمت GTX 680 رو بگیرم.اگه شما قیمتشو دارید ممنون میشم بهم اطلاع بدید.
خوب انتظار داشتی چه قیمتی باشه ؟ اگه 1 ماه پیش قیمت میگرفتی بالای 5.100 هم بهت قیمت میدادن !
680 بین 1.800 تا 2.200 بسته به برند و مدل متغیره !
سلام آقا رامین خسته نباشید.
یه سوال تخصصی :d
پایینترین کارتی ک میتونه بازی ها رو راحت با تنظیماته بالا اجرا کنه چی معرفی میکنین؟قیمت هم بیزحمت بگین.___(کارت خودم: MSI N550GTX-Ti Cyclone OC)
ممنون
سلام ممنون
خوب بستگی به Resolution طبیعی مانیتور داره ، بطور مثال برای 1080 به حداقل یدونه 7870 یا GTX570 (در صورتیکه گیر بیاد) نیازه حالا Resهای پایینتر کارت ضعیفتری هم نیاز داره !

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,066
نام
سهند
برای رزولوشن 768*1360 چه کارتی مناسبه تا بازیهارو 60 فریم فیکس اجرا کنه ؟! هم AMD بگو و هم Nvidia و برای این رزولوشن با 60 فریم ثابت چه پردازنده ای لازمه تا کارت تمام کارایی خودشو نشون بده !؟
و اگه میشه حدود قیمت هر کدوم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر