مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
درود
دوستان خرید موس بدون سیم پیشنهاد می شه یا با سیم ؟
من چند سال پیش یه کیبرد بی سیم فیلیپس داشتم این آخریا دیونم کرده بود بس قطعی داش . برای گیم نمی خوام . استفاده معمولی
تا رنج 80 تا 100 چی پیشنهاد می دین ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان سیستم برای آتلیه میخام . برای رندر گردن گرافیکی و میکس و مونتاژ و این حرفا . برای رندر سرعتش برام مهمه . چی پیشنهاد میدین ؟ چنتا سیستم داریم همه cire i5 هستن و 4 گیگ رم ddr3 دارن . کلاسترینگ میشه ؟ من خودم چیزی پیدا نکردن تو نت . ترجیحم میدم که یه سیستم خفن جاش بزارم .

کلاسترینگ تحت نرم افزار رندر شما ( مثلا 3DMAX ) امکان پذیر هست، اما راهکار سر راست و تحت سیستم عامل نداره و پیچیدگیهای خودش رو داره، مثلا متریال ها باید روی تمام کلاینت ها عینا کپی بشن.

CPU:INTEL CORE i7 5930
FAN:Thermalright 140
RAM:4*8GB 2400 DDR4
M/B:ASUS X99 PRO
VGA:ASUS GTX 960 2GB
SSD: SAMSUNG 850 PRO 120GB
HDD:SEAGATE 2TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 750W
CASE:GREEN X2

همچین سیستم حدود 6800 درمیاد

درود
دوستان خرید موس بدون سیم پیشنهاد می شه یا با سیم ؟
من چند سال پیش یه کیبرد بی سیم فیلیپس داشتم این آخریا دیونم کرده بود بس قطعی داش . برای گیم نمی خوام . استفاده معمولی
تا رنج 80 تا 100 چی پیشنهاد می دین ؟

اگر برای بازی در نظر دارید که خیر، مدل بی سیم از هیچ نوعش توصیه نمیشه ( چند مدل گرون قیمت حرفه ای گیمینگ بالای 600 تومن داریم که منظور من اونها نیست)
برای استفاده ی معمولی از برند مایکروسافت یا مدلهای لاجیتک انتخاب کنید که قطعی و لگ ندارن.

چه مادربوردی با cpu core i7 4790k هماهنگ هست ؟

با مادربردهای Z97 که برای اورکلاک هم مناسب باشه، اما روی مادربردهای H97 و B85 هم قابل استفاده خواهد بود.

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
سلام آقا فرشید.
حجم چیزهایی که از نت دانلود کردم خیلی زیاد شده از پر کردن چندتا هارد 2 ترابایتی اکسترنال گذاشته و دیگه خسته شدم از خرید هارد.می خوام رو دی وی دی بزنم ولی زیاد میشه و قروقاطی تصمیم گرفتم یه پرینتر بخرم که بتونه هم روی دی وی دی و هم یه کاور قشنگ بزنه مثل همین مغازه ها که واسه فیلمها و بازیاشون میزنند البته خیلی باکیفیت تر باشه ...هر از گاهی هم روی برگه ای یه متن سیاه و سفید بیشتر واسه همون کاور میخوام.تا 1 میلیون 500 هزار تومان میتونم هزینه کنم.چی پیشنهاد می کنید؟

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام آقا فرشید.
حجم چیزهایی که از نت دانلود کردم خیلی زیاد شده از پر کردن چندتا هارد 2 ترابایتی اکسترنال گذاشته و دیگه خسته شدم از خرید هارد.می خوام رو دی وی دی بزنم ولی زیاد میشه و قروقاطی تصمیم گرفتم یه پرینتر بخرم که بتونه هم روی دی وی دی و هم یه کاور قشنگ بزنه مثل همین مغازه ها که واسه فیلمها و بازیاشون میزنند البته خیلی باکیفیت تر باشه ...هر از گاهی هم روی برگه ای یه متن سیاه و سفید بیشتر واسه همون کاور میخوام.تا 1 میلیون 500 هزار تومان میتونم هزینه کنم.چی پیشنهاد می کنید؟
دی وی دی که بیشتر خستت میکنه!!
اگه میخوای بیزنسی چیزی راه بندازی اوکیه ولی واسه آرشیو شخصی ،دیویدی نه میصرفه نه به درد میخوره،چون خودم یه زمان اینطوری بودم گفتم تجربمو بگم

اگه کلا این روشو دوس داری که بحثش جداس

Sent from my GT-P6210 using Tapatalk

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام دوستان.

یه موس میخواستم بگیرم که با لپ تاپ کار میکنم دیگه این ترک پدش اذیتم میکنه. شاید هم یه بازی نهایت کانتر 1.6 بزنم . بین این مدل ها موندم :

Logitech M500

SteelSeries Kinzu V3

Logitech G302 Daedalus Prime

نظر دوستان چی هست؟

m1987

کاربر سایت
Dec 2, 2012
108
نام
محمدرضا
سلام اقا فرشید
میخوام هارد 2ترابایتم بدون گارانتی رو بدم به یکی از اقوام
مدل هارد سیگیت st2000dm001 ساخت تایلند
حالا به چه قیمتی بدمش؟

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
سلام
من کارت گرافیکم gigabyte 970 g1 هست و یه کیس میخوام که این کارت گرافیک براحتی توش جا بشه.
بودجه هم بین 150 تا 250
یه مدا و مارک هم معرفی کنید که در دسترس باشه و front USB3 هم داشته باشه.
مینبوردم هم z97-a هست

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام آقا فرشید.

همونطور که دوستمون گفتن راهش این نیست، بهتره یه بلو ری رایتر بخرید و روی Blu Ray فایلهاتون رو کپی و منتقل کنید.

سلام دوستان.

یه موس میخواستم بگیرم که با لپ تاپ کار میکنم دیگه این ترک پدش اذیتم میکنه. شاید هم یه بازی نهایت کانتر 1.6 بزنم . بین این مدل ها موندم :

Logitech M500

SteelSeries Kinzu V3

Logitech G302 Daedalus Prime

نظر دوستان چی هست؟

SteelSeries Kinzu V3 توی این رده قیمتی از بقیشون بهتر هست. بعد هم Logitech G302 Daedalus Prime خوبه.

سلام اقا فرشید
میخوام هارد 2ترابایتم بدون گارانتی رو بدم به یکی از اقوام
مدل هارد سیگیت st2000dm001 ساخت تایلند
حالا به چه قیمتی بدمش؟

درود
حدود 200 تومن مناسبه.

سلام

هارد اکسترنال 1 یا 2 ترابایت با سرعت 7200rpm تو بازار هستش؟؟

فقط مدلهای رومیزی و آداپتوری سرعت بالا هستن که اونا هم الان کم شدن و بیشتر مدلهای پرتابل موجودن.

درود
یه فلش مموری 32 تا قیمت 100 تومن معرفی کنید

از مدلهای پاتریوت و Corsair اگر انتخاب کنید پر سرعت ترین ها رو دارن.
Corsair Flash Voyager GT مثلا یکی از پر سرعت ترین هاست.

سلام
من کارت گرافیکم gigabyte 970 g1 هست و یه کیس میخوام که این کارت گرافیک براحتی توش جا بشه.
بودجه هم بین 150 تا 250
یه مدا و مارک هم معرفی کنید که در دسترس باشه و front USB3 هم داشته باشه.
مینبوردم هم z97-a هست

هم می تونید GREEN X2 رو بخرید و هم GREEN X3 Viper که کارتتون توی اسلات اولش جا میشه.
front USB3 هم داره.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اقا فرشید این فلش مموری هایی که گفتید تو اینترنت پیدا نکردم تو شهرمون هم که اصلا نیست!
بین این دو تا کدوم بهتره؟
Silicon Power Marvel M70 USB 3.0 Flash Memory
Adata DashDrive Elite UE700 USB Flash Memory

Crazy Joker

کاربر سایت
Oct 29, 2010
174
نام
Hossein
دی وی دی که بیشتر خستت میکنه!!
اگه میخوای بیزنسی چیزی راه بندازی اوکیه ولی واسه آرشیو شخصی ،دیویدی نه میصرفه نه به درد میخوره،چون خودم یه زمان اینطوری بودم گفتم تجربمو بگم

اگه کلا این روشو دوس داری که بحثش جداس

Sent from my GT-P6210 using Tapatalk
همه روی نمی خوام رو دی وی بزنم.مثلا بعضی فیلم ها و بازیهارو رو دی وی دی 9.چیزهای سنگین رو بلوری.راه دیگه هم که به غیر از این دوراه دیسک و هارداکسترنال نمی مونه.الان مسئله من اینا نیست من یه پرینتر میخوام واسه کاور زدن.فردا اگه مثلا یه فیلمی رو رایت زدم بعدا که خواستم پیداش کنم یه کاور شیک داشته باشه و همچنین یه عکس باکیفیت رو دیسک.

همونطور که دوستمون گفتن راهش این نیست، بهتره یه بلو ری رایتر بخرید و روی Blu Ray فایلهاتون رو کپی و منتقل کنید.
در هر حال اگه روی بلوری هم بزنم باز هم نیاز به اون پرینتری که گفتم دارم.پیشنهادتون برای همچین پرینتری چیه؟

mohsen 24

کاربر سایت
Nov 19, 2015
787
سلام اساتید محترم نظرتون رو درباره این سیستم که بنده دارم میخوام بدونم والا تا الان همه بازی رو رو اولترا اجرا کردیم فقط سر این بازی کال و اساسین سندیکا بدجور به مشکل خورده ینی در حد فاجعه ! جوری که اساسین رو رو حالت اولترا به تنظیمات فول و رزولوشن 1080 فقط 2 فریم میده
:|
هر چند که مطمن هستم مشکل از بهینه سازی بازی ها هست اما خو خواستیم یه ارتقا بدیم که یه نیم نگاهی هم به اینده داشته باشیم با این وضع و اوضاع
مادربرد :
GIGABYTE GA-P61A-D3
گرافیک : gtx 770 msi gaming
رم : 8 گیگ
سی پیو : i5 2500
پاور : 700
فقط عزیزان میخوام سیستمی که جهت ارتقا پیشنهاد داده میشه کاملا اینده نگرانه باشه که نیاز نباشه به طور مداوم ارتقا انجام بدم واینکه من شخصا خودم جوری هستم که اگه نتونم یه بازی رو رو اولترا بازی کنم به طور کلی بخیالش میشم و البته 60 فریم و صد البته 1080
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر