مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام فرشید جان خسته نباشید
من یه ASUS GTX 760 OC انداختم چند وقت پیش (توان خریدم 1 تومن بود ) میخواستم ببینم بازی های جدید رو میتونه راحت اجرا کنه یا نه و در کل چطوره این کارت
مانیتورم هم 17 اینچه و حداکثر روزلیشنش 1024*1280 هست با این کارت میشه بازیهای جدید رو تو حداکثر رزولیشن اجرا کرد ؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام دوستان میخواستم یه کارت صدا بگیرم روی یکیش thx و دیگری sbx حک شده میخواستم بدونم کدوم بهتره :d

از کی تا حالا باید رو حساب چیزی که روی کارت زده نظر بدیم؟!
عزیز مدلاش رو بگو و اینکه چقدر می خوای هزینه کنی.

سلام فرشید جان خسته نباشید
من یه ASUS GTX 760 OC انداختم چند وقت پیش (توان خریدم 1 تومن بود ) میخواستم ببینم بازی های جدید رو میتونه راحت اجرا کنه یا نه و در کل چطوره این کارت
مانیتورم هم 17 اینچه و حداکثر روزلیشنش 1024*1280 هست با این کارت میشه بازیهای جدید رو تو حداکثر رزولیشن اجرا کرد ؟

رو رزولوشن شما که خیلی هم خوب می تونه و بازیهای جدید رو می تونه توی حداکثر تنظیمات اجرا کنه، اگر بقیه ی قطعاتتون هم خوب باشه.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
رو رزولوشن شما که خیلی هم خوب می تونه و بازیهای جدید رو می تونه توی حداکثر تنظیمات اجرا کنه، اگر بقیه ی قطعاتتون هم خوب باشه.

فرشید جان مشخات کامل سیستمم اینه

FX 6300 _ 3.5GHz
8 Gb Ram
GTX 760
Win 10 64

woooo

کاربر سایت
Jun 15, 2014
63
سلام عزیز هردو کارت صدار از کریتیو هستند
وی یکیش thx و دیگری sbx حک شده میخواستم بدونم کدوم بهتره اصلا فرق این thx studio با sbx studio چیه ممنون میشم پاسخ دهید @};-@};-@};-@};-​

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
فرشید جان مشخات کامل سیستمم اینه

FX 6300 _ 3.5GHz
8 Gb Ram
GTX 760
Win 10 64

پردازنده نسبتا ضعیف هست اما در کل می تونه تا 70 یا 80 درصد راندمان رو تولید کنه.

سلام عزیز هردو کارت صدار از کریتیو هستند
وی یکیش thx و دیگری sbx حک شده میخواستم بدونم کدوم بهتره اصلا فرق این thx studio با sbx studio چیه ممنون میشم پاسخ دهید @};-@};-@};-@};-​

دوست عزیز، اینا تکنیک ها و لوگوهای تبلیغاتی یا استانداردهایی هستند که کارت صدا پشتیبانی می کنه، اولی استاندارد پخش صدای فیلم هست و دومی هم فناوری خود کریتو
همونطور که گفتم اینا ربطی به کیفیت و انتخاب کارت صدا نداره و انحرافیه، باید دقیقا مدلشون رو پیدا کنید و اصلا بگید که منظورتون از خرید کارت برای چه کاری هست.

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
با سلام و ارادت خدمت استاد محترم و مسلم سخت افزار جناب فرشید.

من این قطعات که مربوط به سیستم قبلی خودم هست رو می خواستم بفروشم قیمت گذاری منصفانش چی هست؟

مادر بورد : ایسوز p5k-se سوکت ال جی ای 775
سی پی یو : اینتل ای 8400
گرافیک : انویدیا جی فورس 8500 هیت سینک دار رم 512
رم : ( 6 گیگ ) دوتا د و گیگ و دوتا یک گیگ رم ddr2 باس 800 پاتریوت (هت سینک دار)

در ضمن بهترین پاور به لحاظ کیفیت و گارانتی از 300 تا 400تومان چی پیشنهاد می دید
با تشکر پیشاپیش

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
فرشید جان یک سوال
میگن واترکولینک بعد از ی مدت کاراییش کاهش پیدا میکنه. راسته؟؟

راستش مثل هر خنک کننده ی دیگه ای یه عمر مفید داره اما اونقدر زیاد هست که با خنک کننده های معمولی از این نظر فرقی نداشته باشه، معمولا هم این خنک کننده ها رو بیش از 5 یا 6 سال استفاده نمی کنن و بعدش با قطعات دیگه ارتقا داده میشه

من شخصا سیستمهایی رو دارم که چندین سال هست دارن با واترکولینگ کار سنگین می کنن و هنوز تغییری در وضعیتشون دیده نشده، اگرم افت راندمانی بوده ناچیز هست.

سلام مادر برد گیگا مدل ga-p61-d3سوکت 1155 بروز هست؟ دست دو 190 هزار تومن سه ماه گارانتی ارزش خرید داره؟ اواژنگ
الان سوکت روز چیه؟

سوکت روز 1150 هست و مادربردی که شما نام بردید 1155 و قدیمی هست، بیش از 100 تومن هم ارزش خرید نداره فکر می کنم.

با سلام و ارادت خدمت استاد محترم و مسلم سخت افزار جناب فرشید.

من این قطعات که مربوط به سیستم قبلی خودم هست رو می خواستم بفروشم قیمت گذاری منصفانش چی هست؟

مادر بورد : ایسوز p5k-se سوکت ال جی ای 775
سی پی یو : اینتل ای 8400
گرافیک : انویدیا جی فورس 8500 هیت سینک دار رم 512
رم : ( 6 گیگ ) دوتا د و گیگ و دوتا یک گیگ رم ddr2 باس 800 پاتریوت (هت سینک دار)

در ضمن بهترین پاور به لحاظ کیفیت و گارانتی از 300 تا 400تومان چی پیشنهاد می دید
با تشکر پیشاپیش

برای پاور که GREEN 750 OC Gold که حدود 340 تومن هست.

برای قطعاتتون هم شاید حدود 250 تومن .

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
225
نام
ٍehsan
دمت گرم. خب به نظرت کدوم بهتره؟
Noctua NH-U12S یا Corsair H80i؟؟
میدونم H80 بهتره ولی ایا میارزه بیشتر هزینه کنم؟(از اونجا که دوبرابر Noctua قیمت داره) یا همون NH-U12S کافیه؟(برای 4790K میخام)

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دمت گرم. خب به نظرت کدوم بهتره؟
Noctua NH-U12S یا Corsair H80i؟؟
میدونم H80 بهتره ولی ایا میارزه بیشتر هزینه کنم؟(از اونجا که دوبرابر Noctua قیمت داره) یا همون NH-U12S کافیه؟(برای 4790K میخام)

خب کلا خنک کننده ی مایع گرونتر از نوع معمولی هست، یعنی برای داشتن راندمان مشابه ی یه خنک کننده ی هوای خوب 200 تومنی باید 300 تومن یا بیشتر برای مدل مایعش هزینه کنی
مزیتش اینه که کمتر جا می گیره و کمی هم ممکنه نویزش کمتر باشه ، بنابراین فکر کنم ارزشش رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر