مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اون یه دونه فیش داره آخه، به PC وصل کنی هدست کار می‌کنه؟!
بعد Razer Kraken Pro بهتر نیست؟! :D

فیش چی منظورته؟اون بیسیم هم من وصل کردم مشکلی نداشت.به گوشی هم با سیم:d
اگه اولویت با ps4 که گلد خوبه.اما اگه اولویت با چیزای دیگست باید بری بگردی:d

woooo

کاربر سایت
Jun 15, 2014
63
سلام بین دو هدست موندم کدومش رو پیشنهاد میکنید
Creative Headset Recon3D Omega Wireless و
[h=2]SteelSeries Siberia Elite World Of Warcraft Gaming Headset روزی 3 تا 4 ساعت HOTS بازی میکنم فیلم میبینم بازی و اهنگ با صدای زیاد رو دوست دارم کیفیت برام مهمه دوست دارم وقتی یه بازی ریسینگ میکنم صدای لاستیکا رو بشنوم در بازی اکشن و ... به صدای جزییات اهمیت میدم صدای اب برخورد فلزات با هم و .. اگر هدست دیگری مد نظر دارید خوشحال میشوم با ذکر دلیل لطفا معذرت اگه زیاد نوشتم @};-@};-@};-@};-[/h]

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام بهترین مارک برای SSD چی هست ؟ Samsung 850 EVO بگیرم خوبه ؟

SSD ساتا خور بهترین مدل SAMDUNG 850 PRO هست و خوشقیمت ترین مدل با عمر کاری و سرعت کمی پایینتر هم مدل EVO هست.

سلام بین دو هدست موندم کدومش رو پیشنهاد میکنید
Creative Headset Recon3D Omega Wireless و
SteelSeries Siberia Elite World Of Warcraft Gaming Headset روزی 3 تا 4 ساعت HOTS بازی میکنم فیلم میبینم بازی و اهنگ با صدای زیاد رو دوست دارم کیفیت برام مهمه دوست دارم وقتی یه بازی ریسینگ میکنم صدای لاستیکا رو بشنوم در بازی اکشن و ... به صدای جزییات اهمیت میدم صدای اب برخورد فلزات با هم و .. اگر هدست دیگری مد نظر دارید خوشحال میشوم با ذکر دلیل لطفا معذرت اگه زیاد نوشتم @};-@};-@};-@};-

هدست های SteelSeries برای گیم و موزیک مناسبتر هستند و هدست های کریتیو بیشتر برای موزیک، البته بستگی به مدل داره

از برند RAZER هم مدلهای خوبی می تونید انتخاب کنید، اما اونا هم بیشتر برای بازی تولید شدن تا فیلم و موزیک

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
ببخشید دوستان من چند وقتیه وسوسه شدم که یه کارت صدای نسبتا درست و حسابی بخرم . می خواستم ازتون بپرسم که آیا تفاوت بین کارت صدای نسبتا خوب و صدای on board اونقدر زیاد هست که ارزش 400 تومن هزینه کردن رو داشته باش ؟ البته منظور من از کیفیت صدا فقط موزیک و فیلم هست و من با کامپیوتر به هیچ عنوان بازی نمی کنم .

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
ببخشید دوستان من چند وقتیه وسوسه شدم که یه کارت صدای نسبتا درست و حسابی بخرم . می خواستم ازتون بپرسم که آیا تفاوت بین کارت صدای نسبتا خوب و صدای on board اونقدر زیاد هست که ارزش 400 تومن هزینه کردن رو داشته باش ؟ البته منظور من از کیفیت صدا فقط موزیک و فیلم هست و من با کامپیوتر به هیچ عنوان بازی نمی کنم .
نه اصلا اونقدر تاثیر نداره که بفهمی!این پول رو بزار واسه یه اسپیکر خیلی خوب تا لذت ببری!
البته آنبوردت اگه ماله 15سال پیش نباشه ها:D

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
سلام
کولر COOLER MASTER SEIDON 240M چجوری هست برای 5960x میخواستم ازش استفاده کنم کیفیت خوبی داره/جواب گو هست ؟
و رم های Geil چجوری هست کیفیت خوبی داره این رم ها در مقایسه با برند های دیگه ؟

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
سلام یه سیستم برا گیم بودجه 4 تومن هست مانیتور samsung bx2031 دارم هارد و dvd writer ام دارم یه 700 تومنم میتونم اضافه کنم که میخواستم مانیتور بگیرم ولی اگه تفاوت محسوسی ایجاد میشه برا کیس بودجه رو 4700 در نظر بگیرین قیمت تکی قطعات و مارک و مدل دقیق کارت گرافیک و غیره رو هم بگید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
سلام
سرعت رم چقدر تو سرعت کامپیوتر تاثیر دارد؟ مثلا رم ddr4 3000 MHz با رم ddr4 2400 MHz چقدر فرق دارند؟
تا اونجایی که من شنیدم رو گیم تاثیری نداره بیشتر برای رندرینگ اینا مهم البته نظر کامل قطعی اقا فرشید باید بدن

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
بچه ها اگر بخوام یک لب تاب بگیرم که اکثر بازی ها رو با کیفیت متوسط رو به بالا اجرا کنه و قیمتشم خیلی گرون نباشه چی رو پیشنهاد میکنید؟من امکاناتی مثل صفحه نمایش لمسی و این جور چیزا برام مهم نیست .مارکشم مهم نیست .فقط ارزون و قوی باشه
یک هدفن نهایتن تا 100 تومن برای بازی هم بگید که بشه باش چت هم کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر