مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
این دقیقا همون مدلیه که نباید بخرید و همون مواردی رو که در نظر دارید نداشته باشه داره!
باید بالای 100 تومن هزینه کنید.
فرشید جان دقیقا مشکل این مدل چی هست ؟
الان فریم ور 1.7 روش نصبه و تو این چند ساعت مشکلی نداشته یعنی مشکل دار میشه ؟

مدل های بالای 100 تومان اکثرا حرفه ای و 2 انتنه هستن من برای یک خونه خیلی کوچیک و حداکثر 2 تا موبایل و یک سیستم میخوام استفاده کنم یعنی مدل های 70 تومانی بدرد نمیخورن برای این استفاده های معمولی ؟
من از 88 تا الان Asus Am 602 داشتم

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

چه کارت گرافیکی رو برای این سیستم پیشنهاد میکنید؟ (یه چیزی که بازیها رو با تنظیمات متوسط راحت اجرا کنه.)

CPU: INTEL Core i3 2100
M.B: ASUS P8H67

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
فرشید جان دقیقا مشکل این مدل چی هست ؟
الان فریم ور 1.7 روش نصبه و تو این چند ساعت مشکلی نداشته یعنی مشکل دار میشه ؟

مدل های بالای 100 تومان اکثرا حرفه ای و 2 انتنه هستن من برای یک خونه خیلی کوچیک و حداکثر 2 تا موبایل و یک سیستم میخوام استفاده کنم یعنی مدل های 70 تومانی بدرد نمیخورن برای این استفاده های معمولی ؟
من از 88 تا الان Asus Am 602 داشتم

مشکلش همینه که تراشه های ارزون قیمت همیشه هنگ و فریز زیادی دارن، شما اگه چند ساعت تست کردی ما از اول عرضه ی این مدلها فیدبک کاربرارو داشتیم که البته برای مدلی در این رده طبیعی هست
بالای 100 تومن گفتم نه برای آنتن بیشترريالبرای چیپ ست وفریم ور بهتر که فریز شدن کمتر باشه و فریم ور کم باگ تر

خودت اول اومدی می گی نمی خوام مشکل داشته باشه،

دوستان سلام!

چه کارت گرافیکی رو برای این سیستم پیشنهاد میکنید؟ (یه چیزی که بازیها رو با تنظیمات متوسط راحت اجرا کنه.)

CPU: INTEL Core i3 2100
M.B: ASUS P8H67

خب از کارت GTX 750Ti می شه برای این سیستم برداشت تا GTX 960 مثلا، محدودیتی برای کارت نداره اصلا

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خب از کارت GTX 750Ti می شه برای این سیستم برداشت تا GTX 960 مثلا، محدودیتی برای کارت نداره اصلا

مرسی آقا فرشید عزیز.
شما تا سقف 400هزار تومن چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ (که بازیها رو با تنظیمات متوسط به راحتی اجرا کنه.)

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
مرسی آقا فرشید عزیز.
شما تا سقف 400هزار تومن چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ (که بازیها رو با تنظیمات متوسط به راحتی اجرا کنه.)

تا 400 تومن هیچی، کف کارت گرافیکی بازی همین مدلی بود که گفتم و کارت R7 260X که اونم همین حدود قیمت داره
اینا برای تنظیمات پایین مناسب هستند تازه، تنظیمات متوسط کارت 800 تومنی یا بالاتر می خواد.

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
مادربورد=asus h61m-c
رم=8g d3
گرافیک=gtx750ti 2g
cpu=i5 4440
دوستان این میتونه بازی ها رو متوسط اجرا کنه

مادربورد و پردازنده که بهم نمیخورن. مادربرد سوکت 1155 هست. این پردازنده قابل نصب رو بردهای با سکوت 1150 هست.
کارت گرافیک هم برای بازیهای روز ، حداقل انتخاب هست.

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
مادربورد و پردازنده که بهم نمیخورن. مادربرد سوکت 1155 هست. این پردازنده قابل نصب رو بردهای با سکوت 1150 هست.
کارت گرافیک هم برای بازیهای روز ، حداقل انتخاب هست.

ببخشید اشتباه نوشتن اون 81 نه 61 الان بهش میخوره
بعد به نظر شما کنسول بگیرم بهتر نیست

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi
ببخشید اشتباه نوشتن اون 81 نه 61 الان بهش میخوره
بعد به نظر شما کنسول بگیرم بهتر نیست

پاسخ به این سوال چندان ساده نیست. کلا یک مقدار هم میشه گفت سلیقه ای هست.
ولی بنده خودم همیشه PC رو انتخاب می کنم. چون به غیر از گیم کاربردهای بسیار دیگه ای هم داره. از لحاظ سخت افزار هم قابل ارتقا هستش و مطمئنا از لحاظ گرافیکی در بازیها نسبت به کنسول سرتره. ّ
البته بازی با PC دردسرهای خودش رو داره. بخصوص برای اجرای بازیهای غیر اوریجینال ویا آپدیت نبودن درایورها و .... که جای بحثش اینجا نیست.

PLUNDER

کاربر سایت
Nov 23, 2013
43
پاسخ به این سوال چندان ساده نیست. کلا یک مقدار هم میشه گفت سلیقه ای هست.
ولی بنده خودم همیشه PC رو انتخاب می کنم. چون به غیر از گیم کاربردهای بسیار دیگه ای هم داره. از لحاظ سخت افزار هم قابل ارتقا هستش و مطمئنا از لحاظ گرافیکی در بازیها نسبت به کنسول سرتره. ّ
البته بازی با PC دردسرهای خودش رو داره. بخصوص برای اجرای بازیهای غیر اوریجینال ویا آپدیت نبودن درایورها و .... که جای بحثش اینجا نیست.

حق با شماست من اگر دست وبالم باز بود حتماpcانتخاب میکردم به نظر شما ارزش داره با اون سیستمی که نام بردم بیخیال کنسول بشم با توجه به گرانی بازیش اصلا اون سیستم میتونه بازی ها روی متوسط اجرا کنه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام فرشید جان
میخام یه cpu 4790k بخرم با یه مادربورد giga b85 به نظرت b85 واقعا جوابگوی کامل این cpu هستش؟

خیر، سری K برای اورکلاک باید با Z97 مچ بشه، اگر هم اورکلاک نمی کنید یه 4790 بگیرید با یه پردازنده ی H97 که تناسب داشته باشن
B85 هم جوابگو هست اما امکانات جانبی یه سیستم رده بالا رو که پردازندش هم قوی هست نداره

با اومدن مدل 4 گیگی 960 ارزش خریدش رفت بالا البته اگه قیمتش تو اینجا معقول باشه مشخص نشده هنوز انگار

بله، هنوز قیمتها تثبیت نشدن.

حق با شماست من اگر دست وبالم باز بود حتماpcانتخاب میکردم به نظر شما ارزش داره با اون سیستمی که نام بردم بیخیال کنسول بشم با توجه به گرانی بازیش اصلا اون سیستم میتونه بازی ها روی متوسط اجرا کنه

اگه کارت گرافیک رو به GTX 960 ارتقا بدید کیفیت و سرعت بیشتری نسبت به کنسولها خواهد داشت.

Third person

کاربر سایت
Oct 22, 2011
332
نام
Mahdi

خب با تهیه کامپیوتر شما علاوه بر بازی کارهای متنوع دیگه ای هم می تونید انجام بدید. علاوه بر اینکه می تونید این سیستم رو ارتقا بدید و در هر صورت کیفیت بهتری از کنسول رو بدست بیارید.
همونطور که آقا فرشید گفتن با تهیه یه کارت 960 (مثل GALAX GTX 960 OC 2GB GDDR5 به قیمت 780 هزار تومن) می تونید مطمئن باشید که پرفورمنس بالاتری از یک کنسول خواهید گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر