مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
بازم فرقی نمی کنه، کلا با زیر 400 تومن و کارت GTX 650 چیز بدرد بخوری نمیشه گرفت
در نظر داشته باش که بقیه ی قطعات کیس شما هم ضعیفن و با ارتقای کارت به تنهایی تمام مشکلاتت توی بازیها برطرف نمیشه.

پس به نظر شما با توجه به سیستم من بیشتر از GT 210 یا GT 220 ارزش نداره خرج کنم؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اقا فرشید یه سیستم در حد 2 تومن یا یه کم بیشتر معرفی میکنید
مرسی

CPU:Core i3 4310
RAM:2*4GB 1333 DDR3
M/B:ASUS H81-PLUS
VGA:ASUS GTX 650 1GB GDDR5
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:GREEN X1

حدود 1960 تومن میشه.

پس به نظر شما با توجه به سیستم من بیشتر از GT 210 یا GT 220 ارزش نداره خرج کنم؟

خب این کارتا که خودشون هم به درد بازی نمی خورن، بگیری روی این سیستم بزاری همون بازی سطح پایین رو هم نمی تونی بکنی! اما اون 450 رو بگیری هم بعد از ارتقا می تونی ازش برای بازی استفاده کنی و هم بعدا می تونی به یکی دیگه بدی روی سیستمش واسه بازی ببنده.

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
خب این کارتا که خودشون هم به درد بازی نمی خورن، بگیری روی این سیستم بزاری همون بازی سطح پایین رو هم نمی تونی بکنی! اما اون 450 رو بگیری هم بعد از ارتقا می تونی ازش برای بازی استفاده کنی و هم بعدا می تونی به یکی دیگه بدی روی سیستمش واسه بازی ببنده.

واقعیتش تنها دلیلی که دارم اینه که وضعیت مالیم در حال حاظر زیاد خوب نیست و نمیتونم بیشتر از 250 خرج کنم برای همین بهترین انتخاب تو این رنج رو میخوام داشته باشم چیزی که بتونه در سطح و یا بهتر از کارت خودم که سوخته یعنی ATI HD 4830 باشه
ببخشید زیاد سر درد دادم ایشالا تابستون یه سیستم جدید میگیرم از شر این خلاص بشم

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اگر 500 تومن بیشتر بخوام هزینه کنم چی؟؟؟؟

CPU:Core i3 4310
RAM:2*4GB 1333 DDR3
M/B:ASUS H81-PLUS
VGA:ASUS GTX 760 OC 2GB GDDR5
HDD:SEAGATE 1TB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 600w
CASE:GREEN X1

واقعیتش تنها دلیلی که دارم اینه که وضعیت مالیم در حال حاظر زیاد خوب نیست و نمیتونم بیشتر از 250 خرج کنم برای همین بهترین انتخاب تو این رنج رو میخوام داشته باشم چیزی که بتونه در سطح و یا بهتر از کارت خودم که سوخته یعنی ATI HD 4830 باشه
ببخشید زیاد سر درد دادم ایشالا تابستون یه سیستم جدید میگیرم از شر این خلاص بشم

همونطور که گفتم با این بودجه هر چی بگیرید به درد بازی نمی خوره، کارت خودتون زمان خودش خوب بود، ولی با 250 تومن نمیشه چیزی گرفت که الان به نسبت بازیهای جدید خوب باشه.
با این بودجه فقط میشه کارت GT630 رو خرید.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان، الان یه کارت صدای اکسترنال در حدود 300 تومن چیز خوبی تو بازار پیدا میشه؟ به صورت نیمه حرفه ای میخوام کار ضبط موزیک کنم و میخوام بهش ساز وصل کنم.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام میخواستم فروشگاه اینترنتی بهم معرفی کنین که بلوتوث ورژن 3 یا 4 داشته باشه؟
بعد چه مارکی خوبه بگیرم؟

بیشتر مدلهای متفرقه موجود هست، اینکه نسخه ی 3.0 یا 4.0 باشن رو نمیشه اینجا با قطعیت معرفی کرد، برای چه کاری لازم دارید؟

قطعات جدا بخرم خودم ببندم بهتره؟ یا کیس کامل سفارش بدم؟؟؟؟؟

بستگی داره که مهارت و شناخت خود شما از قطعات در چه حد باشه، اگر مطمئن نیستید لیست قطعات رو از اینجا بگیرید و به فروشنده ی مطمئنی بدید که در حضور خودتون کار مونتاژ رو براتون انجام بده.

سلام دوستان، الان یه کارت صدای اکسترنال در حدود 300 تومن چیز خوبی تو بازار پیدا میشه؟ به صورت نیمه حرفه ای میخوام کار ضبط موزیک کنم و میخوام بهش ساز وصل کنم.

خب باید کارت صدای حرفه ای بگیرید که از 500 تا 1.5 میلیون از M Audio و Probit قیمت داره، با 300 تومن فقط یه کارت صدای معمولی اما با کیفیت میشه تهیه کرد،

سلام
آقا ما این seagate 2tb 64mb buffer 7200 رو خریدیم ٢٨٠ تومن
قیمتش افزایش پیدا کرده؟
دوم اینکه حجمش ٢ ترا هست یا کمتره؟!

شب عیدی طبیعیه که قیمتا کمی بالا باشه، برای 2 ترابایت قیمت مناسبی هست، قیمتش همینه.
حجمش هم بر اساس عرف سازنده های هارد بر اساس هر گیگ = 1000 مگابایت محاسبه شده، توی ویندوز که هر گیگ = 1024 مگابایت هست قطعا حجمش رو کمتر نشون میده.

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
حقیقتش واسه انتقال فایل و عکس و اهنگ و ... از گوشی به کامپیوتر و بلعکس و همینچور تبلتم
یه چی میخوام سرعتش بالا باشه و کیفیتشم خوب باشه

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
حقیقتش واسه انتقال فایل و عکس و اهنگ و ... از گوشی به کامپیوتر و بلعکس و همینچور تبلتم
یه چی میخوام سرعتش بالا باشه و کیفیتشم خوب باشه

برای اینکار باید از Wi-Fi گوشی استفاده کنید، نه بلوتوث! سرعت وایرلس بسیار بیشتر از سرعت آخرین نسخه ی بلوتوث هست.

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
سلام عیدتون مبارک
میخوام اسپیکر بخرم و فاکتور اصلیم کیفیت و وضوح صدا و بیس هست برای بازی
البته نمیخوام quad باشه،استریو باشه کافیه
تا چقدر باید هزینه کنم و مدل پیشنهادی شما چیه؟
ممنون

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب باید کارت صدای حرفه ای بگیرید که از 500 تا 1.5 میلیون از M Audio و Probit قیمت داره، با 300 تومن فقط یه کارت صدای معمولی اما با کیفیت میشه تهیه کرد،
تو همون رنج 500 تومن چی هست؟ کارت صدای اکسترنال میخوام فک کنم گفتم تو پست قبلیم.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
تو همون رنج 500 تومن چی هست؟ کارت صدای اکسترنال میخوام فک کنم گفتم تو پست قبلیم.
با اجازه دوستان
شما میتونی Fast Track MKII بگیری.نویز بسیار کم.مناسب واسه وصل کردن ساز و رکورد حدود 430 هست
Line 6 Pod UX1 هم هست که مخصوصا وصل کردن گیتار طراحی شده.تستاش با برنامه Pod Farm که شبیه ساز آمپو افکت هست موجوده تو یوتوب
itrack solo هم هست که واسه رکورد و ساز زدن فوق العادس
اینا کارتای فوق العاده ای هستن که از خریدشون پشیمون نمیشی دوستم دنبال کارتی بود بدون نویز و کیفیت بالا تا سازشو وصل کنه نهایتا یه MkII دست دو خرید و واقعا راضیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر