مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوستان دو تا سوال دیگه داشتم!

کیس گرین X6 با X6 challenger فرقی با هم دارند؟
دوستان پایتخت نشین، وضعیت موجودیه GTX770 به چه شکل هست؟ هست تو بازار؟ کمه؟ زیاده؟ اینجا (قشـم) که تخمش رو ملخ خورده!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

دوستان پایتخت نشین، وضعیت موجودیه GTX770 به چه شکل هست؟ هست تو بازار؟ کمه؟ زیاده؟ اینجا (قشـم) که تخمش رو ملخ خورده!
asus dc ii770ocرا الان می تونی 1.440 بگیری 3 سال هم گارانتی داره هست مشکلی نیست از این بابت

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
خوب در نهایت بعد از دو بار مشاوره در همین تاپیک در نهایت می خواهم این قطعات را بخرم

MB : asus h87 pro
CPU: intel i5 4570
Ram :RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600

حدودا قیمتش میشه 1300 تا 1400 تومن.
( قبلا آقا فرشید b85 plus رو پیشنهاد داده بودند که هر چی فکر می کنم دلم راضی نمی شود.و از طرفی هم 4670 رو هم پیشنهاد داده بودند که با توجه به اینکه من قرار نیست از gpu داخلی استفاده کنم فکر نمی کنم فرق چندانی با 4570 داشته باشه.)

حالا دوستان لطف کنند :
1. نظر نهاییشون رو در مورد این قطعات بفرماییند
2. اگر سایتی و یا جایی رو سراغ دارند که قطعات را ارزان تر می کدهد لطفا به من PM کنند.

ممنون

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
latency رم باید چه عددی باشه ، مثلا 24 9 9 9 یعنی چی ؟
تغییراتش بیشتر در شرایط OC مد نظر قرار میگیره ، برای استفاده معمول باید طبق توضیحات سازنده تنظیم بشه که خوب همیشه هم بدون دخالت کاربر تنظیم میشه و نیازی به تغییرات نیست !

کلا 1 مدل بیشتر نداره و اون هم X6 Challenger هستش.
از MSI , ASUS و GIGA موجود هستش (چیزی که من تا امروز صبح میدونستم) البته هفته ی پیش یه تعداد با برد Inno3dش هم تو پاساژ ایران (تهران) موجود بود حالا فروش رفته یا نه...
خوب در نهایت بعد از دو بار مشاوره در همین تاپیک در نهایت می خواهم این قطعات را بخرم

MB : asus h87 pro
CPU: intel i5 4570
Ram :RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600

حدودا قیمتش میشه 1300 تا 1400 تومن.
( قبلا آقا فرشید b85 plus رو پیشنهاد داده بودند که هر چی فکر می کنم دلم راضی نمی شود.و از طرفی هم 4670 رو هم پیشنهاد داده بودند که با توجه به اینکه من قرار نیست از gpu داخلی استفاده کنم فکر نمی کنم فرق چندانی با 4570 داشته باشه.)

حالا دوستان لطف کنند :
1. نظر نهاییشون رو در مورد این قطعات بفرماییند
2. اگر سایتی و یا جایی رو سراغ دارند که قطعات را ارزان تر می کدهد لطفا به من PM کنند.

ممنون
تا این رنج همینا پیشنهاد میشه و انتخاب خوبیه.
دوستان با بودجه 2000000 ت.مان چه کارت گرافیکی پیشنهاد میدید ؟
تا این رنج GTX770 پیشنهاد میشه البته کمتر در میاد یعنی 1,500 با برد ASUS یا GIGA ، تا 2,400 هم چیز خاصی فعلا موجود نیست.
دوستان الان گرافیک R9 تو بازار هست؟ چه برند هایی؟ قیمتش حدودا" چنده؟
فعلا که چیزی موجود نیست یا حداقل من خبر ندارم.
سلام
مودم وایرلس تا 100 ت چه مدلی خوبه؟ ( برای مصارف خانگی )
با 20 تومن بالاتر TP-Link TD-W8968 پیشنهاد میشه.

آخرین ویرایش:

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید برای بستن کیس.قطعات هم پردازنده ، مادربورد ، رم ، گرافیک و پاور ...بقیه قطعات کیس رو دارم .همین 5 قطعه رو میخوام تا سقف 3 میلیون تومن بهم پیشنهاد بدید مخصوص گیم ممنون میشم.ضمنا اگه میشه سیستم اینتل و گرافیک ترجیحا جی فورس باشه.بازم ممنون

- - -ویرایش - - -

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
780 یا 290x چه مارکی یا مال چه شرکتی رو بگیرم بهتره ؟

فعلا مدل استوکش موجود هست که توصیه نمیشه بخرید، هم حرارت بالایی داره و هم سرعتش از اونی که توی بنچمارکها بوده پایینتره، بخاطر اینکه کارتهایی که به سایتها داده بودن برای بررسی، فرکانس کاری بالاتری نسبت به کارتهای توی بازار داشته موقع کار.
از همون 780 برند ASUS یا MSI یا هر برندی که فن استوک با لوگوی GEFORCE داره رو بخرید، راندمان و حرارتش مناسبه.

دوستان اگه میشه راهنمایی کنید برای بستن کیس.قطعات هم پردازنده ، مادربورد ، رم ، گرافیک و پاور ...بقیه قطعات کیس رو دارم .همین 5 قطعه رو میخوام تا سقف 3 میلیون تومن بهم پیشنهاد بدید مخصوص گیم ممنون میشم.ضمنا اگه میشه سیستم اینتل و گرافیک ترجیحا جی فورس باشه.بازم ممنون

- - -ویرایش - - -

CPU:INTEL Core I5 4670
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS B85-PLUS
VGA:Geforce GTX 770 2GB DDR5
POWER:650W GREEN

اینا حدود 3100 میشن، از این پایینتر هم برندار.

تا 6.500 سیستم چی پیشنهاد میدید
(بدون مانیتور)

CPU:INTEL Core I7 4770K
RAM:CORSAIR 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS Z87-PLUS
VGA:Geforce GTX 780 2GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
SSD:SAMSUNG 840 PRO
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:750W GREEN
CASE:GREEN X7

حدود 6350 میشه،