مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
سلام اقا فرشید.یه سوال داشتم.من قصد خرید مانیتور sa950 3d دارم که تا چن رز دیگه وارد کشور میشه.همون طور که میدونید از فناوری انویدیا nvidia 3d استفاده نمیکنه و فناوریه خودشو داره.مثلا اگه من کارت گرافیکی از انویدیا مثل gtx580 داشته باشم نمیتونم بازیا و فیلمهای سه بعدی رو ببینم؟ کامل برام توضیح بدین.
و مورد دیگه میخوام گرافیک gtx 580 بخرم. چطور کارتیه؟ هه بازیا رو بالاترین کیفیت میشه بازی کرد؟ و رقیبش از ati کدوم کارته؟
ممنون میشم راهنماییم کنی
چرا میتونید به صورت 3D مشاهده کنید.
در مورد 580 هم میتونید بازی ها رو با اخرین تنظیمات اجرا کنید رقیب 580 هم قرار بود 6970 باشه که بعضی جاها حتی از 570 هم کمتر میاره!!!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوست عزیز Ostagar اگه قصد خرید سیستم یا ارتقاء داری بودجه+قطعاتی که نیاز داری رو بگو تا بشه نظر داد الان شما بابت هر قطعه یه پست میدی ، اینجوری به نتیجه نمیرسی !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
سلام اقا فرشید.یه سوال داشتم.من قصد خرید مانیتور sa950 3d دارم که تا چن رز دیگه وارد کشور میشه.همون طور که میدونید از فناوری انویدیا nvidia 3d استفاده نمیکنه و فناوریه خودشو داره.مثلا اگه من کارت گرافیکی از انویدیا مثل gtx580 داشته باشم نمیتونم بازیا و فیلمهای سه بعدی رو ببینم؟ کامل برام توضیح بدین.
و مورد دیگه میخوام گرافیک gtx 580 بخرم. چطور کارتیه؟ هه بازیا رو بالاترین کیفیت میشه بازی کرد؟ و رقیبش از ati کدوم کارته؟
ممنون میشم راهنماییم کنی

بله، این مانیتور فن آوری سه بعدی خود سامسونگ با عینک Passive رو داره و با فنآوری NVIDIA تفاوت داره، اما شما تمام تصاویر و بازیها رو روی این مانیتور بدون استفاده و توجه به NVIDIA 3DVISION می تونی ببینی،
مشکل اینه که فنآوری سامسونگ با اینکه کیفیت قابل قبولی داره اما برای بازیها به عمق و تاثیر کیفی عینک NVIDIA نمی رسه
کارت 580 هم سریعترین کارت تک هسته ای دنیا هست و از پس تمام بازیها با بالاترین تنظیمات هم برمیاد، کارت 6970 از AMD هم کمی ضعیفتر هست.

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
جناب فرشید خان اگه میشه یه پیشنهادی بدین ما :d

My CPU : Intel 2.33 Core 2
My Ram : Apacer 2 G Ddrll 800
My Graphic Card : Medimax 9600 Gt 512
واسه BF3 کل ُ هم چه قدر خرج داره ؟!
یکی واسه High بگین و یکی واسه ultra :d
tnx

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
ممنون اقا فرشید بابت راهنمایی.اقا فرشید در حال حاضر قیمت 580 چنده؟ و از کدوم برند بگیرم بهتره؟ تو این رده دیگه چه کارتی خوبه که با این کارت برابر باشه؟ می صرفه که 580 بگیرم؟

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
جناب فرشید خان اگه میشه یه پیشنهادی بدین ما :d

My CPU : Intel 2.33 Core 2
My Ram : Apacer 2 G Ddrll 800
My Graphic Card : Medimax 9600 Gt 512
واسه BF3 کل ُ هم چه قدر خرج داره ؟!
یکی واسه High بگین و یکی واسه ultra :d
tnx
خب قطعات این سیستم بجز هارد و رایتر بدرد نمی خورن، باید سیستم جدید بخری
سیستم های مربوطه رو هم توی راهنمای خرید در سیستم رده متوسط و بالای مخصوص بازی معرفی کردم.

ممنون اقا فرشید بابت راهنمایی.اقا فرشید در حال حاضر قیمت 580 چنده؟ و از کدوم برند بگیرم بهتره؟ تو این رده دیگه چه کارتی خوبه که با این کارت برابر باشه؟ می صرفه که 580 بگیرم؟

الان از 680 تومن داره تا 730 تومن، اگر کارت معمولی با فن NVIDIA باشه که از هر برندی باشه فرقی نمی کنه، اما اگه مدل اختصاصی بخوای می تونی مدل های بی صدا و خنک ASUS GTX 580 DCUII یا MSI TWIN FROZR رو بخری که بالای 700 تومن هستن.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
ممنون میشم راهنماییم کنی

چند روز دیگه؟ از کجا شنیدید؟ سام سرویس میاره دیگه؟

بله، این مانیتور فن آوری سه بعدی خود سامسونگ با عینک Passive رو داره و با فنآوری NVIDIA تفاوت داره، اما شما تمام تصاویر و بازیها رو روی این مانیتور بدون استفاده و توجه به NVIDIA 3DVISION می تونی ببینی،
مشکل اینه که فنآوری سامسونگ با اینکه کیفیت قابل قبولی داره اما برای بازیها به عمق و تاثیر کیفی عینک NVIDIA نمی رسه
کارت 580 هم سریعترین کارت تک هسته ای دنیا هست و از پس تمام بازیها با بالاترین تنظیمات هم برمیاد، کارت 6970 از AMD هم کمی ضعیفتر هست.

اگر آدم جدا عینک اکتیو NVIDA رو بخره چی؟ قابل استفاده روی این مانیتور هست یا فقط و فقط با عینک خودش کار میکنه؟

مرسی.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
اگر آدم جدا عینک اکتیو NVIDA رو بخره چی؟ قابل استفاده روی این مانیتور هست یا فقط و فقط با عینک خودش کار میکنه؟

مرسی.[/QUOTE]

خیر، فقط با عینک خودش کار می کنه، هر کدوم از این فن آوریها فقط با مانیتورهای پشتیبانی شده و عینکهای اختصاصی خودشون کار می کنن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
سلام
دوستان خواهشا راهنماييم كنيد
من از دست كيس كامپيوترم خسته شدم و مي خوام يه كيس X-3 گزين بگيرم. حالا با توجه به مشخصات سيستمم فكر مي كنيد پاور green 585b من جوابگو اين سيستم و اين كيس هست؟!
Mother Board: Asus p5p41c
CPU: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz
Ram: 2X2 DDR3 1333
Graphic: EVGA GTX 560TI SuperClocked
2X500GB HDD
2XDVD Drive
خواهشا كسي مي دونه نظرش رو بگه!!
مرسي:x
بعد نظرتون راحع به كولينگ اين كيس چيه؟!!
آيا تو تابستون تو يه اتاق بي كولر تو مازندران جواب گو هست؟!:d

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام سیامک جان.اره تا 2 یا 3 هفته دیگه زنگ زدم گفت وارد میکنیم.تو سایتشون تبلیغش همه جا هست..
سوال دیگه اینکه اقا فرشید می صرفه که این کارت 580 رو بگیرم؟ اگه بخوام از قدرت اصلیه این کارت استفاده بکنم باید در کنارش چه سی پی یو و مادر بوردی و همچنین پاوری بگیرم که باهاش مچ باشه و عالی کار کنه؟ چیزی بگو خیلی گرون در نیاد و فقط برا بازی میخوام اقا فرشید. دمت گرم.ممنون میشم کمک کنید

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من کیسم خیلی سرو صدا می کنه و نمی زاره صدای اسپیکر به گوشم برسه
cpu ایی که دارم 955 هست و ظاهرا خیلی فنش پرو سر و صداست
فنای کیسم رو هم خودم گذاشتم و از یه فن پر سر و صدا استفاده کردم
حالا میخوام از صدای کیسم کم کنم
فکر کنم باید فن های کیس رو عوض کنم و فن cpu
گرافیک که فکر نمی کنم فنش صدای زیادی تولید کنه. کارتم 6870 xfx هست
حالا یه راهنمایی در مورد خرید فن می خوام که چه مدل بگیرم که بی صدا باشه و خوب هم خنک کنه؟ و اینکه بتونم هم روی سیستم بعدی هم ازش استفاده کنم
واتر کولینگ هم ممکنه مناسب باشه ولی خب اونجور که من شنیدم نمی شه روی سیستم های بعدی ازش استفاده کرد و باید سیستمت رو ساپورت کنه
اگه میشه دوستان یه راهنمایی به من بکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر