مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Amirlefthand

کاربر سایت
Feb 7, 2011
211
نام
امیر
به مقاله ی راهنمای سخت افزار و سیستم رده متوسط و حرفه ای سربزن،توی امضام هست.
با کارت DVB هم مشکلی نیست.
files_articles__16416035[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

دستت درد نکنه بجزssd و هارد همون چیزاییه که من میخواستم

درایورای سامسونگ خوبه؟ چون من سونی و پایونیر خریدم جفتشون کمتر از یک سال به رحمت ایزدی پیوستن میخوام بدونم اگه اونم این بلا سرش میاد نخرم

آخرین ویرایش:

HAMED AS

کاربر سایت
Oct 19, 2011
6
اگه میشه یک لطفی بکنید
میتونید یک کانفیگ تا 500 تومن بهم بیشنهاد بدید تا بهترین استفاده از مانیتور رو داشته باشم.
Main
Cpu
Ram
Graphic card
Power
حتی نوع و مدل کیس رو هم بگید.
خیلی روی پیشنهادتون حساب میکنم.

خیلی خیلی ممنون.

Last edited by a moderator:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
یعنی میصرفه 40 تومن زیاد تر برای asus بدم یا نه؟؟؟؟؟

بله، بنظر من ارزش داره، البته ASUS اینجا زیادی گرون هست.

files_articles__16416035[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

دستت درد نکنه بجزssd و هارد همون چیزاییه که من میخواستم

درایورای سامسونگ خوبه؟ چون من سونی و پایونیر خریدم جفتشون کمتر از یک سال به رحمت ایزدی پیوستن میخوام بدونم اگه اونم این بلا سرش میاد نخرم

درایوای سامسونگ هم خوبه، بعضیا فکر می کنن دوام درایوهای برند خاصی بیشتر از بقیه هست که اینطور نیست،(البته بجز برندهای متفرقه و بی نام ) دیسک های نوری بخاطر ماهیت مکانیکی و حساسیت لنزشون به یک اندازه در معرض ضعیف شدن یا خرابی هستن. خودم درایو سونی دارم بعد از دو سال مشکلی نداره اما روی سیستم دوستم بعد از 3 ماه برد گارانتی تعویض کرد، بهرحال عمرشون زیاد نیست.

سلام
برا این سیستم چه پاوری بزارم؟نظر خودم green gp685ه

بله، مدل 585 به بالا کاملا جوابگو هست.

.ASHKAN.

کاربر سایت
Mar 20, 2009
32
سلام فرشید جان
نظرت در مورد مادربرد ASRock Fatal1ty P67 Performance چیه؟
میخوام برا قطعات زیر بخرمش :
core i5 2500k
MSI N560GTX-Ti Hawk
Kingmax 1333 2*2GB
Green GP635B-US

HAMED AS

کاربر سایت
Oct 19, 2011
6
سلام
میشه یک لطفی بکنید و کانفیگ یک سیستم تا500 تومن بهم پیشنهاد بدید که بتونم از مانیتور 1080p بهترین استفاده رو بکنم؟
Motherboard
Cpu
Graphic card
Ram
power

حتی نوع و مدل کیس رو هم مشخص کنید.
خیلی ممنون
منتظر جوابتون هستم.

retete

کاربر سایت
Oct 20, 2011
1
سلام بچه ها من می خواستم نظرتون رو در مورد این سیستم بدونم و لطفا بگید چی کم داره چی باید عوض بشه یا میشه با اختلاف قیمت کم مدل بهترشو خرید و یه مانیتور نسبت به این سیستم پیشنهاد بدید نمی خوام زیاد گرون باشه .و توی بعضی قطعات شک دارم که با هم مچ باشند و حد اکثر توان مصرفی رو بکشم نظر شما چیه؟
cpu :Intel Core i5 2500K
cpu fan: APACK ZEROtherm Nirvana NV120 Premium
ram :CORSAIR XMS3 DDR3 1600 2*2
mb:ASUS P8P67
NVIDIA GeForce GTX 570
HHD:seagate 7200 1T
power:GREEN GP685B Gaming
case : Green Falcon
قیمت به روز یا تقریبا به روز شونو هم بگید تا سرمون کلاه نزارند
ممنون

dark_lord

کاربر سایت
Aug 7, 2006
103
سلام و خسته نباشید دوستان
من میخوام برای یکی از دوستام 1 سیستم جم کنم ولی خیلی وقته از بازار خبر ندارم . اگه میشه 1 کمکی بهم بکنید
یه مانیتور میخوام با 1 کیس با تمام جزییات اعم از :

cpu
motherboard
vga
ram
hdd
odd
case
power

کیس رو بیشتر برای بازی و کارکردن با نرم افزارای گرافیکی و نقشه کشی میخواد ... بودجشم 1.5 میلیون تومنه (کیس + مانیتور)

پیشاپیش بخاطر کمکتون ممنونم .

Amirlefthand

کاربر سایت
Feb 7, 2011
211
نام
امیر
درایوای سامسونگ هم خوبه، بعضیا فکر می کنن دوام درایوهای برند خاصی بیشتر از بقیه هست که اینطور نیست،(البته بجز برندهای متفرقه و بی نام ) دیسک های نوری بخاطر ماهیت مکانیکی و حساسیت لنزشون به یک اندازه در معرض ضعیف شدن یا خرابی هستن. خودم درایو سونی دارم بعد از دو سال مشکلی نداره اما روی سیستم دوستم بعد از 3 ماه برد گارانتی تعویض کرد، بهرحال عمرشون زیاد نیست.

این درست اما من توی یه سال گذشته این دومین دراویه که میسوزه -اولی سونی بود بردم پایونیر گرفتم از گارانتی -
بعد یه سوال چن تا جای فن داره این کیس؟

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
از کجا میتونم کامپیوتر رویایی مخصوص بازی + مادربود ماکسیموس ای وی + جیفورس 590 جی تی ایکس بگیرم؟
که قیمت مناسب بده؟

((پیام خوصوصی بفرست))

djamir

کاربر سایت
Jul 8, 2011
613
نام
امیر
سلام من میخواستم سیستممو ارتقا بدم ونیاز به راهنمایی دوستانه دارم
مشخصات سیستم من
main : giga g41m-combo
cpu:intel 630 2 m
ram : 4gig 2*2 ddr3 1333
gpu:ati 5670 ddr5 1gig
یه عکس هم از بنچمارک سیستم

لینک :
1io79dez1o3mykn3dtrx.jpg

pa720

کاربر سایت
Mar 3, 2011
120
سی پی یو intel core i7 990x extream editon بهتره یا intel core i7 2600k sandy bridge ؟
990x تو ایران چنده؟
قطعا 990x و 980x از 2600 قویترن اما 980 و 990 بدرد همه کسی نمیخوره بیشتر برای کار ها گرافیکی و رندرینگ به کار میره و برای OC :x فوق العادست. ( قیمتش تو ایران بالای 1 میلیون بود ).
ولی برای گیم 2600 از سرشون هم زیاده و براحتی تا 3-4 سال اینده رو جواب میده.

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
سلام
دوستان برای موزیک/فیلم/بازی چه هدفون یا هدستی رو پیشنهاد میدید (هر سه مورد برام مهمه) و بین 50 تا 100 قصد هزینه دارم (اگه برای یه مدل و مارک که چندین سال کار کنه کمه بگید صبر کنم تا بودجه بره بالا بعد اقدام به خرید کنم) تا حالا 5 تا هدفون و هدست که همگی سیمدار بودند و هیچکدوم usb نبودن رو تو 5 سال خراب کردم البته همه زیر 15 تومن بودن اما از کیفیت صدای اونا راضی بودم a4tech و فراسو 2 تای آخری بودن..حالا موندم برم یه a4tech که 12 تومن قیمت داره و از کیفیت صداش راضی بودم بگیرم یا بیشتر هزینه کنم!!؟؟ آیا بیشتر هزینه کردن اینجا مساوی با دیرتر خراب شدنه؟ اگه نه که الکی هزینه نکنم!!! :p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر