مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام دوستان
من سه تا سوال داشتم ممنون ميشم سريع جواب بديد
1.چند مانيتور/TV به من معرفي كنيد بالاي 22" قيمتشم مهم نيست
2.وسايل مورد نيازي كه براي وصل كردن كنسول به LCD لازمه
3.ميشه هم PC و PS3 هردو باهم به LCD وصل باشه ولي با يكيشون كاركني مثلا وقتي PC خاموشه با PS3 كاركني يا نه حتما بايد تنها وصل باشن؟
باتشكر

سلام
دوستان لطفا به سوال منم جواب بديد.
من که قبلا جواب سوالاتو داده بودم،باز می گم:

1-بهترین مانیتور موجود بازار SAMSUNG XL2370 هست که 23 اینچ و LED و Full HD هست،حدود 340 تومن هست

اون مدل LG 2286L رو پیشنهاد نمیدم چون اصلا Full HD نیست .

2-وسیله ی خاصی نمیخواد،اگر کابل HDMI داشته باشه میتونی فقط با همین یه کابل اونو به مانیتوری که در بالا معرفی کردم وصل کنی

3-بله میشه،البته باید از مانیتوری استفاده کنی که دو یا چند ورودی داشته باشه(مثل همون مدلی که معرفی کردم) در اینصورت میتونی با کلید Source از روی مانیتور بین PC و کنسول سوییچ کنی.

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
دوستان این مانیتور SAMSUNG XL2370 با LCD های حدود 250 تومان تفاوت کیفیتی محسوسی داره؟؟
تفاوت رو شاید کاربر عادی که تا حالا با مانیتورای LCD زیاد کار نکرده شاید نتونه درک کنه،اما برای حرفه ایها و اونایی که میدونن چجوری و کجاها باید دنبال نقاط ضعف و قوت،کیفیت رنگ و سرعت پاسخگویی و غیره باشن کاملا مشهوده.

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
من در به در اين مانيتور هستم.واقعا نسبت به lg خيلي سر تره
اين قيمت رو كجا گرفتي؟؟؟ تو ايران اومده مگه؟
بله . داخل نمایندگی های رسمی سامسونگ پیدا می کنی . با همین قیمت 340-350 .البته من خودم نسبت به قیمتش نظرم این هست که با اینکه می ارزه اما به درد هر کسی نمی خوره . بستگی به بودجه داره . اگه محدودیت بودجه ندارید خوبه اما اگه دارید اختلاف 100تومنی برای p23700 یا p23500 به نظرم قابل ملاحظه و البته مناسب هست و این مانیتور ها هم خیلی مناسب و پرکاربرد هستند .

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
از اساتید خواهش میکنم یه توضیحاتی در مورد cpu های core i3 بدن و اینکه با توجه به حجدید بودنشون ارزش خرید در مقابل cpu های quad رو تو رنج 180 تومان دارن یا نه؟
در کل چجور cpu هایی هستن.
یا علی مدد

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
با 220 مادر برد و سی پی یو لطفا.

CPU:INTEL E7300
M/B:ASUS P5Q-SE /EPU

من در به در اين مانيتور هستم.واقعا نسبت به lg خيلي سر تره
اين قيمت رو كجا گرفتي؟؟؟ تو ايران اومده مگه؟
آره عزیز،نمایندگیهای سام سرویس به تعداد محدود آوردنش

سلام
از اساتید خواهش میکنم یه توضیحاتی در مورد cpu های core i3 بدن و اینکه با توجه به حجدید بودنشون ارزش خرید در مقابل cpu های quad رو تو رنج 180 تومان دارن یا نه؟
در کل چجور cpu هایی هستن.
یا علی مدد

پردازنده های Core i3 برای بازار پردازنده های متوسط به پایین ارائه شدن و همرده ی دو هسته ای های نسل قبلی اینتل یعنی سری E هستن،نه همرده ی چهار هسته ای ها،البته سرعتشون بمراتب بالاتر هست و بسیار قوی هستن

دو هسته ی واقعی با قابلیت HyperThreading دارن که 4 پردازنده ی مجازی رو ایجاد می کنه،بعضی مدلاشون هم دارای گرافیک داخلی هستن.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
پردازنده های Core i3 برای بازار پردازنده های متوسط به پایین ارائه شدن و همرده ی دو هسته ای های نسل قبلی اینتل یعنی سری E هستن،نه همرده ی چهار هسته ای ها،البته سرعتشون بمراتب بالاتر هست و بسیار قوی هستن

دو هسته ی واقعی با قابلیت HyperThreading دارن که 4 پردازنده ی مجازی رو ایجاد می کنه،بعضی مدلاشون هم دارای گرافیک داخلی هستن.
سلام
فرشید جان از راهنماییت ممنونم. در کل تا رنج160 تا 180 هزار تومان پیشناهد میشه یا تو این رنج cpu های بهتر و به روز تری هست؟
یا علی مدد

makmak

کاربر سایت
Sep 15, 2009
9
سلام دوستان
میخاستم ببینم تو180بهترین گرافیک چی نظرخودم 5750
یه سوال دیگ lcd که مناسبش باشه چی برای رزلشون بالا 22جواب میده
مرسی از کمکاتون

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
يه مدل lg هست كه 23 inch با سرعت پاسخ 2 ms به نام W2363V
مدل ديگري هم هست كه 23 اينچ و كنتراست بالايي داره به اسم
W2362TQ

اين مدل ها در بازار وجود داره؟قيمت چنده؟
نظر شما براي خريد يه مانيتور 23 اينچي كه full hd باشه و ورودي HDMI هم داشته باشه و زاويه ديد خوبي براي فيلم ديدن داشته باشه چيه؟

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام دوستان
مرسی از کمکاتون
شما میتونی با 10 15 تومن بالاتر zotac gtx260 رو در نظر بگیری که کارایی به مراتب بالاتری نسبت به 5750 داره.;)
در مورد مانیتور هم بستگی به بودجه ت داره در کل من samsung p20700 یا p20500 رو پیشنهاد میدم.;)
يه مدل lg هست كه 23 inch با سرعت پاسخ 2 ms به نام W2363V
مدل ديگري هم هست كه 23 اينچ و كنتراست بالايي داره به اسم
W2362TQ
اين مدل ها در بازار وجود داره؟قيمت چنده؟
نظر شما براي خريد يه مانيتور 23 اينچي كه full hd باشه و ورودي HDMI هم داشته باشه و زاويه ديد خوبي براي فيلم ديدن داشته باشه چيه؟
خوب 23 اون مدلایی که گفتی نیستش (یا حداقل من ندیدم) ولی 2262tq هستش که 270 تومن مایشه ، در مورد خرید مانیتور هم همونطور که به دوست قبلی هم گفتم بستگی به بودجه داره ، در کل میتونی samsung xl2370 رو که یکی از طوفان های بازار به شمار میاد رو در نظر بگیری.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

dvb_hamed

کاربر سایت
Jan 28, 2008
66
خوب 23 اون مدلایی که گفتی نیستش (یا حداقل من ندیدم) ولی 2262tq هستش که 270 تومن مایشه ، در مورد خرید مانیتور هم همونطور که به دوست قبلی هم گفتم بستگی به بودجه داره ، در کل میتونی samsung xl2370 رو که یکی از طوفان های بازار به شمار میاد رو در نظر بگیری.:biggrin1:

اين مدل ها كه هست،اين ها هم لينك هاشون براي اطلاعات بيشتر

اين مدل HDMI نداره
http://www.lge.com/products/model/detail/w2363v.jhtml
http://www.lge.com/products/model/detail/w2362tq.jhtml
اين مدل واقعا زيبا و شكيل با قيمت حدود 190 يورو

يه بررسي كردم در سايت هاي خارجي و اين ها رو بهتر از xl2370 ديدم.فقط lcd هستش نه wled
كسي خبر داره در ايران وجود داره؟

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام
فرشید جان از راهنماییت ممنونم. در کل تا رنج160 تا 180 هزار تومان پیشناهد میشه یا تو این رنج cpu های بهتر و به روز تری هست؟
یا علی مدد

با این چول میشه یه Q8400 خرید یا یه core i3 که خب دومی فقط دو هسته ای هست و به پای چهار هسته ایها نمیرسه
از AMD هم میتونی955 Phenom II X4 رو انتخاب کنی که اینم قوی هست.

سلام دوستان
مرسی از کمکاتون
5750 که ارزونتر از این حرفاست و بدرد مانیتور 22 اینچ هم نمیخوره،بهتره از بین 5770 یا GTX 260 یکی رو انتخاب کنی که هم سریعترن و هم برای رزولوشن بالای 22 اینچ مناسب.

اين مدل HDMI نداره

يه بررسي كردم در سايت هاي خارجي و اين ها رو بهتر از xl2370 ديدم.فقط lcd هستش نه wled
مدل XL2370 یکی از بهترین ها توی کلاس خودش هست،شما چجوری اون دوتا مدل رو بالاتر از 2370 دیدی؟؟!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین

اين مدل HDMI نداره

نه منظورم این بود که تو بازار اینجا نیستش.;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر