مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام دوستان میخواستم برای گیم یه هدست خیلی خوب بخرم...من call of duty باز هستم و برای گرفتن صدای پا و بقیه مساءل نیاز به یه هدست خیلی خوب دارم...طبق تحقیقاتی که کردم دوتا هدست از همه هد ستا شاخ ترن مخواستم ببینم بین این دوتا هدست کودوم بهتره خواهش می کنم راهنمایی کنید
Astro a50
Tritton pro + 5.1

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام گرامی ،
اول ممنون از راهنماییت ، ولی راستش همینو خریدم ... اون موقعم که پرسیدم فقط می خواستم بدونم نظر بقیه چیه ... البته بیشتر متال گوش میدم که تا اونجا که فهمیدم اینا بیسشون عالیه ، تستم کردم امشب عالی بود.
برام در آمد 100 هزار تومان
Amazon.com: Sennheiser CX 300 II Precision Enhanced Bass Earbuds (Black): Electronics
:D
کیفیت صداش مثله SteelSeries Siberia V2 نیست ! ولی چندتا خاصیت خوب داره که اون نداره ، اولا نویز رو میگیره ، دوما بیسش خداست :D ، سوما تو گوشی و میشه موقع ورزش یا فعالیت روزانه هم ازش استفاده کرد ، چهارما سبکه :| و در اخرم از همه مهم تر اینکه Sennheiser ـه :D
پلیر هم Ipod هست .
حالا یک سوال ف به نظرت SteelSeries Siberia V2 هنوزم خوبه ؟ می دونم هنوز خیلیا دارن ولی بعد از گذشت این چندساله به نظرت چی بهتر از اون آمده برای جاگزین کردن ؟
بودجه هم همون 300 در نظر بگیر.
ممنون از توجهت.

خوب اون تفاوتا عادّیه چون اصولا هدفون و ایرفون یه سری تفاوت دارن که برمی گرده به استایلشون و نوع طراحی شون...
سنهایزر هم که نیازی به تعریف نداره هم میدونن چه قد گولاخه،ولی AKG رو هم بعدا تونستی امتحان کن...
آره Siberia V2 هنوزم عالیه،ولی اگه خراب شده و میخوای عوضش کنی تا رنج 300 هزار می تونی به Razer Kraken هم فکر کنی...
وظیفس،

سلام دوستان میخواستم برای گیم یه هدست خیلی خوب بخرم...من call of duty باز هستم و برای گرفتن صدای پا و بقیه مساءل نیاز به یه هدست خیلی خوب دارم...طبق تحقیقاتی که کردم دوتا هدست از همه هد ستا شاخ ترن مخواستم ببینم بین این دوتا هدست کودوم بهتره خواهش می کنم راهنمایی کنید
Astro a50
Tritton pro + 5.1

به نظر من A50 رو بخر،قیمتش هم کمتره به صرفه تره...
کلا هر دوی این هدست ها HiEnd هستند و در صورت خرید هر کدوم به هیچ مشکلی نمی خوری...
می خوای از اون ور بگیری؟چون من تو بازار جایی رو ندیدم داشته باشه...

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
خیلی ممنون دوست عزیز بله میخوام تز خارج از کشور بخرم.اما قیمت astro a50 بیشتر هستش astro a50 حدودا 300 دلار و tritton pro + 5.1 حدودا 200 دلار....طبق تحقیقاتی که کردم astro وایرلس هستش .البته این خودش مزیتی هستش اما من فقط میخوام بدونم کودوم کیفیت صداش بهتره...برای من این از همه چیز مهنتره...تو همه سایت های خارجیم سرچ کردم ولی هر کی یه چیز میگه واقعا موندم چیکار کنم

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
خیلی ممنون دوست عزیز بله میخوام از خارج کشور بخرم.اما قیمت astro a50 بیشتر هستش astro a50 حدودا 300 دلار و tritton pro + 5.1 حدودا 200 دلار....طبق تحقیقاتی که کردم astro وایرلس هستش .البته این خودش مزیتی هستش اما من فقط میخوام بدونم کودوم کیفیت صداش بهتره...برای من این از همه چیز مهنتره...تو همه سایت های خارجیم سرچ کردم ولی هر کی یه چیز میگه واقعا موندم چیکار کنم

آره قیمتِ A50 رو حواسم نبود،300 دلاره...
ببین اگه 300 دلار برات مسئله ای نداره و زیاد نیست-برا من که زیاده صد دلار روش بذاری میشه پول یه کنسول!- می تونی "َAstor A50" یا "SteelSeries H"ـــو بگیری،لینک مقایسه=> I , II .
اگه می خوای کمتر هزینه کنی مثلا تو رنج 200 دلار می تونی "Astro A40" یا "Razer Tiamat 7.1" ــــــو بگیری -که البته الان Tiamat تخفیف خورده شده 130-
اگر هم کمتر مدلای خوبی هست مثلا: "Logitech G930" یا "Sennheiser PC 350" یا "Razer Kraken" هست همشون رو می تونی با اطمینان بخری...

اون 4 تا مدل اول هم مدلای HiEnd و عالی هسنتد که تا حالا تولید شدن هر کدوم رو بخری چیزی رو از دست نمیدی...

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام
من یه الکترا امروز گرفتم

بدک نیست اون چیزی که تو ذهنم ازش تصور میکردم با توجه به تعریف هایی که میشد انتظارم بیشتر بود

بیس خیلی خوبه اما یه مقداری نرم نیست و باید نرم تر باشه(زیادی شلوغش میکنه و بیس میترکه) ولی رو یه سری اهنگ ها گوشی رو گوش تکون میخوره و گوش قلقلک میده از بس بیس زیاده:d

اما مشکل اصلی شفافیت صدای خواننده در همه سبک ها هستش که من مجبور شدم اکولایزر دستکاری کنم یکم بهترش کردم ولی راستش از خرید پشیمون شدم فکر میکنم گول خوردم باید کراکن میگرفتم چون میگن صداش یکم شفاف تره و بیسش کمتره ولی خب نظرها جوری بود که برتری خاصی ار کراکن نبود منم همینو خریدم (ترسیدم کراکن بگیرم صداش خیلی فلت باشه عمق نداشته باشه:d

به نظر شما کراکن این مشکل نداره شفافیت قابل توجه هست نسبت به الکترا؟ (7 روز مهلت تست موقع خرید دادن)

آها راستی سیم هدفونشم خیلی شله راحت از جاش لق میشه صدا قطع میشه

آخرین ویرایش:

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام
من یه الکترا امروز گرفتم

بدک نیست اون چیزی که تو ذهنم ازش تصور میکردم با توجه به تعریف هایی که میشد انتظارم بیشتر بود

بیس خیلی خوبه اما یه مقداری نرم نیست و باید نرم تر باشه(زیادی شلوغش میکنه و بیس میترکه) ولی رو یه سری اهنگ ها گوشی رو گوش تکون میخوره و گوش قلقلک میده از بس بیس زیاده:d

اما مشکل اصلی شفافیت صدای خواننده در همه سبک ها هستش که من مجبور شدم اکولایزر دستکاری کنم یکم بهترش کردم ولی راستش از خرید پشیمون شدم فکر میکنم گول خوردم باید کراکن میگرفتم چون میگن صداش یکم شفاف تره و بیسش کمتره ولی خب نظرها جوری بود که برتری خاصی ار کراکن نبود منم همینو خریدم (ترسیدم کراکن بگیرم صداش خیلی فلت باشه عمق نداشته باشه:d

به نظر شما کراکن این مشکل نداره شفافیت قابل توجه هست نسبت به الکترا؟ (7 روز مهلت تست موقع خرید دادن)

آها راستی سیم هدفونشم خیلی شله راحت از جاش لق میشه صدا قطع میشه

نظر شخصی من رو کراکن هست،هر جا هم سوال شده گفتم کراکن...
هر چی باشه دیر تر تو بازار عرضه شده و Developer های ریزر بیشتر روش کار کردن...
ولی خب همون طور که می دونی کلا هدفون های ریزر برا گیمینگ مناسب تره،اگه می خوای باهاش بیشتر موسیقی گوش کنی باید بری سراغ برندای دیگه،

آقا سعید نبودی چند وخت؟تاپیک TV خوابیده بود،

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
نظر شخصی من رو کراکن هست،هر جا هم سوال شده گفتم کراکن...
هر چی باشه دیر تر تو بازار عرضه شده و Developer های ریزر بیشتر روش کار کردن...
ولی خب همون طور که می دونی کلا هدفون های ریزر برا گیمینگ مناسب تره،اگه می خوای باهاش بیشتر موسیقی گوش کنی باید بری سراغ برندای دیگه،

آقا سعید نبودی چند وخت؟تاپیک TV خوابیده بود،

آخه میخواستم یه چیز بگیرم که هم برای بازی باشه هم موسیقی هم فیلم:|:)) مثلا تو فیلم و بازی مشکل نداره خوبه ولی اهنگا صدای خواننده حس میکنم خیلی جا داره برای شفافیت

یعنی الان به نظرت من اگه برای همه کار بخوام(موسیقی ایرانی فقط صدای معین و داریوش خارجی هم موزیک ویدئو و فیلم و بازی) و توی همه زمینه ها بخوام خوب باشه مارک دیگه بهتره یا همین یا کراکن؟

یه شروع طوفانی تو تاپیک فیلم داشتم:-s تاپیک تلویزیون هم باید سر بزنم:d:x

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
آره قیمتِ A50 رو حواسم نبود،300 دلاره...
ببین اگه 300 دلار برات مسئله ای نداره و زیاد نیست-برا من که زیاده صد دلار روش بذاری میشه پول یه کنسول!- می تونی "َAstor A50" یا "SteelSeries H"ـــو بگیری،لینک مقایسه=> I , II .
اگه می خوای کمتر هزینه کنی مثلا تو رنج 200 دلار می تونی "Astro A40" یا "Razer Tiamat 7.1" ــــــو بگیری -که البته الان Tiamat تخفیف خورده شده 130-
اگر هم کمتر مدلای خوبی هست مثلا: "Logitech G930" یا "Sennheiser PC 350" یا "Razer Kraken" هست همشون رو می تونی با اطمینان بخری...

اون 4 تا مدل اول هم مدلای HiEnd و عالی هسنتد که تا حالا تولید شدن هر کدوم رو بخری چیزی رو از دست نمیدی...

بسیار ممنون....ولی میتونی بگی که در مجموع بین astro a50 و steel series h کدوم بهتره...من زیاد انگلیسیم خوب نیست یه چیزایی دست پا شکسته فهمیدم از این دوتا لینک ولی نی به شکل کامل....اگه میشه بگو که کدوم از نظر کیفیت صدا بهترن؟ دمت گرم

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام به دوستان
اول واقعا شرمنده اینجا پست دادم, میدونم جاش نیست ولی تاپیک خودش بد خلوته
دوستان سایت و انجمنی میشناسید ک در مورد سینماهای خانگی و اسپیکرهای حرفه ای فعال باشه و کاربرای زیاد داشته باشه؟ احتیاج دارم واقعا, تو گوگل چیز درست درمون نبود,بازم شرمنده بابت پست نابجا,ممنون

Gol MoRaD

کاربر سایت
Nov 23, 2013
41
بسیار ممنون....ولی میتونی بگی که در مجموع بین astro a50 و steel series h کدوم بهتره...من زیاد انگلیسیم خوب نیست یه چیزایی دست پا شکسته فهمیدم از این دوتا لینک ولی نی به شکل کامل....اگه میشه بگو که کدوم از نظر کیفیت صدا بهترن؟ دمت گرم

من خیلی دنبال a30 گشتم پیدا نکردم به نظر من اگه می خوای موزیک گوش کنی و اگه می خوای بیرون از خونه تو خیابون ... گوش کنی a30 بگیر هم واسه گیم خوبه هم موزیک هم اندازه خوبی داره من دربارش زیاد تو اینترنت خوندم که میگفتن باهاش می شه موزیک گوش داد چون معمولا هدست های گیمینگ صدا رو تغییر میدن زیاد واسه موزیک جالب میست مثلا razer kraken pro که دارم واسه گوش دادن به موزیک مجبوری کمی bass رو کم کنی تا صدا معقول تر شه مخصوصا من که سنتی گوش می کنم

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
341
با عرض سلام و ادب خدمت دوستان.
دوستان یک هدفون میخوام برای موسیقی گوش دادن تو خونه.تا 150یکم بالاتر میخوام هزینه کنم-اهنگها هم هم طیفی رو شامل میشن-ترجیحا سبک باشه-اگه هم فروشگاه اینترنتی برای خرید هدفون با قیمت مناسب میشناسید برام پخ کنید ممنون میشم.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا من امروز یدونه کراکن USB گرفتم.این هدست کابلش کوتاهه به نظرم! من فاصلم تا تلویزیون نزدیک 2 متره حد اقل 2 مترو نیم کابل میخوام! میشه با تبدیلی چیزی بندترش کرد اینو بدون اینکه افت کیفیتی داشته باشم؟ خیلی حالم گرفته شده...

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
سلام
اقا من امروز یدونه کراکن USB گرفتم.این هدست کابلش کوتاهه به نظرم! من فاصلم تا تلویزیون نزدیک 2 متره حد اقل 2 مترو نیم کابل میخوام! میشه با تبدیلی چیزی بلندترش کرد اینو بدون اینکه افت کیفیتی داشته باشم؟ خیلی حالم گرفته شده...

سلام...
بله میشه یه کابل ساده USB می خواد...
می تونی بری بازار رضا یا جلو تر تو ‍‍پاساژ اعتماد هم یه مغازس از این جور چیزا می فروشه...
تهران، چهارراه ولیعصر، قبل از بزرگهر، پاساژ اعتماد

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام...
بله میشه یه کابل ساده USB می خواد...
می تونی بری بازار رضا یا جلو تر تو ‍‍پاساژ اعتماد هم یه مغازس از این جور چیزا می فروشه...
تهران، چهارراه ولیعصر، قبل از بزرگهر، پاساژ اعتماد
اقا دمت.رفتم یدونه از پایتخت گرفتم 1.5 متری با کیفیت خوب 7 تومن!
مال ضبط پایونیرم بود تست کردم با این فرقی نداشت...اون 45 مایش بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر