مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
نهایت پولی که میخوام هزینه کنم 100-120 ت
هدفونی میخوام کیفیت صدای واضح و بیس تمیزی داشته باشه و Earhook و ضد آب باشه که برای ورزش هم مناسب باشه (براحتی بشه تو طهران پیداش کرد)
با دستگاه های کریتیو و سونی هم از نظر کیفیت صدا سازگار باشه
***به هیچ وجه از این پشت گردنی دارها نباشه***
نظرتون راجب این مدل
Philips SHQ3200
دوست من هدفون خوبی هست ...انتی باکتریال ..عرق نفوذ نمیکنه ...صدای بدی هم نداره... بیس خوبی داره... تو این رنج قیمت با خواسته های شما مطابقت داره

- - -ویرایش - - -

با سلام...
دوستان من میخوام یه هدست گیم بگیرم،اول خواستم مدل الکترا از ریزر رو بگیرم ولی بعضی از دوستام گفت کراکن 7.1 بگیر حالا چند تا سوال...
1-تفاوت صدای این دوتا مدل چقدره؟
2-آیا هدفونی بهتر از کراکن 7.1 توی این رنج قیمت برای گیم هست؟
دوست عزیز با خودتون بشینید فکر کنید چه هدفونی میخواهید ..استفاده عمده شما چیست و چه ویژگی داشته باشه و در اخر بودجه مناسب با خواسته های شما چقدر باشه که بهتر راهنمایی بشید

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
دوستان یه هدفون به من معرفی کنید برای وصل شدن به خود ps3 که کیفیت صداش خوب باشه و قیمتش هم زیاد نباشه
آخه شنیدم فقط هدفون مخصوص خودش بهش وصل میشه. نمیخوام الکی پول بدم یه هدفون بگیرم اونوقت وصل نشه
لطفا کسی که تجربه وصل کردن هر نوع هدفونی رو به ps3 داره از ما دریغ نکنه
ممنون

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
والا استفاده عمده من بیشتر گیم هستش حالا موزیک و فیلم کمتر....

دوست من شما با میکروفون میخواهید؟ صدا 7.1 کاناله یا 2.1 یا استریو مد نظر شماست و بودجه ای که در نظر دارید

- - -ویرایش - - -

دوستان یه هدفون به من معرفی کنید برای وصل شدن به خود ps3 که کیفیت صداش خوب باشه و قیمتش هم زیاد نباشه
آخه شنیدم فقط هدفون مخصوص خودش بهش وصل میشه. نمیخوام الکی پول بدم یه هدفون بگیرم اونوقت وصل نشه
لطفا کسی که تجربه وصل کردن هر نوع هدفونی رو به ps3 داره از ما دریغ نکنه
ممنون
دوست عزیز هدفون pluse wireless stereo headset مناسب هستش....بیسی قوی صدای خوب و 7.1 کاناله و برای ps3 که حتی علامت playstaion هم رو هدفون حک شده اخرین قیمتی که داشتم 450 تومان بود.......هدفون دیگر wireless stereo headset صدای شفاف و 7.1 کاناله.میکروفون معمولی اخرین قیمت 290 تومان بود

آخرین ویرایش:

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
دوست من شما با میکروفون میخواهید؟ صدا 7.1 کاناله یا 2.1 یا استریو مد نظر شماست و بودجه ای که در نظر دارید

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز هدفون pluse wireless stereo headset مناسب هستش....بیسی قوی صدای خوب و 7.1 کاناله و برای ps3 که حتی علامت playstaion هم رو هدفون حک شده اخرین قیمتی که داشتم 450 تومان بود.......هدفون دیگر wireless stereo headset صدای شفاف و 7.1 کاناله.میکروفون معمولی اخرین قیمت 290 تومان بود
تنها مشکل قیمتش هست.
دوست عزیرز هدست های معمولی هست که به ps3 وصل شه؟؟؟
این مدلای وایرلس یا usb ها؟؟؟

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
490
نام
ساجد
دوستان دنبال به هدست برای موسیقی هستم! اکثرا هیپ هاپ گوش میدم.
بودجه هم دوروبر 150 یا حد اکثر 200 تومن هست.
اگه بیسیم باشه که خیلی بهتره خیلی دوست دارم بیسیم باشه.
پیشنهادی دارید؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
دوستان دنبال به هدست برای موسیقی هستم! اکثرا هیپ هاپ گوش میدم.
بودجه هم دوروبر 150 یا حد اکثر 200 تومن هست.
اگه بیسیم باشه که خیلی بهتره خیلی دوست دارم بیسیم باشه.
پیشنهادی دارید؟
دوست من تو این رنج قیمت بیسیم درست حسابی نداریم......هدفون رو گوشی میخواهید یا توگوشی؟

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
آقا بیتس اصل پیدا میشه؟

Sent from my HTC One using Tapatalk

دوست من شرکت های معتبر که گارانتی میکنند میگن اصله ولی باید شک کرد..الان کاملا مثل اورجینال میزنند و حتی صداهاشونم شبیه همه... واقعا ارزش خرید ندارد..با اون رنج قیمت هدفون های خیلی بهتری هستش

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان يه هدست ميخواستم كه وضوح و شفافيت صداش بالا باشه و با محصولات سوني و اپل سازگار باشه.
بودجه هم حدود 100 تا 150
مرسي

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

newman

کاربر سایت
Aug 23, 2009
92
سلام.
هدفون رو گوشی بیسیم با طراحی عالی و کیفیت صدای عالی چی پیشنهاد می دید ؟ بودجه تا یک و دویست .
ارزون ترین هدفون بی سیم با کیفیت متوسط چی پیشنهاد می کنید ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر