مشاوره در امر خرید هدفون (موزیک - گیم)

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
دوستان دو تا سوال داشتم ممنون اگر به هر دو پاسخ بدین:
۱)یه earphone از برند akg معرفی کنید که بیس عالی (به معنای واقعی کلمه) و صدای بلندی داشته باشه و بتونه با ibeats رقابت کنه.چون با ibeats حال کردم ولی تعریف akg رو هم شنیدم.قیمت بین ۱۱۰تا ۲۰۰ تومان.لازمه بگم فقط واسه موزیک میخوام و بیشتر سبک ترنس گوش میکنم:d
۲)تفاوت بین مدل های هدفون بیتس چیه؟ مزیت هاش و ....(:xstudio-studio hd-solo hd-pro-detox) و اینکه قیمت هر کدوم تو تهران چنده؟
یک نکته دیگه اینکه بعضی مدل های هدفوناش روش مارک BMW-LAMBORGHINI-MASERATI-FERRARI هست.اینا چطور؟تفاوتی دارند؟؟در چه چیزهایی؟
سلام. برند AKG بیشتر بر روی فرکانس مید(میانی) تاکید دارد نه بیس قوی. برای دریافت بیس قوی می توانید از مدلهای Klipsch Image S4 (فقط با گارانتی آرتافورد) و Klipsch Image S5 و یا هدفون خوش صدای T-Jays Three استفاده کنید. دوستان نظرشان را در مورد بیتس بیان خواهند کرد اما به عنوان یک دوست به شما پیشتهاد می کنم برند بیتس را فراموش کنید زیرا:
1. برند غیر حرفه ای و آماتور به شمار می رود ولی محصولاتش را به قیمت محصولات حرفه ای می فروشد.
2. به دلیل تبلیغات فراوان، قیمت هدفون هایش بالا می باشد و ارزش خرید ندارد.
3. برند کاملا" تجاری است (نه تخصصی) به همین دلیل محصولات تقلبی در همه جای دنیا دارد در حالی که برند های تخصصی مثل M-Audio محصولات تقلبی ندارند زیرا کاملا" تخصصی بوده و تجاری نیستند.
4. بر خلاف تفکر بسیاری از افراد، این هدفون ها در هیچ استودیو موسیقی حرفه ای استفاده نمی شوند.
5. فقط بیس بووممی دارند و به همین دلیل دیگر جزئیات موسیقی مثل صدای خواننده کاملا" از دست می رود.
6. به فکر بیس قوی نباشید و بدانید هدفونی برای شما مناسب است که با تولید صدای زنده و نزدیک به واقعی آن چنان شما را در موسیقی غرق کند که رویا هایتان به هفت آسمان برسد و لذت عمیق و الهامات موسیقی را دریافت کنید.
موفق باشید.

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
یکی جواب ما رو بده دیگه:-s.کسی اطلاعی نداره یا کسی رو معرفی کنه که از اون بپرسم؟
به هیچ عنوان از ایران بیتز نگیر همشون های ک÷ی هستن حتی قیطریه که ادعای نمایندگی داره اگه کسی گفت بیا تو سایتش کد محصول رو هم ریجستر کنم هم نگیر چون سریال کد های بیتز کرک شدن...(کلا قید خرید بیتز از ایرانو بزن)اونایی که روشون مارک لامبورگینی و ÷ورشه و اینا زده شده اونا دیگه شک نکن ک÷ی هستن چون فقط از مدل لامبورگینی اصلش یدونه تولید شده و مدل ÷ورشه که به مدل beats illnessهم شناخته میشه (که همون پرو هست فقط رنگشو عوض کردن)هم یدونه ساخنه شده برو سنهایزر یا T-jaysیا AKGبگیر من خودم طرفدار بیتزم ولی تو ایران وجود نداره اصلش...

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
دوستان دنبال 1 هدست میگردم که به ایکس باکس وصل کنم برای بازی و چت .(مثل turtle beach) کسی میدونه از کجا میشه پیدا کرد ؟؟
سلام. اگر منظورتان وصل کردن هدست به دسته ایس باکس می باشد، بهترین ها Sennheiser X2 به قیمت 65 هزار تومان و Sennheiser X320 به قیمت 280 هزار تومان هستند.
موفق باشید.

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
سلام خدمت شما دوست گرامی.
ابتدا در مورد افکت دالبی توضیحی می دهم: این افکت به این منظور طراحی شده است که در فیلم های HD یا کدک های HD (مثل AVCHD) توسط 5 یا 6 بلندگو و یک ساب ووفر صدایی سه بعدی تولید کند. به این صورت که در صورت چیدن اسپیکر ها در وضعیتی که در تصویر مشاهده می کنید و قرار گرفتن در محل دایره قرمز در صورتی که فیلم شما دارای افکت دالبی باشد آن را به وضوح حس خواهید کرد به طوری که اگر در سمت راست دوربین و پشت سر نقش اصلی کسی شلیک کند صدای آن فقط در ساب ووفر و اسپیکر سمت راست پشت سر شما (در این تصویر گوشه پایین سمت راست) تولید می شود.

اما در هدفون ها فقط دو کانال حقیقی وجود دارد و بقیه کاملا" مجازی هستند به گونه ای که هنگام استفاده از افکت دالبی فقط گاهی صدا از سمت چپ به گوش می رسد و گاهی از سمت راست و دیگر افکت واقعی نیست. بنابراین کیفیت اسپیکر ها هم نخواهد داشت. جالب توجه است همین افکت (جا به جا شدن صدا بین گوش چپ و راست) را می توانید با سایر هدفون ها هم تجربه کنید(شاید هم تجربه کرده باشید.)
یک پیشنهاد: بررسی مدل Pioneer SE-M390 را در پایین می توانید بخوانید:
معرفی pioneer se-m390 از دیدگاه من
امیدوارم برایتان مفید باشد.
در مورد محل خرید هم هر سوالی داشتید پاسخ خواهیم داد.
در ضمن نگاهی هم به AKG K44 و Sennheiser HD201 بیندازید.
موفق باشید.

reza_juve

کاربر سایت
Feb 17, 2011
227
سلام.تو رنج قیمت akg k99 گزینه بهتری هم هست؟
اون سه مدل بالایی چطورن؟ قیمتشون چنده.راستش فقط برا موزیک میخوام.میخوام صدای هدفون خیلی قوی باشه و صدای خواننده عالی و شفاف باشه

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
سلام.تو رنج قیمت akg k99 گزینه بهتری هم هست؟
اون سه مدل بالایی چطورن؟ قیمتشون چنده.راستش فقط برا موزیک میخوام.میخوام صدای هدفون خیلی قوی باشه و صدای خواننده عالی و شفاف باشه
سلام. در رنج قیمت K99 گزینه بهتری از نظر شفافیت وجود ندارد ولی از نظر قدرت صدا Pioneer SE-M390 و Audio-Technice M30 خوب هستند. در واقع باید از بین قدرت و شفافیت یکی را فدای دیگری کنید. یا شفافیت بیشتر و قدرت کمتر یا قدرت بیشتر و شفافیت کمتر.
موفق باشید.

amiiirarsalan

کاربر سایت
Oct 23, 2011
5
سلام خدمت دوستان.
بنده به دنبال یک Xfps واسه Xbox هستم هرجارو گشتم پیدا نکردم.لطفا اگه کسی میدونه کجا میتونم این تبدبل رو پیدا کنم حتما حتما بگه.اگه تلفنی- ادرسی-لینکی بهم بدید ممنون میشم.خیلی بهش احتیاج دارم.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام خدمت دوستان.
بنده به دنبال یک Xfps واسه Xbox هستم هرجارو گشتم پیدا نکردم.لطفا اگه کسی میدونه کجا میتونم این تبدبل رو پیدا کنم حتما حتما بگه.اگه تلفنی- ادرسی-لینکی بهم بدید ممنون میشم.خیلی بهش احتیاج دارم.

بهتون شماره میدم تماس بگیرین ببینین میتونه براتون جور کنه . پ.خ شد .

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
Philips SHP5401 و SHL5000

بین این دو تا کدومش از نظر حفاظت از گوش و شفافیت بهتره ؟!

برای موزیک می خوام
سلام. من تا به حال سه مدل فیلیپس استفاده کرده ام که هیچکدام صدای نرمالی نداشته اند و همیشه یک جای کار می لنگید.
شما قیمت و کاربرد مورد نظرتان را مطرح کنید تا هدفونی خوب به شما معرفی کنیم.
موفق باشید.

farid95

کاربر سایت
Jul 18, 2011
45
نام
فرید
سلام خدمت شما دوست گرامی.
ابتدا در مورد افکت دالبی توضیحی می دهم: این افکت به این منظور طراحی شده است که در فیلم های HD یا کدک های HD (مثل AVCHD) توسط 5 یا 6 بلندگو و یک ساب ووفر صدایی سه بعدی تولید کند. به این صورت که در صورت چیدن اسپیکر ها در وضعیتی که در تصویر مشاهده می کنید و قرار گرفتن در محل دایره قرمز در صورتی که فیلم شما دارای افکت دالبی باشد آن را به وضوح حس خواهید کرد به طوری که اگر در سمت راست دوربین و پشت سر نقش اصلی کسی شلیک کند صدای آن فقط در ساب ووفر و اسپیکر سمت راست پشت سر شما (در این تصویر گوشه پایین سمت راست) تولید می شود.

اما در هدفون ها فقط دو کانال حقیقی وجود دارد و بقیه کاملا" مجازی هستند به گونه ای که هنگام استفاده از افکت دالبی فقط گاهی صدا از سمت چپ به گوش می رسد و گاهی از سمت راست و دیگر افکت واقعی نیست. بنابراین کیفیت اسپیکر ها هم نخواهد داشت. جالب توجه است همین افکت (جا به جا شدن صدا بین گوش چپ و راست) را می توانید با سایر هدفون ها هم تجربه کنید(شاید هم تجربه کرده باشید.)
یک پیشنهاد: بررسی مدل Pioneer SE-M390 را در پایین می توانید بخوانید:
معرفی pioneer se-m390 از دیدگاه من
امیدوارم برایتان مفید باشد.
در مورد محل خرید هم هر سوالی داشتید پاسخ خواهیم داد.
در ضمن نگاهی هم به AKG K44 و Sennheiser HD201 بیندازید.
موفق باشید.

سلام دوست عزیز اگه میشه قیمت این هدست رو بفرمایید و ادرس فروشنده رو برام پ.خ کنید(pioneer se-m390)
برام خیلی مهمه که تحت هیچ شرایطی صدا رو به بیرون انتقال نده

آخرین ویرایش:

kavehjamshidi

کاربر سایت
Jun 22, 2010
56
نام
کاوه
پس قضیه این هدفونهای 7.1 که میگن چیه پس ؟ میگن اونا هم داخلش 7 تا کانال بلندگو وجود داره ؟
سلام.
به دلیل موهومی بودن این مسئله و وجود تنها یا افکت ساده، تبلیغات شفافی از طرف تولیدکنندگان صورت نمی گیرد و توضیح دقیقی در مورد آن وجود ندارد. سایت تخصصی بررسی هدفون هم به آن نمی پردازند.
موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر