مشاوره در امر خرید مانیتور

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
Px 23700 با Px 23720 تفاوت داره ؟

هیچکدومو پیدا نکردم . میگن دیگه تولید نمیشه و تحریمه و این حرفا .
متاسفانه موجود نیست ، میتونی از همرده هاش تو ASUS مثل ML239H رو در نظر بگیری !
تا 210 -220 تومن یه مانیتور 19 اینچ معرفی میکنید
LG E1960T پیشنهاد میشه.
سلام به همه !
دوستان دیروز یکی از رفیقام یه LED SAMSUNG گرفته 22 اینچ مدلش دقیق نمیدونم چی بود اما قیمتش 335 شده بود ورودی HDMI . VGA این LED رو برا XBOX گرفته بود فقط یه مشکلی که هست اینه که ورودی برا صدا نداره یعنی کلا نمیتونم اسپیکر بش وصل کنم

یه جورایی اینگار از صدا محروم شدیم ... تبدیلی یا کوفتی چیزی نیسا برا اینجور مواقع ؟
2 راه داره :
1-کابل A/V (سر سوکتش) که تو پک XBOX هستش رو سمت پایینش رو برش بده که بتونه هر دو کابل HDMI و A/V رو متصل کنه به دستگاه ، کابل HDMI که میشه برای تصویر کابل A/V هم فیش سفید و قرمزش میره برای صدا !
2-یکی از این تبدیلای A/V به AUDIO یعنی این :arrowd:
$%28KGrHqJ,%21hIE458p9CevBOQuj%28fbmg%7E%7E0_35.JPG

بگیره خروجیش هم که مشخصه و در کنار HDMI ازش استفاده کنه !

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
یکی از دوستام هفته پیش مانیتور LG E2391VR گرفت مشکل داشت سوت می کشید !!!!!!! همون روز اول برد گارانتی یکی دیگه گرفت اونم همون مشکل رو داشت بعد از دو روز دردسر برد ازش پس گرفتن پولشو پس دادن !!!
برای همین من یکم از خرید lg ترسیدم ! می خواستم ببینم چقدر شایع این موضوع در مورد مانیتور lg D2342P هم صدق می کنه ؟؟؟

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
200 تا 300 رنج کمی نیست ، برای بازی میخوای ؟ اگه آره کارت گرافیک فعلی ت چیه ؟

اره باید رنج رو یکم تنگ کنم :d
بین 230-290
برا بازی میخوام ولی ایکس باکس دارم کلا با pc بازی نمیکنم
با کامپیوتر هم زیاد کار میکنم همچنین فیلم و عکس و تی وی هم زیاد میبینم
دوست دارم led باشه و الان یه مدت چشام با این مانیتورهای crt خیلی خیلی درد میگیره برای خواندن متن هم مناسب باشه

artist

کاربر سایت
Jun 2, 2012
11
حدود 400تومان یه مانیتور 23 اینچ ! بیشتر واسه گیم میخوام کارت گرافیکم هم 6870 هست،

مانیتوری که پینشهاد میکنید زاویه دید و response time اون روهم بی زحمت بهم بگید، طبق اطلاعات صفحه ها پیش به همه px23720 سامسونگ پیشنهاد شده !
این تو بازار نبود ! مدل s23a560 سامسونگ بهتره یا ml239h ایسوس !
ممنون

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
اره باید رنج رو یکم تنگ کنم :d
بین 230-290
برا بازی میخوام ولی ایکس باکس دارم کلا با pc بازی نمیکنم
با کامپیوتر هم زیاد کار میکنم همچنین فیلم و عکس و تی وی هم زیاد میبینم
دوست دارم led باشه و الان یه مدت چشام با این مانیتورهای crt خیلی خیلی درد میگیره برای خواندن متن هم مناسب باشه
تا 310 315 میتونی ASUS VS228HP رو در نظر بگیری !
حدود 400تومان یه مانیتور 23 اینچ ! بیشتر واسه گیم میخوام کارت گرافیکم هم 6870 هست،

مانیتوری که پینشهاد میکنید زاویه دید و response time اون روهم بی زحمت بهم بگید، طبق اطلاعات صفحه ها پیش به همه px23720 سامسونگ پیشنهاد شده !
این تو بازار نبود ! مدل s23a560 سامسونگ بهتره یا ml239h ایسوس !
ممنون
بله متاسفانه دیگه موجود نیست !
حدودا در یه حد هستن در کل من مدل ASUS رو پیشنهاد میدم .
يه مانيتور با بوجه ٧٠٠ معرفي كنيد واسه.بازي با كنسول يه سوالم داشتم يه led 32 بگيرم بهتر نيست ؟؟؟؟؟
پیشنهاد من هم خرید TV هست تا مانیتور !

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
تو ٤٠ اينچ چي پيشنهاد ميديد ؟

دوست عزیز 40 پول بیشتری میخاد و بزرگم هست اگه برا اتاقتون میخایین میتونین یه 32 خوب بخرین که اونم مونده به برندیکه انتخاب میکنین سونی یا سامسونگ یا الجی و انتخاب کردین برندتونو باید یه 32 خوب از داخلش انتخاب کنی . 40 بزرگه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر