مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
سلاممیخواستم یه لپ تاپ بگیرم تا قیمت ۴ تومن ٬ مخصوصا برای بازی نمیخوام اما گاهی هم باهاش بازی خواهم کرد پس قدرت مهمه ٬ یسری چیزایی رو ترجیح میدم حتما داشته باشه ؛۱- صفحه نمایش full hd۲- نور صفحه کلید----بعد سوال دیگه ای که داشتم ٬ یه کارت گرافیک gt750 4gb برای بازی بهتره یا یه کارت gt750 2gb gddr5 ?

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان لپ تاپ Lenovo G505 (59-379446) چطوره؟ قیمت و کارایی؟

کلن cpu های amd قدرت زیادی ندارن! سعی کن چیزی که میخای بگیری سی پی یو اینتل داشته باشه!

- - -ویرایش - - -

سلاممیخواستم یه لپ تاپ بگیرم تا قیمت ۴ تومن ٬ مخصوصا برای بازی نمیخوام اما گاهی هم باهاش بازی خواهم کرد پس قدرت مهمه ٬ یسری چیزایی رو ترجیح میدم حتما داشته باشه ؛۱- صفحه نمایش full hd۲- نور صفحه کلید----بعد سوال دیگه ای که داشتم ٬ یه کارت گرافیک gt750 4gb برای بازی بهتره یا یه کارت gt750 2gb gddr5 ?

این دقیقن با چیزایی که گفتی میخونه!
ASUS N550JV - لپ تاپ ایسوس N550JV

اگه اولی gddr3 باشه دومی بهتره وگرنه فک نکنم چندان تفاوتی داشته باشن!

البته اگه بیخیال بکلایت کیبورد شی اینم خوبه!
Acer Aspire V3-772G-747a8G75Makk - لپ تاپ ایسر اسپایر V3-772G

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
کلن cpu های amd قدرت زیادی ندارن! سعی کن چیزی که میخای بگیری سی پی یو اینتل داشته باشه!- - -ویرایش - - -این دقیقن با چیزایی که گفتی میخونه!ASUS N550JV - لپ تاپ ایسوس N550JVاگه اولی gddr3 باشه دومی بهتره وگرنه فک نکنم چندان تفاوتی داشته باشن!البته اگه بیخیال بکلایت کیبورد شی اینم خوبه!Acer Aspire V3-772G-747a8G75Makk - لپ تاپ ایسر اسپایر V3-772G
اون دومی که گفتی خوبه اما صفحه نمایشش 17 اینچ هست لپ تاپ الانم 17 اینچیه میخوام کوچیکترش رو بگیرم ! قیمتش هم خیلی خوب بود اگه یه چیزی مثل همون دومی باشه اما صفحه کوچیکتر داشته باشه عالیه !نظرت راجع به این چیه n56JR ؟ کارت گرافیکش بخصوص که gddr5 هست - ASUS N56JR - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
اون دومی که گفتی خوبه اما صفحه نمایشش 17 اینچ هست لپ تاپ الانم 17 اینچیه میخوام کوچیکترش رو بگیرم ! قیمتش هم خیلی خوب بود اگه یه چیزی مثل همون دومی باشه اما صفحه کوچیکتر داشته باشه عالیه !نظرت راجع به این چیه n56JR ؟ کارت گرافیکش بخصوص که gddr5 هست - ASUS N56JR - مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

اگه تو دیجی کالا بود حتمن همینو معرفی میکردم!(کمی هم دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم!)

cryer1993

کاربر سایت
Jul 3, 2011
31
نام
hooman
سلام من می خوام یه لپ تاپ بگیرم با مشخصات زیر:
1.صفحه full hd و کیفیت بالا
2. dota 2 رو خوب اجرا کنه
3. باتری قوی
4. سبک باشه (زیره 2 کیلو ترجیحا)
5. ترجیحا 15.6 اینچ
محدودیت بودجه ندارم زیاد چون برام خیلی مهمه
تا الان اینارو یافتم :
1-msi gs60 مشکلش اینه که ایران پیدا نکردم
2.aus zenbook ux302lg گرافیکش ضعیفه یکم
3. razor blade 2014 کیفیت صفحه نمایش چندیدن جا دیدم میگفتن زیاد بالاس و ویندوز بیهنه نیست مشکل دارن باش
4. gigabyte u35f صفحه نمایشش tft هنوز و کیفیت قطعات پاینه باتری هم خیلی خوب نیست
5.gigabyte p35k مشکل گرمایش داره
6. gigabyte p35G تو ایران نیست ( کلا از کیفیت ساخت گیگابایت راصی نیستم هارد و رم همشون چینین مثل اینکه)
خب اساتید من این وسط موندم 10 روزه نمیتونم نصمیم بگیرم چی کار کنم میشه یه کمکی کنین؟

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
3. باتری قوی
5. ترجیحا 15.6 اینچ
تا الان اینارو یافتم :
3. razor blade 2014 کیفیت صفحه نمایش چندیدن جا دیدم میگفتن زیاد بالاس و ویندوز بیهنه نیست مشکل دارن باش
4. gigabyte u35f صفحه نمایشش tft هنوز و کیفیت قطعات پاینه باتری هم خیلی خوب نیست
6. gigabyte p35G تو ایران نیست ( کلا از کیفیت ساخت گیگابایت راصی نیستم هارد و رم همشون چینین مثل اینکه)
خب اساتید من این وسط موندم 10 روزه نمیتونم نصمیم بگیرم چی کار کنم میشه یه کمکی کنین؟

یکی از دوستان تو مشهد gs60 خریده ولی با گرافیک 765m
من هم خیلی دنبالشم.بهترین انتخابه

¡ HALA MADRID ¡

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
3. باتری قوی
5. ترجیحا 15.6 اینچ
تا الان اینارو یافتم :
3. razor blade 2014 کیفیت صفحه نمایش چندین جا دیدم میگفتن زیاد بالاس و ویندوز بیهنه نیست مشکل دارن باش

اساسن لپ تاپی که گرافیک جدا روشه(مخصوصن یه گرافیک قوی!) وزنش بیشتر از 2 کیلوه و اگرم 2 کیلویی باشه 14 اینچه! البته تو وزنایی که سایتا زدن به این دقت کن که وزن باتری رو حساب نکردن! پس بازم سنگینتر میشن!
از اینایی که گفتی فقط همون اولی ارزش خرید داره! پس گیر آوردی بخر!(میتونی تو سایت نمایندگیا دنبالش بگردی!)
ولی اگه نیافتی و وزنشم از اولویتات خارج شد اینو ببین!
MSI GT60 2OC 3K IPS Edition - لپ تاپ ام اس آی GT60 مدل 2OC 3K IPS Edition

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
اگه تو دیجی کالا بود حتمن همینو معرفی میکردم!(کمی هم دنبالش گشتم ولی پیداش نکردم!)

آل دیجیتال میخواد Y510p Full HD بیاره انگار ، دارم پیگیری میکنم ببینم چی میشه ، اگه اون رو بیاره دیگه گزینه ی بهتری ازش وجود نداره ، صفحه ی فول اچ دی ، نور صفحه نمایش ، و بخصوص گرافیکش که GT 750m 4gb gddr5? هست با 16 گیگ رم ! خدا کنه زودتر بیاره ، دفعه قبل که آورد همون روز اول فروش رفت و تموم کرد !

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
آل دیجیتال میخواد Y510p Full HD بیاره انگار ، دارم پیگیری میکنم ببینم چی میشه ، اگه اون رو بیاره دیگه گزینه ی بهتری ازش وجود نداره ، صفحه ی فول اچ دی ، نور صفحه نمایش ، و بخصوص گرافیکش که GT 750m 4gb gddr5? هست با 16 گیگ رم ! خدا کنه زودتر بیاره ، دفعه قبل که آورد همون روز اول فروش رفت و تموم کرد !

نه! گرافیکGeforce GTX760M بهتر از gt 750mـه!
(لینک بنچمارکاشو گذاشتم!)

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
3. باتری قوی
5. ترجیحا 15.6 اینچ
تا الان اینارو یافتم :

دوست من شما مبلغی که میخایینو برام بفرستین دقیق تا من بگم دقیق چی بخرین ولی اگه میتونین اندازه لینک زیر هزینه کنین شک نکنین و بخرین که یکی از خوباست ، البته تو بازا میشه کمتر خریدشا .

لینک مدل

- - -ویرایش - - -

قبل از اینکه اقدام به خرید کنین قبلش اگه بتونین با لپ تاپ کار کنین خوبه ، من نمیگم لپ تاپ بدی هستشا نه فقط نسبت به مدل بالا یا مدلای دیگه صفحه نمایشش ضعیفتر حالا کار کنین خودتون میفهمین من چی میگم . باز من هستم تا کمکتون کنم .

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
داشتم تو خرتو پرتام میگشتم یه دستگاه که قبلا ازش استفاده میکردمو دیدم گفتم ازش فیلم بگیرم دیدنش خالی از لطف نیست

Siemens SIMpad SL4

پدر بزرگ تبلت ها امروزیه برای 10 سال پیشه

سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000

صفحه اش 8.4 اینچه

ازش فیلم گرفتم کلیپشو آپلود کردم ببینید

دانلود 20140423 213908 mp4

حتی دونوع کارت pcmcia و smart card هم بهش میخوره

4 جور به اینترنت وصل میشد یکی اینکه پورت rj45 داره وصل میکردی pc و از اینترنت pc استفاده میکرد هم با نرم افزار تو جعبه دستگاه از این طریق برنامه نصب میکرد روی دستگاه

البته با rj45 به پرینترم وصل میشد پرینت میفرستاد

یه راه دیگه این بود بقل rj45 یه پورت اینفراد داره با این وصل میشد pc بازم از اینترنت pc استفاده میکرد

یه راه دیگه این بود تو جعبه تبدیل سیم تلفن سر سوکتی به rj45 داشت اگه مودم دیال آپ اکسترنال داشتی وصل میشد اینترنت

یه راه دیگم داشت اما من هیچوقت امتحانش نکردم وای فایو ساپورت میکرد اما خودش نداره باید pcmcia که وای فایو باشه میخریدم که نخریدم

هر وقت سیستم عامل خراب مبشد یه سوراخی داشت با قلم توش فشار میدادی سیستم عاملش ریست میشد نو نو میشد

پشتش نوشته باتری 12v=2500 ma

ساخت Switzerland

بعد از این همه سال باتریش داره کار میکنه هم تاچش راحت کار میکنه من یه سری برنامه روش نصب کردم پسوند برنامه هاش هم .cab بود هم .exe اما مخصوص بود

اینترنت اکسپلورر داره و ...........

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
داشتم تو خرتو پرتام میگشتم یه دستگاه که قبلا ازش استفاده میکردمو دیدم گفتم ازش فیلم بگیرم دیدنش خالی از لطف نیست

Siemens SIMpad SL4

پدر بزرگ تبلت ها امروزیه برای 10 سال پیشه

سیستم عاملش Microsoft Handheld PC 2000

صفحه اش 8.4 اینچه

ازش فیلم گرفتم کلیپشو آپلود کردم ببینید

دانلود 20140423 213908 mp4

حتی دونوع کارت pcmcia و smart card هم بهش میخوره

4 جور به اینترنت وصل میشد یکی اینکه پورت rj45 داره وصل میکردی pc و از اینترنت pc استفاده میکرد هم با نرم افزار تو جعبه دستگاه از این طریق برنامه نصب میکرد روی دستگاه

البته با rj45 به پرینترم وصل میشد پرینت میفرستاد

یه راه دیگه این بود بقل rj45 یه پورت اینفراد داره با این وصل میشد pc بازم از اینترنت pc استفاده میکرد

یه راه دیگه این بود تو جعبه تبدیل سیم تلفن سر سوکتی به rj45 داشت اگه مودم دیال آپ اکسترنال داشتی وصل میشد اینترنت

یه راه دیگم داشت اما من هیچوقت امتحانش نکردم وای فایو ساپورت میکرد اما خودش نداره باید pcmcia که وای فایو باشه میخریدم که نخریدم

هر وقت سیستم عامل خراب مبشد یه سوراخی داشت با قلم توش فشار میدادی سیستم عاملش ریست میشد نو نو میشد

پشتش نوشته باتری 12v=2500 ma

ساخت Switzerland

بعد از این همه سال باتریش داره کار میکنه هم تاچش راحت کار میکنه من یه سری برنامه روش نصب کردم پسوند برنامه هاش هم .cab بود هم .exe اما مخصوص بود

اینترنت اکسپلورر داره و ...........

فک کنم سیستم عاملش یکی از مشتقات ویندوز موبایل باشه!! کلن ظاهر ویندوز xp و 7 به درد صفحه لمسی نمیخوره!! اگه یه چیزی مث ویدوز موبایل بود خیلی قشنگتر بود! البته اون موقعا اینقد ذهنشون باز نبوده که طرحای خفن بدن!
الان فک میکنم اگه الانم مث اون موقعا بود خودمونو دار میزدیم بهتر بود!!!:D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
این اون موقع سالاری بوده واسه خودش...

جعبشو یک سال پیش تو اساس کشی مجبور شدم انداختم دور جعبشو لوازم داخلشو میدیدی میگفتی حتما سفارشی خاندان سلطنتیه

سیستم عاملش خودش نرم افزارا آفیسو داره مثل اکسل و ........... حتی یه برنامه حسابداری داره برنامه ضبط صدا داره رو دستگاه میکروفون هست

باهاش فیلم میدیدم

فک کنم سیستم عاملش یکی از مشتقات ویندوز موبایل باشه!! کلن ظاهر ویندوز xp و 7 به درد صفحه لمسی نمیخوره!! اگه یه چیزی مث ویدوز موبایل بود خیلی قشنگتر بود! البته اون موقعا اینقد ذهنشون باز نبوده که طرحای خفن بدن!
الان فک میکنم اگه الانم مث اون موقعا بود خودمونو دار میزدیم بهتر بود!!!:D

من تا اونجایی که میدونم این جور دستگاه ها میگفتن هند هلد پی سی

سیستم عاملش مخصوصه

من برنامه ها ویندوز موبایل . ce 3 . ce 2 و..... روش نصب میکردم کار میکرد برنامه ها خود هند هلدا پسنوندشون exe بود اما تو pc کار نمیکرد اما رو این کار میکرد

میشه گفت خواسته بودن نوت بوک لمسی و جدید طراحی کنن در اصل یه pc دستی شده بود چون سیستم عاملش انگار داری با pc کار میکنی امکانات ویندوز مثل 98 یکیه قبلیتاش بالاس حتی اندروید انقدر شبیه سیستم عامل ها pc نیست

ویندوز موبایل نمیتونست همچین چیزی و همچین کاری انجام یده بیشتر بدرد اسمارت فون ها میخورد من k-jam داشتم روش ویندوز موبایل 5 بود اصلا قابلیتا سیستم عامل این هندهلد نداشت

اون موقع ها تب pocket pc زیاد و قوی بود من حتی گوشی موتورولا a1200 داشتم سیستم عاملش لینوکس بود روش شبیه ساز ps1 داشتم بازیا ps1 اجرا میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر