مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان لطفا راهنمایی کنید.

Sent from my HTC One X+ using Tapatalk
دوست عزیز شما اگر صفحات قبل رو میخوندید راجع به این موضوع کلی بحث کرده بودیم...

تا 3 تومن بهترین لپتاپ برای گیم lenovo y510p هست که البته 200 تومن باید بزاری رو پولت
http://lioncomputer.ir/product/2815/Lenovo IdeaPad Y510P i7 16 1TB 2G Laptop/

تو رنج قیمت 4-5 تومن بهترین لپتاپی که پیدا میشه aser aspire v3 هست با گرافیک gtx760m که میتونید بنچمارکشو تو این لینک ببینید
http://www.digikala.com/Product/DKP-22462/Acer-Aspire-V3-772G/لپ-تاپ-ایسر-اسپایر-V3-772G

بهترین لپتاپی هم که لمسی باشه و کانفیگ عالی داشته باشه ایسوس 550jv هست که از 3700(بدون لمسی) شروع میشه تا 4600(لمسی)
http://www.alldigitall.ir/search/n550jv

پیشنهاد من به شما اینه که با این پول یه کیس برای گیم و یه لپتاپ برای کار بردارید.اینجوری به هر دو خواستتون میرسید
ولی اگر شما نظرتون فقط روی لپتاپه بهترین کار اینه که از خارج بیارید که خیلی به صرفه تر در میاد.

موفق باشید

لطفن اگه کسی در مورد تبلت Energy sistem i8 dul اطلاعاتی داره بهم بده...؟
نسبت به قیمتش خوبه .ولی اگر شما 100 رو بودجتون بزارید میتونید asus fonepad بگیرید که هم سیم کارت میخوره هم صفحه ی خیلی بهتری داره و هم برند معتبرتر
http://www.digikala.com/Product/DKP...1MG-New-8GB/تبلت-ایسوس-فون-پد-جدید-8-گیگابایت

عزیز بحث گرفتن نیست...من فقط می خواستم بدونم بین دو لپتاپی که من لینکش رو بالا گذاشتم RAM شون به 16GB ارتقا پیدا میکنه یا نه؟
این لپتاپ ها هم برای من نیست هردوشون برای اقوام هست اگه یکی بگه میشه کدوم یکی از لپتاپ هایی که من لینکش رو دادم به 16GB ارتقا داد ازش ممنون میشم...
دوست عزیز نرم افزار SiSoftware Sandra Lite 2013.SP1a رو نصب کن واز سیستمت تست بگیر بهت میگه که مادربوردت تا چه میزان رم رو میتونه ساپورت کنه/ومیزان حداکثر باس رم رو هم بهت میگه/برای خرید رم حتماً نوت بوکت و باخودت ببر و با فروشنده قبل از خرید شرط کن که در صورت شناسایی رم در ویندوز رو رو میخوای

کپی شده از نوشته
hithd در فروم p30world

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,716
نام
امیر
سلام

کسی در مورد این برند Lenovo اطلاعاتی داره؟ بدرد میخورن Laptopهاش؟

من دنبال یه Laptop تو رنج قیمت 1.5 تا 1.8 می‌گردم. نمیخوام مارک خیلی معروف باشه که سخت‌افزارش ضعیف شه برای این رنج. یه چیزی مثل Acer یا Dell یا Asus یا همین Lenovo (اگه مارک خوبی باشه) خوبه

Lenovo G500 با کارت گرافیک HD 8750 2GB اینجا فکر کنم 1.790 باشه قیمتش. کسی در مورد این مدل اطلاعاتی داره؟
اگه این خوب نیست، یه برند دیگه تقریبا با همین مشخصات و همین رنج قیمت چی پیشنهاد می‌کنید؟

مرسی

شک نکن لنوو بگیر

من خودم یدونه لنوو دارم که حدود 6-7 سال پیش خریدم , اون موقع تازه اومده بود و برند شناخته شده ای نبود. فقط از لحاظ کیفیت و دوام بهت بگم که هنوز بعد 6-7 سال دارم باهاش کارهای معمولی مثل وبگردی و فیلم و ... انجام میدم. کارهایی که من با این زبون بسته کردم , فکر کنم عذاب الهی داشته باشه :D

الانم میخوام برای یکی از آشنایان یدونه G500 بگیرم , البته با پردازنده i3 و ... اگه دنبال یه لپتاپ میگردی که علاوه بر سخت افزار قوی و با دوام , قیمت مناسبی هم داشته باشه , شک نکن که لنوو بهترین گزینه هستش. پیش هر تعمیرکار لپتاپ هم بری از این برند خیلی تعریف میکنه , از نظر دوام و سگ جون بودن !

یه بار توی یکی از این مراکز تعمیر لپ تاپ بودم , طرف یه لپ تاپ لنوو اورده بود که از دستش رها شده بود و با کیف رفته بود روی هوا و به صورت تیغه , از گوشه لپتاپ خورده بود رو زمین ! فقط و فقط یکی از گوشه های لپ تاپ شکستگی داشت ولی مثل روز اولش داشت کار میکرد !

از نظر دوام که خودم تجربه استفاده ش رو داشتم , از نظر سخت و افزار و قیمت ام که مقایسه ش با نمونه های هم رده خودش , گویای همه چیز هست.

amir2100

Tech Team
کاربر سایت
Sep 28, 2011
457
نام
امیررضا
سلام ...
دوستم ميخواد لپتاپ تا سقف 2.2 بگيره ...
کاري که ميخواد باهاش بکنه چندتا نرم افزار مهندسي و کمي هم گيم ...
ميخواد قدرت پردازشيش نسبت به گرافيک بهتر باشه ...

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام ...
دوستم ميخواد لپتاپ تا سقف 2.2 بگيره ...
کاري که ميخواد باهاش بکنه چندتا نرم افزار مهندسي و کمي هم گيم ...
ميخواد قدرت پردازشيش نسبت به گرافيک بهتر باشه ...

با سی پی یو هاسول(نسل چارم اینتل!) z510!!
و با سی پی یو اوی بریج(نسل سوم!) z500!!
Lenovo IdeaPad Z510 - A - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z510
Lenovo IdeaPad Z500-H - لپ تاپ لنوو آیدیاپد Z500
البته اینم هست ولی پردازندش سری Uـه که کم مصرف و کم بازدهه!!
Acer Aspire E1-572G-74508G1TMnkk - لپ تاپ ایسر اسپایر E1-572G

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان سلام
تبلت با قابلیت مکالمه تا یک تومن چیز خوبی هست ؟حالا یک کوچولو بالاتر هم مشکلی نیست
نظرتون در مورد این تبلت چیه ؟ کلا چطوریه؟ یکی از اقوام خریده
نکسوس 7 سیم کارت خور قابلیت مکالمه هم داره ؟
ممنون

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان سلام
تبلت با قابلیت مکالمه تا یک تومن چیز خوبی هست ؟حالا یک کوچولو بالاتر هم مشکلی نیست
نظرتون در مورد این تبلت چیه ؟ کلا چطوریه؟ یکی از اقوام خریده
نکسوس 7 سیم کارت خور قابلیت مکالمه هم داره ؟
ممنون
سلام
این تبلت نسبت به قیمتش بد نیست ولی نباید انتظار زیادی هم ازش داشته باشید.حتی فیلم full hd رو هم فکر نکنم بتونه خوب پخش کنه.
نکسوس 7 مدل سیم کارت خور متاسفانه قابلیت مکالمه رو نداره و فقط میشه باهاش sms فرستاد.
بهترین تبلت با قابلیت مکالمه تو این رنج سامسونگ گلکسی نوت 8 هست.
Samsung Galaxy Note 8 N5100 - 16GB - تبلت سامسونگ گلکسی نت 8 ان 5100 - 16 گیگابایت

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
سلام
این تبلت نسبت به قیمتش بد نیست ولی نباید انتظار زیادی هم ازش داشته باشید.حتی فیلم full hd رو هم فکر نکنم بتونه خوب پخش کنه.
نکسوس 7 مدل سیم کارت خور متاسفانه قابلیت مکالمه رو نداره و فقط میشه باهاش sms فرستاد.
بهترین تبلت با قابلیت مکالمه تو این رنج سامسونگ گلکسی نوت 8 هست.
Samsung Galaxy Note 8 N5100 - 16GB - تبلت سامسونگ گلکسی نت 8 ان 5100 - 16 گیگابایت
حسین آقا ممنون از راهنمایتت
اگر از قابلیت مکالمه داشتن چشم پوشی کنیم به جز نکسوس 7 گزینه خوب دیگه ای میشه پیدا کرد ؟
اگر گزینه دیگه ای نیست میخواستم ببینم نکسوس 7 چند مدل داره ؟ منظورم ظرفیت 16 و 32 نیست
منظورم اینه که سری های مختلف داره یا توی بازار یک مدل نکسوس 7 سی و دو گیگی بیشتر نیست
برای کسی میخوام بخرم چون میدونم این سوالات مطرح میشه میپرسم ممنون:x

آخرین ویرایش:

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
داداش یه لپ تاپ تو همین مایه های بالایی ها ولی asus یا.... معرفی میکنی من مارک lenovo حال نمیکنم

چرا؟ لنوو که بعد از اپل بهترین برنده!
حالا خوددانی!!
200 300تومن گرونتر از z500ـه! 14اینچه و سی پی یوشم سری uـه که بازدهش کمتر از بقیه ست!!
ASUS K46CB-C - لپ تاپ ایسوس K46CB

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
حسین آقا ممنون از راهنمایتت
اگر از قابلیت مکالمه داشتن چشم پوشی کنیم به جز نکسوس 7 گزینه خوب دیگه ای میشه پیدا کرد ؟
اگر گزینه دیگه ای نیست میخواستم ببینم نکسوس 7 چند مدل داره ؟ منظورم ظرفیت 16 و 32 نیست
منظورم اینه که سری های مختلف داره یا توی بازار یک مدل نکسوس 7 سی و دو گیگی بیشتر نیست
برای کسی میخوام بخرم چون میدونم این سوالات مطرح میشه میپرسم ممنون:x
تبلت ال جی جی پد به تازگی وارد بازار شده که از لحاظ سخت افزاری از نکسوس بالاتره ولی از لحاظ نرم افزاری خیر.یعنی برای نکسوس اپدیت اندروید بدون هیچ تاخیری میاد ولی برای ال جی شاید 2یا3 ماه بعد.البته ال جی از رابط کاربری مخصوص خودش استفاده میکنه ولی نکسوس اندروید خام که شاید بعد از مدتی خسته کننده بشه.
مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

اگر بتونید تا 400تومن بودجتون رو افزایش بدید میتونید ایپد مینی 2 تهیه کنید که هم از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری یه سر و گردن از ال جی و نکسوس بالاتره
مشخصات محصول - allDIGITall - فروشگاه اينترنتي موبايل و كامپيوتر آل دیجیتال

موفق باشید

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
از طراحی لپ تاپ هاش خوشم نمیاد خیلی ضمخته !
دست درد نکنه

تو فک کنم لپ تاپای سری تینک پدو دیدی که اینو میگی!! اونا دستپخت شرکت ibmـن که خیلی زشت ساختتشون ولی در عوض خیلی محکمن!!
الان تو گوگل سرچ کنی z500 و عکساشو ببینی میفهمی زیبایی ینی چی!!
این ایسوس همه لپ تاپاشو قشنگ میسازه ولی به خاطر برندش کلی قیمتشو زیاد میکنه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر