مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان از بین دو مورد زیر خرید کدوم یکی پیشنهاد میشه؟
این Acer کانفیگش خیلی عالیه، ولی بحث کیفیتش مطرحه که نمیدونم برم سراغش یا نه!

Acer V3 722G
CPU: Core i7
GPU: GeForce GTX 760M 2048 MB DDR5
RAM: 16GB DDRIII
HDD: 1TB
17.3" Full HD
این 4.200 تومنه

Asus N550JV
CPU: Core i7
GPU: GeForce GT 750M 4096 MB
RAM: 8GB DDRIII
HDD: 1TB
15.6" Full HD
اینم 4.150 تومنه

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
نبود؟!

من نمی تونم نظر کارشناسی بدم!!:d
سیستم ایسره خیلی بهتره! ولی زاویه صفحه نمایشش زیاد خوب نیست! و تو محیط روشنم کمی مشکل داره! و البته همون طورم که خودت گفتی کیفیت ساختش مشکوکه!! و سنگین تره!
ایسوسه گرافیکش کمتره! زاویه صفحش خیلی بهتره! تو محیط روشن انگار نه انگار!(ینی کلن مشکلی نداره!) کیفیت ساختش تضمین شده‌ست! سبکتره!(2.7کیلو)
ولی خداییش نمیشه از کارت گرافیک ایسره گذشت!! زمین تا آسمون با ایسوسه فرق میکنه!(تو نوت بوک چک زده بود 100% بهتر از 750ست!!)
البته در این با این سیستم از لنوو هم فک کنم گیرت بیاد که بین برندای لپ تاپ مقام دومو داره!(بعد از آپله! بعد از لنوو هم ایسوسه!) خوبی لپ تاپای لنوو اینه که با اینکه کانفیگشون در حد سیستمای ایسوسه ولی ارزون ترن! ولی بعضیاشون مشکل صفحه نمایش دارن!!(همون زاویه دید و تو نور زیاد!!)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من نمی تونم نظر کارشناسی بدم!!:d
سیستم ایسره خیلی بهتره! ولی زاویه صفحه نمایشش زیاد خوب نیست! و تو محیط روشنم کمی مشکل داره! و البته همون طورم که خودت گفتی کیفیت ساختش مشکوکه!! و سنگین تره!
ایسوسه گرافیکش کمتره! زاویه صفحش خیلی بهتره! تو محیط روشن انگار نه انگار!(ینی کلن مشکلی نداره!) کیفیت ساختش تضمین شده‌ست! سبکتره!(2.7کیلو)
ولی خداییش نمیشه از کارت گرافیک ایسره گذشت!! زمین تا آسمون با ایسوسه فرق میکنه!(تو نوت بوک چک زده بود 100% بهتر از 750ست!!)
البته در این با این سیستم از لنوو هم فک کنم گیرت بیاد که بین برندای لپ تاپ مقام دومو داره!(بعد از آپله! بعد از لنوو هم ایسوسه!) خوبی لپ تاپای لنوو اینه که با اینکه کانفیگشون در حد سیستمای ایسوسه ولی ارزون ترن! ولی بعضیاشون مشکل صفحه نمایش دارن!!(همون زاویه دید و تو نور زیاد!!)
رمش هم دو برابر asusـه :d
من رفتم واسه خرید ایسوس که این مورد رو دیدم و واقعا وسوسه شدم!
چند تا نقد ازش خوندم ظاهرا بدنه ـش مثل مدلای قبلی پلاستیکی نیست و آلومینیومیه، ولی نوشته بود هنوز تا ایده آل یه مقدار فاصله داره

مرسی

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
دوستان لپتاپ با قیمت حدود 4.5 تومن چی سراغ دارین ؟
در درجه اول کانفیگش مهمه در درجه دوم سبک بودن .

:)

سلام تا 2.5 چه لپتاپی بردارم بهتره؟ ترجیحا i7 باشه اگه ایسوس چه بهتر اگه نه چه مدلایی؟ ممنون...

یکم بذار روش s550 بگیر .
کاراییش عالیه ، ایسوس هم هست ;)

چند تا نقد ازش خوندم ظاهرا بدنه ـش مثل مدلای قبلی پلاستیکی نیست و آلومینیومیه، ولی نوشته بود هنوز تا ایده آل یه مقدار فاصله داره

مرسی

واقعیتش من یه چند تا لپتاپ acer دیدم کیفیت ساختشون خیلی خوب بود ! طوری که این بحث شما رو در مورد کیفیتش دیدم تعجب کردم ! (ینی به اندازه ای خوب هست که نیاز به ایراد گرفتن نداشته باشه ! )

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
یک لپتاپ ام که انتخواب کردم و عالیه تو ایران نا یاب میشه :)
N46JV/a asus
مشخصات کلی:وزن 2.40 کیلوگرم
پردازنده:Intel 4700HQ Core i7 2.40GHz up to 3.40 GHz - Cache 6MB
حافظه رم:8 گیگابایت DDR3
حافظه داخلی:1024 گیگابایت 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 750M 2048 MB up to 4096 MB
صفحه نمایش:14" LED

قیمت اخری که ازش دیدم 3.200 بود . نسبت به قیمتش خیلی چیز توپیه .... حیف که تو ایران نا یاب شد :|

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید

مرسی
منم نظر کارشناسی نمیخوام بدم ، ولی بنظرم اگه بخوای پول بیشتری خرج کنی (یعنی از نظر مالی یه مقدار دستت باز باشه) نوت بوک ایسوس در رده های میان قیمت و گرون قمیت بهتره و معتبر تر باید باشه.
ولی تو قیمت های پایین کانفیگ هاش کم میشه ، ممکنه تو بدنه یا صفحه نمایش هم ضعف داشته باشه !
---
ضمنا یک موضوعی رو مطرح کنم در مورد کارت گرافیک nvidia ، برای بازی حتما باید بین مدل های m635 به بالا (در حالت بهتر 640m) - (در سری 700 هم همینطوره) باشه ! وگرنه به کارتون نمیاد...
خودم تجربه کردم و با دوستان تاپیک سخت افزار هم مشورت کردم.

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
سلام تا 2.5 چه لپتاپی بردارم بهتره؟ ترجیحا i7 باشه اگه ایسوس چه بهتر اگه نه چه مدلایی؟ ممنون...

lenovo z500
2.5Kg
ram:6/8
CPU: ci7
GPU: geforce GT 740m 2gig
HDD: 1T
15.6Inch
البته کانفیگای زیادی داره پس حواست باشه که حتی هزار تومنم قیمتش اینور اونور شه یه کانفیگ دیگه میشه!!!!:d
مشکل اساسیشم داغ کردنشه که البته زیاد شدید نیست ولی میگن موقع بازی با کول پد باشه بهتره! اونم فقط به خاطر اینکه بدنش داغ میشه و دستو اذیت میکنه!(حرارت از داخلش به بدنش منتقل میشه و داخلش خنک میمونه!!)
همتای ایسوسشم(K46) نسبت بهش ضعیفتره! اول اینکه پردازنده سری U داره که حدود 10 20% کارایی کمتری داره و البته به همین مقدار کم مصرفتره(در نتیجه لپ تاپ خنکتر میمونه!) و صفحه‌شم 14 اینچه!!

یادم رفت بگم که ظاهر z500 از k46 خیلی سرتره!

سلام لطفا یک لپ تاپ خوب تا سقف 4میلیون اگر 3میلیونی هم باشه که چه بهتر معرفی کنید

چه ویژگی هایی داشته باشه؟ پدر مادر دار باشه!؟ سیستم بالا داشته باشه!؟ یا هر دو با هم!!!؟

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
سلام
من یه لپ تاپ تامرز2.5میلیون میخوام بخرم.برای کارای معمولی میخوام ولی میخوام که واسه کارای نسبتا سنگین هم جواب بده وهرازگاهی بشه باهاش بازی کرد.کیفیت ساختشم برام مهمه.تو این رنج قیمیت چی روپیشنهادمیکنین؟
راستی بینcore i5وcore i7خیلی تفاوت هست؟

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
سلام
من یه لپ تاپ تامرز2.5میلیون میخوام بخرم.برای کارای معمولی میخوام ولی میخوام که واسه کارای نسبتا سنگین هم جواب بده وهرازگاهی بشه باهاش بازی کرد.کیفیت ساختشم برام مهمه.تو این رنج قیمیت چی روپیشنهادمیکنین؟
راستی بینcore i5وcore i7خیلی تفاوت هست؟

لپتاپ هایی که بالا معرفی شدن تا رنج 2.5 هستن و عالی (نسبت به قیمت البته ! )
اگه یه لپتاپ با کیفیت ساخت بالا ( بدنه المینیومی ) و البته صفحه نمایش لمسی-خازنی ایسوس میخوای ، با قیمت 2.700 لپتاپ s550 توصیه میشه ( که کانفیگ های مختلفی داره ، ببین با کدوم راحت تری )
ولی اگه cpu مهم تره برات و بالای 2.500 نمیخوای بدی همون lenovo z500 عالیه ( که البته بازم کانفیگ های مختلفی داره )

core i5 و core i7 هم تو فناوری hyperthread تفاوت دارن (i7 داره i5 نداره ) که تو گیم ها تفاوتی ندارن .

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
من صفحه نمایش لمسی برام مهم نیست.
علاوه بر مطالب قبل کیفیت ساخت .زیبایی وکارایی برام مهمه

کیفیت ساخت و زیبایی s550 بهتره .
حالا باید ببینی cpu میخوای ( برتری لنوو ) یا بقیه امکاناتی که ایسوس داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر