مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
با سلام
خیلی تو نت گشتم تا یه مورد خوب دور و بر 1.5 واسه داداشم پیدا کنم.خودم Asus k53SM رو با قیمت 1.57 در نظر گرفتم ولی چون نسبت به قیمتش مشخصاتش بالا هستش خاستم ببینم مشکل خاصی نداره این لپتاپ؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
1600 بزار برو Asus A53SM بگیر . Core i7 - 4GBRAM DDR3 up to 8GB - 500GB HDD - Geforce GT630 2 GB
فقط مشکلش اینه که هاردش 7200 نیست و صفحه اش فول اچ دی نیست همین . من الان دارم راحت مکس پین رو با تنظیمات متوسط و Ghost Recon رو با تنظیمات آخر بازی میکنم .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اول کیفیت مشخصا مهم هست و بعدم چون من برای گیم میخوام گرافیک و CPU مطمئنن مهم هست

درکل برای گیم میخوام
اگه براتون بودجه اهمیتی نداره پیشنهاد من اینه که از سری گیمینگ asus برداری وگرنه نظر من رو همون 6c50 یا n55 هست سعی کن یه کم حساسیت را بزاری کنار ایشالاه هر مدلی که گرفتی مشکلی براش پیش نیاد وگرنه من خودم هیچ وقت لپتاپ را مناسب بازی نمیدونم جز سری های گیمینگ یه سرچی هم کردم گویا نماندگی رسمی hp این هستش: شرکت سرزمین سبز پایا ارائه کننده محصولات اصلی اچ پی در ایران با گارانتی سبز

---------- نوشته در 01:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:20 PM ارسال شده بود ----------

با سلام
خیلی تو نت گشتم تا یه مورد خوب دور و بر 1.5 واسه داداشم پیدا کنم.خودم Asus k53SM رو با قیمت 1.57 در نظر گرفتم ولی چون نسبت به قیمتش مشخصاتش بالا هستش خاستم ببینم مشکل خاصی نداره این لپتاپ؟
نه مشکلی نداره در واقع چون زیاد تو بورس نیست قیمت پایین تری داره

---------- نوشته در 01:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:27 PM ارسال شده بود ----------

سلام.اگه در مورد ebook reader هم سوال داشته باشیم باید انجا مطرح کنیم؟
بپرس حالا یه کاریش میکنیم :)

آخرین ویرایش:

hossein4494

کاربر سایت
Jun 26, 2012
15
اختیار داری قربان.من اینجا اومدم تا با اساتیدی همچون شما مشورت کنم
میشه بگین با 1400 چه مورد هایی بهتر از این هست؟
لپ تاپ رو بیشتر برای بازی و وبگردی میخوام(کارای تخصصی باهاش نمی کنم)
من کیفیت اجزای لپ تاپ برام خیلی مهمه.نمیدونم کدوم برند از همشون بهتره(بودجه تا 1.400 نهایتش،که کانفیگش از این سونی بالاتر باشه)
مشکل اینجاست من میخواستم گوشیمو با لپ تاپ بالا عوض کنم(آیفون 4اس) وگرنه پول نقد در حد 200/300 دارم
اگه مورد بهتری هست بگین،لازم بود گوشی رو میفروشم

پویا جان اگه میشه شما جواب بده
نظرتون در مورد برند لنوو چیه؟تعریفشو از خیلیا شنیدم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
پویا جان اگه میشه شما جواب بده
نظرتون در مورد برند لنوو چیه؟تعریفشو از خیلیا شنیدم
برند خوبیه اما نمیشه گفت عالی اما جوابش را پس داده و تایید میشه فقط زیاد قیافه نداره از نظر من
مدل DELL ISPIRON 5110-N هم هست تو این بودجه
اگه یه 200 هم بزارید روش ASUS K53SV هم انتخاب مناسبی هست

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
e-book reader چه مارکی رو پیشنهاد می کنین؟ و یه قیمت حدودی اگه ازش بدین ممنون میشم!
بیشتر شرکت kindle fire تو این زمینه هست و مدلای متنوعی داره البته سونی و asus هم چند مدل دارند خودم شخصا باهاشون کار نکردم که بگم کدوم را بخری قیمت هاشم بین 300-400 تومن هست

reza1reza1

کاربر سایت
Oct 18, 2009
11
نام
رضا
به نظر من HP dv6t-7000 بگير كه واقعا سر تره قيمتش هم بالاي دو ميليون هست مشخصاتش هم اينه

Intel Core i7 3610QM 2.3-3.1
RAM 8 GB DDR3
HDD 1TR
VGA Gforce GT 650 2GB DDR5
Display 15.6 HD LED
DRIVE blue ray
Webcam HD 2Megapixel
Bluetooth v4 + WIDI
Finger print
SUBWOOFER BEATS Audio
INTEL WIFI
USB: 3 USB3 – 1 USB2
Midnight Black Steel
HDMI Port
Windows 7 Home premium
با قابليت نصب هارد SSD دركنار هارد اصلي
وزن: 2.2
من خودم خريدم واقعا عاليه چون قبلا ام اس آي 680 داشتم ولي پرفورمنس اون پايين بود برخلاق قطعات بالاي آن
ولي اين با سي پي يوي جديدش و كارت گرافيك بالاي آن همه نوع بازي هاي گرافيك بالا را حداقل تا چندين سال ديگه براحتي انجام ميده
من خودم بدون گارانتي ( البته گارنتي در ايران بي ارزش است ) 2400000تومان خريدم ولي دوست خودم تويكي از اين سايت هاي آگهي نمي دونم سايت istgahبود يا eforosh با 2150000 خريد
تازه قابليت نصب جداگانه هارد اس اس دي علاوه بر هارد خودش را داره كه من خودم خريدم و نصب كردم و ويندوز ر روي هاردSSD ريختم اينقدر سرعت بالا اومدن ويندوز وكار با آن و برنامه هاي اتوكد فتوشاپ و كرل بالا رفت كه نزديك بود شاخ در بيارم

arad1

کاربر سایت
Aug 26, 2011
21
سلام خدمت دوستان
دوستان ممنون میشم اگر کمک و راهنمایی بکنید.من قصد خرید لب تاب رو دارم و بین دو مدل از سونی و اسوس موندم
مدل ایسوس n55sf هست.منتها یه مساله من رو به شک میندازه.از همین مدل ایسوس چندین کانفیگ هست مثلا یکی با رم 6 و صفحه hd+و یکی با رم 4صفحه fhd
من تو سایت ایسوس نگاه کردم هیچ کدوم از اینا نبود و فقط یه مدل n55sl بود. حالا سوال من اینه که این کانفیگ های مختلف قابل اعتماد هستن یا اینکه حالت متفرقه ان؟چون اثری ازشون تو سایت رسمی ایسوس نبود!یعنی توسط شرکت متفرقه کانفیگاشون عوض میشه؟
در ضمن مدلی که صفحه fhd داره گارانتی ویست و صفحه کلید فارسی نداره و از گارانتی دیجیتاله!به نظرتون خوبه یا نه؟یعنی قابل اعتماد هست؟
اصلا کسی این لب تاب رو داره؟راضی کننده هست؟
ممنون میشم از جوابهاتون

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
سلام !
من میخوام یه لپ تاپ بگیرم که به درد گیم بخوره قیمتش هم زیر 2 تومن باشه ... اگه میشه چند تا مدل معرفی کنین چون من اصلا اطلاعاتی در مورد لپ تاپ ندارم...
لپ تاپ هم مثل PC های معمولی میشه تنش سخت افزار انتخابی بست ؟!؟

Sheldon.73

کاربر سایت
Jul 30, 2012
7
یه لپ تاپ میخوام با بودجه 1.7-1.6 ، کارم هم بیشتر نرم افزار های گرافیکی و مهندسی و البته کمی بازی هستش . لطفا یه مدل خوب پیشنهاد بدید - ترجیحا HP نباشه

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
با سلام...دوستان من تا فردا میخام یه لب تاب بگیرم با این مشخصات...لطفا بیشنهاداتون رو بدید: اولین چیزی که میخام اینه که بازی ها رو تا 2-3 سال بخوبی اجرا کنه...صفحه نمایش با کیفیت داشته باشه و کوچیک نباشه...ممنون میشم تا فردا بیشنهاداتون رو بدید...راستی تا سقف 1.300.000 میتونم هزینه کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر