مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

MZN84

کاربر سایت
Jan 30, 2006
64
نام
محمد
سلام
برای 8 ساعت کار مداوم با لپ تاپ (بازی و کارهای شخصی) بین این مدل ها کدام را پیشنهاد میکنید:
ASUS N45SF
ASUS N55SL
HP 6C50
کیفیت برام مهمه.

آخرین ویرایش:

milad_gow

کاربر سایت
Jan 4, 2010
86
نام
milad
نظرتون درباره ی asus k43saچیه به درد بازیو 3d max این چیزا میخوره ا؟ز یه بنده خدایی که این مدلو داشت پرسیدم گفت maxpayne3 رو تنظیمات گرافیکی very high بازی کرده بدون هیچ مشکلی حالا نمیدونم حرفشو باور کنم یا نه

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
دوستانی که قصد خرید asus n55 رو دارن توجه داشته باشن که مدل n56vz هم وارد بازار شده
با cpu: ivy bridge و کارت گرافیک 650m و رم 1600mhz
این مشخصات از سایت اسوس
اینم ریویو از کارت 650m که به نظرم کارت خیلی خوب و قدرتمندیه
احتمالا تا چند وقت اینده مدلای جدید از سری گیمینگ msi یعنی ge60 و ge70 هم که توی همین رنج قیمت قرار دارن وارد میشن
به نظر خودم این n56vz مدل خیلی شاخیه:d فقط عیبش اینه که ssd نمیخوره:( ولی اون دومدل از msi مثل اینکه ssd هم میخورن

آخرین ویرایش:

sorkhfam

کاربر سایت
Jun 8, 2012
17
دوستانی که قصد خرید asus n55 رو دارن توجه داشته باشن که مدل n56vz هم وارد بازار شده
با cpu: ivy bridge و کارت گرافیک 650m و رم 1600mhz
این مشخصات از سایت اسوس
اینم ریویو از کارت 650m که به نظرم کارت خیلی خوب و قدرتمندیه
احتمالا تا چند وقت اینده مدلای جدید از سری گیمینگ msi یعنی ge60 و ge70 هم که توی همین رنج قیمت قرار دارن وارد میشن
به نظر خودم این n56vz مدل خیلی شاخیه:d فقط عیبش اینه که ssd نمیخوره:( ولی اون دومدل از msi مثل اینکه ssd هم میخورن

دوستان مدل n56vz با قیمت 2400 تا 2430 تو بازار است و گارانتی سریر یکساله داره
کسی خواست بگه من شماره بدم تا تهیه کنه

---------- نوشته در 12:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:31 AM ارسال شده بود ----------

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام
برای 8 ساعت کار مداوم با لپ تاپ (بازی و کارهای شخصی) بین این مدل ها کدام را پیشنهاد میکنید:
ASUS N45SF
ASUS N55SL
HP 6C50
کیفیت برام مهمه.

من ایول این مدلو ASUS N55SL بعدش این مدلو پیش نهاد میدم HP 6C50 .

Last edited by a moderator:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
زیاد دلم با ایسوس نیست راستش البته n55 خوب هست!(AMD رو ترجیح میدم)

بیشتر دوست داشتم نظرتون رو با 6c55 بگید و اینکه لطفا راهنمایی کنید موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم که سرم کلاه نره!و در تهران اگه جای معتبری رو برای خرید میشناسید معرفی کنید

سپاسگزارم
جفتشون مدلای خوبی هستن 6c55 خوب جدیتره و قطعاتش هم هم جدیدتر هستن (کارت گرافیکش سری 7 amd هست)
اما خوب مشکل داغ کردن را هم باید مد نظر گرفت
موقع خرید هم باید به کانفینگی که میخواین انتخاب کنید توجه داشته باشد چون یه مدل ممکنه دارای چند کانفینگ مختلف باشه

Last edited by a moderator:

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
جفتشون مدلای خوبی هستن 6c55 خوب جدیتره و قطعاتش هم هم جدیدتر هستن (کارت گرافیکش سری 7 amd هست)
اما خوب مشکل داغ کردن را هم باید مد نظر گرفت
موقع خرید هم باید به کانفینگی که میخواین انتخاب کنید توجه داشته باشد چون یه مدل ممکنه دارای چند کانفینگ مختلف باشه

ممنون دوست عزیز

چنتا چیز فکر منو مشغول کرده !
گفته میشه اچ پی گارانتی خوبی نداره!و ام اس ای بخاطر گارانتیش بهتر هست GE620 DX رو بخرم!!حالا موندم چیکار کنم!

و درضمن من نمیدونم چه گارانتی برای اچ پی خوب هست و نمیدونم موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم

منظورتم درمورد کانفینگ انتخابیم متوجه نشدم

ممنون میشم راهنمایی کنید

hossein4494

کاربر سایت
Jun 26, 2012
15
سلام دوستان
میخوام یه لپ تاپ دسته دوم مدل Sony VAIO VPC F13JFX/B بخرم.لینکش:
Sony VAIO F Series VPC-F13JFX/B Overview & Specs - Laptops - CNET Reviews
طبق گفته های فروشنده لپ تاپ با آکبند هیچ تفاوتی نداره(خودمم دیدمش لپ تاپ تمیزیه)
یک سال هم کار کرده
قیمت هم گذاشته 1.350 یه کوچولو هم تخفیف میده
به نظرتون قیمتش خوبه بخرمش؟
خیلی ممنون

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان
میخوام یه لپ تاپ دسته دوم مدل Sony VAIO VPC F13JFX/B بخرم.لینکش:
Sony VAIO F Series VPC-F13JFX/B Overview & Specs - Laptops - CNET Reviews
طبق گفته های فروشنده لپ تاپ با آکبند هیچ تفاوتی نداره(خودمم دیدمش لپ تاپ تمیزیه)
یک سال هم کار کرده
قیمت هم گذاشته 1.350 یه کوچولو هم تخفیف میده
به نظرتون قیمتش خوبه بخرمش؟
خیلی ممنون

دوست عزیز خوب اونجورکه شما میگین تمیز و دیدین این خوبه ولی خوب به نظر من بیشتر از 1200 بهش نده خوب رفیق . چون الان با 1400 میتونی یچی بهرت از این بخری چه کاریه دسته دو بخری 1350 اره . من به خاطره خودتون میگم باز موفق باشین .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ممنون دوست عزیز

چنتا چیز فکر منو مشغول کرده !
گفته میشه اچ پی گارانتی خوبی نداره!و ام اس ای بخاطر گارانتیش بهتر هست GE620 DX رو بخرم!!حالا موندم چیکار کنم!

و درضمن من نمیدونم چه گارانتی برای اچ پی خوب هست و نمیدونم موقع خرید به چه چیزهایی باید توجه کنم

منظورتم درمورد کانفینگ انتخابیم متوجه نشدم

ممنون میشم راهنمایی کنید
درسته گارانتی hp نسبت به سایر برندها زیاد قوی نیست اما خوب چیزی به نام گارانتی تو ایران معنی نمیده که بخوای فکرتو رو اون مشغول کنی در مورد کانفبنگ هم یه مدل ممکنه از چند سخت افزار مختلف پشتیبانی کنه بر فرض مدل n53sv هم از سی پی یو corei5 هم core i7 پشتیبانی میکنه یا ممکنه یه مدل دارای حافظه گرافیکی 1 گیگ و هم دو گیگ باشه یا چیزای دیگه شما باید در موقع خرید باید بهشون توجه کنی و یه نکته مهم اینه که حتما مدلی که انتخاب میکنی جلوی خودت پلمپش را باز کنه

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
درسته گارانتی hp نسبت به سایر برندها زیاد قوی نیست اما خوب چیزی به نام گارانتی تو ایران معنی نمیده که بخوای فکرتو رو اون مشغول کنی در مورد کانفبنگ هم یه مدل ممکنه از چند سخت افزار مختلف پشتیبانی کنه بر فرض مدل n53sv هم از سی پی یو corei5 هم core i7 پشتیبانی میکنه یا ممکنه یه مدل دارای حافظه گرافیکی 1 گیگ و هم دو گیگ باشه یا چیزای دیگه شما باید در موقع خرید باید بهشون توجه کنی و یه نکته مهم اینه که حتما مدلی که انتخاب میکنی جلوی خودت پلمپش را باز کنه
واقعیت اینه که من خیلی گیج شدم برای خرید چون فروم های دیگه رو نگاه میکنم یک سری ها میگن اچ پی بخاطر نداشتن گارانتی نسبت به ایسوس ضعیف تره و بعضی ها با مقایسه با N55 میگن ایسوس بهتره و خیلی هام رو اچ پی تاکید دارند بعضی ها هم GE620 DX اپم اس ای رو پیشنهاد میکنند!!!

نمیخوام انتخابی داشته باشم که بعدا ضرر کنم

خودم بر این عقیده هستم 6C55 بهتر از N55 و GE620 DX هست ولی اینکه نظر درست هست رو نمیدونم!

درمورد موقع خرید هم زیاد دانش این رو ندارم که به چه چیزهایی باید توجه کنم!تا اینجا که فهمیدم باید پلمپ داشته باشه فقط

گارانتی معتبر اچ پی رو هم نمیدونم

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
واقعیت اینه که من خیلی گیج شدم برای خرید چون فروم های دیگه رو نگاه میکنم یک سری ها میگن اچ پی بخاطر نداشتن گارانتی نسبت به ایسوس ضعیف تره و بعضی ها با مقایسه با N55 میگن ایسوس بهتره و خیلی هام رو اچ پی تاکید دارند بعضی ها هم GE620 DX اپم اس ای رو پیشنهاد میکنند!!!

نمیخوام انتخابی داشته باشم که بعدا ضرر کنم

خودم بر این عقیده هستم 6C55 بهتر از N55 و GE620 DX هست ولی اینکه نظر درست هست رو نمیدونم!

درمورد موقع خرید هم زیاد دانش این رو ندارم که به چه چیزهایی باید توجه کنم!تا اینجا که فهمیدم باید پلمپ داشته باشه فقط

گارانتی معتبر اچ پی رو هم نمیدونم

سلام

ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی برای شما چی در لپتاپ خیلی مهم هست مثلا قدرت در اجرای بازی یا کیفیت ساخت یا صفحه نمایش خوب و ...

باتشکر

hossein4494

کاربر سایت
Jun 26, 2012
15
دوست عزیز خوب اونجورکه شما میگین تمیز و دیدین این خوبه ولی خوب به نظر من بیشتر از 1200 بهش نده خوب رفیق . چون الان با 1400 میتونی یچی بهرت از این بخری چه کاریه دسته دو بخری 1350 اره . من به خاطره خودتون میگم باز موفق باشین .

اختیار داری قربان.من اینجا اومدم تا با اساتیدی همچون شما مشورت کنم
میشه بگین با 1400 چه مورد هایی بهتر از این هست؟
لپ تاپ رو بیشتر برای بازی و وبگردی میخوام(کارای تخصصی باهاش نمی کنم)
من کیفیت اجزای لپ تاپ برام خیلی مهمه.نمیدونم کدوم برند از همشون بهتره(بودجه تا 1.400 نهایتش،که کانفیگش از این سونی بالاتر باشه)
مشکل اینجاست من میخواستم گوشیمو با لپ تاپ بالا عوض کنم(آیفون 4اس) وگرنه پول نقد در حد 200/300 دارم
اگه مورد بهتری هست بگین،لازم بود گوشی رو میفروشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر