مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام
من یه لپتاپ میخوام برای کارای مغازه یعنی یه نرم افزار حساب داری روش نصب کنم و فاکتور بزنه. البته برای کارای دانشگاه هم میخوام استفاده کنم ولی بازی که خیلی کم با لپتاپ میکنم فقط در حد یه فیلم دیدن خوب باشه و صفحه نمایش واضح و خوبی داشته باشه. در ضمن چون توی مغازه هست مقاوم هم باشه... در کل یه چیز کار راه انداز و هرچی هم قیمت کم تر بهتر...

خودم این مدل ها رو دیدم. بین این چند مدل کدومشو پیشنهاد میکنید؟ چرا؟
acer aspire 5742
acer 4820t (قیمت دارین؟)
MSI CR460
lenovo b570
asus x44h (اینم مد نظر دارم)
asus x54hy-c

acer travelmate 5744-a
acer aspire 5750g-n
یه نظری هم راجع به این بدین : fujitso lifebook LH-531
و اینکه توی این رنج قیمت یعنی 850 به پایین چی رو پیشنهادمیکنید؟
ممنون
اونایی که قرمز رنگ هستن را قبول دارم با توجه به سلیقت و نیازت میتونی انتخابشون کنی
فوجیستو هم نگیری بهتره زیاد برند جالبی تو زمینه ی لپتاپ نیست
این مدلم مد نظر داشته باش

HP 630-B

سلام
من یک لپتاب می خواستم واسه محیط کار، کارم شبکه است و نیازی که ازش دارم اینه که CPU خیلی قویی داشته باشه، RAM حدودا 6 تا 8 گیگ (هر چی بیشتر بهتر) و صفحه اش هر چه بزرگتر بهتر(ترجیحا 15).
می خوام روش یک سری ماشین های مجازی بیارم بالاو ...
بودجم هم 1300 تا نهایتش 1500 هستش. ممنون میشم راهنمایی کنید.(ASUS ,MSI یا اگه برند بهتری هست.)
خیلی ممنون میشم.

در ضمن اگه یک دونه لپتاب هم معرفی کنید واسه کارهای خوتگی حدودای 700 ، 750 هم ممنون می شم.
ASUS N53SV
DELL INSPIRON 5110-N
HP PAVILION 6090
MSI DE 620
برای کارای خونگی هم
SAMSUNG RV 511

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
ASUS N53SV
DELL INSPIRON 5110-N
HP PAVILION 6090
MSI DE 620
آقا دستت درد نکنه
حالا از بین اینا کدوم بهتره از نظر دوام، سالمی و راحتی حمل و نقل ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
دستت درد نکنه...
فقط توی اون مدلا هیچ کدوم به غیر از X54HY گرافیک ندارن! به نظرت انتخاب خوبیه؟ رم 4 هم داره فکر کنم از همش سر باشه...
اون Lenovo B570 چطوره؟ به نظر نسبت به قیمتش خوب میاد ولی از قیافش خوشم نیومد!
کلا چه برندی رو پیشنهاد میکنی؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دستت درد نکنه...
فقط توی اون مدلا هیچ کدوم به غیر از X54HY گرافیک ندارن! به نظرت انتخاب خوبیه؟ رم 4 هم داره فکر کنم از همش سر باشه...
اون Lenovo B570 چطوره؟ به نظر نسبت به قیمتش خوب میاد ولی از قیافش خوشم نیومد!
کلا چه برندی رو پیشنهاد میکنی؟

با اجازه از پویا جان عزیز . دوست عزیز خوب خودتون گفتین فقط برا کارای حساب داری مغازه و نهایت کار دانشگاه میخایین و همین برا نیازتون خوبه ولی اگه گرافیک بالاتر بخایین باید هزینشم متقبل بشین خوب . اگه میخایین جدی هزینه کنین رنج قیمتتون دقیق بهم بگین تا بهتر کمکتون کنم .
در ضمن اون چیزیم که دلتون زده یا خوشتون نمیاد دورش نرین . این یه پیش نهاد دوستانست .
ما اینجا برند معرفی نمیکنیم چون یه تعدادی میان میگن ما رو فلان برند تعصب داریم یا برا پدر پدر پدر بزرگمونه شرکتش والله نه ما فقط اینجا به بچه های ناز بازی سنتر بی ریا کمک میکنیم همینو بس .

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
با اجازه از پویا جان عزیز . دوست عزیز خوب خودتون گفتین فقط برا کارای حساب داری مغازه و نهایت کار دانشگاه میخایین و همین برا نیازتون خوبه ولی اگه گرافیک بالاتر بخایین باید هزینشم متقبل بشین خوب . اگه میخایین جدی هزینه کنین رنج قیمتتون دقیق بهم بگین تا بهتر کمکتون کنم .
در ضمن اون چیزیم که دلتون زده یا خوشتون نمیاد دورش نرین . این یه پیش نهاد دوستانست .
ما اینجا برند معرفی نمیکنیم چون یه تعدادی میان میگن ما رو فلان برند تعصب داریم یا برا پدر پدر پدر بزرگمونه شرکتش والله نه ما فقط اینجا به بچه های ناز بازی سنتر بی ریا کمک میکنیم همینو بس .

:)) پدر پدر بزرگو خوب اومدی!
نه ولی من کلا تعصب ندارم گوشمم دنبال حرفای فروشنده ها نیست چون هرچی داشته باشن میگن بهتر از این تو بازار نیس هرچیم نداشته باشن میگن اشغاله!
خب من توی همین رنج قیمت یعنی تا 850 میخوام. ولی خب اینجوری که توی اطلاعاتشون دیدم این X54HY-C سی پی یو پایین تری نسبت به مدلای دیگه داره ولی عوضش رم 4 و گرافیک 1 گیگ AMD داره...
درسته داداش برای کارای فروشگاهی میخوام ولی خب کی بدش میاد نیم ساعت هم بیکار شد بازی بزنه! حالا نه مکس پین 3 :d
در کل توی این رنج به غیر از این مدل که یه جورایی از بقیه بیشتر خوشم اومد چیو پیشنهاد میکنی؟
و یه سوال: میشه به این لپتاپ پرینتر سوزنی وصل کرد؟ اسم کابلشو نمیدونم!!!

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
:)) پدر پدر بزرگو خوب اومدی!
نه ولی من کلا تعصب ندارم گوشمم دنبال حرفای فروشنده ها نیست چون هرچی داشته باشن میگن بهتر از این تو بازار نیس هرچیم نداشته باشن میگن اشغاله!
خب من توی همین رنج قیمت یعنی تا 850 میخوام. ولی خب اینجوری که توی اطلاعاتشون دیدم این X54HY-C سی پی یو پایین تری نسبت به مدلای دیگه داره ولی عوضش رم 4 و گرافیک 1 گیگ AMD داره...
درسته داداش برای کارای فروشگاهی میخوام ولی خب کی بدش میاد نیم ساعت هم بیکار شد بازی بزنه! حالا نه مکس پین 3 :d
در کل توی این رنج به غیر از این مدل که یه جورایی از بقیه بیشتر خوشم اومد چیو پیشنهاد میکنی؟
و یه سوال: میشه به این لپتاپ پرینتر سوزنی وصل کرد؟ اسم کابلشو نمیدونم!!!

دقیقا درست میگین همین حرف فروشنده هاست میگن اشغاله به درد نمیخوره کلا .

دوست عزیز پولتونو اگه بتونین تا 1 تومن برسونین مدلای بهتری میتونم بهتون معرفی کنم و عالی هستن ولی باز 850 اگه 900 کنین میشه .

اگه 900 داشته باشین اینارو پیش نهاد میدم . این قیمت سایتارو دقت نکن کمی بالاتر از قیمت بازارن خوب حالا برین بازار متوجه میشین . مثلا 60 تومنشو ندید بگیرین چون 960 تو بازار راحت میتونین 900 بخرین این موضوع بارها برام پیش اومده دیگه وقتی قیمت سایتارو میبینم میدونم بازار چند گیر میاد .

لینک 1

لینک 2

اگه نه زیر همون 800 میخای اینا موجوده .

لینک 3

لینک 4

لینک 5

اگه به نظر من بودجتونو تا 980 اینا برسونین خیلی بهتر . خوب کمی صبر کنین پول دستتون بیاد ازین مدلا یکیو بخرین چون جدا به نفعتونه .

این مدل دل از هر نظر مناسب و عالیه براتون دوست عزیز .

لینک 6

این ایسر هم خیلی خوبه .

لینک 7

ولی اگه مدلای شاختر ازینا بخایین مجبورین بودجتونو بیشتر کنین به طبع . باز من در خدمتم سوالی داشتین موفق باشین صبحتونم بخیر رفیق .

پرینترم بستگی به لپ تاپ داره ساپورت میکنه یا نه .

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
نه من حداکثر تا 850 میتونم. نمیخوام خیلی خرج کنم که بعدا بتونم یه لپتاپ خوب بگیرم چون این واسه مغازس دیگه...
من خودم Asus X54HY-C رو مد نظر داشتم... نظرت چیه؟
و اینکه نوشته گرافیک INtel HD ...... این چه جور گرافیکی ه؟ همون انبورد خودمونه؟ در چه حدیه گرافیکش؟ یه فروشنده ای دیروز بهم گفت میشه 64 خودمون یعنی هیچی!!! درسته؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
نه من حداکثر تا 850 میتونم. نمیخوام خیلی خرج کنم که بعدا بتونم یه لپتاپ خوب بگیرم چون این واسه مغازس دیگه...
من خودم Asus X54HY-C رو مد نظر داشتم... نظرت چیه؟
و اینکه نوشته گرافیک INtel HD ...... این چه جور گرافیکی ه؟ همون انبورد خودمونه؟ در چه حدیه گرافیکش؟ یه فروشنده ای دیروز بهم گفت میشه 64 خودمون یعنی هیچی!!! درسته؟

همین مدلیکه خودتون گفتین من سرچ کردم برا همین کارای مغازه خوبه من کانفیگشو دیدم کفایت میکنه برا کارایی که گفتین . کارت گرافیکشم زیاد شاخ نیست در حد رو به پایین نسبت به کارت گرافیکای جدید . ولی خوببا این قیمت یا اینه یا همون زیر 800 تومنیا که ایسر و اچی پی اون دو مدل بالام خوبن خوب .

wildfire

کاربر سایت
Sep 9, 2011
204
نام
مصطفی
ازتون کمک میخواستم برای پاسخ به سوال هام

1)الان وقت مناسبی هست برای خرید لب تاپ؟
2)تا سقف 1200000 میخوام هزینه کنم,میتونم لب تاپی بگیرم که بازیهایی که داره میاد رو بازی کنم؟
3)لب تاپ مورد نظر با اون قیمت چه مشخصاتی خواهد داشت؟

ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو بدید

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوست عزیز اینجا کسی نگفت لنوو بده یا ... . اگه دقت کنین اینجا هر کاربری میاد خودش تعیین میکنه قیمت و برند جنسیکه میخاد بخره و من نوعیم هی وقت نظرمو به کسی تحمیل نمی تونم کنم دوست عزیز. ولی منم میگم همون مدلاییکه شما گفتینو بیایین کرج 4 روز مهمون خودم نوکرتم هستم تست کنیم خدایی نظرتون عوض میشه من نمیگم بدن نه ولی برندای دیگم جنس یا مدل خوب زیاد دارن که شما نام بردین این برندارو . موفق باشین . فقط هدفم اطلاع رسانی به شما بود همین .
آدرس بده بیام که خیلی وقته کرج نیومدم:d
معین جون حرفت کاملا درسته و منم قبول دارم همه برندا مدل خوب و با کیفیت دارن ولی قبول کن مدل بی کیفیت هم زیاد دارن ولی خداییش من توی برند لنوو مدل بی کیفیت ندیدم.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
ازتون کمک میخواستم برای پاسخ به سوال هام

1)الان وقت مناسبی هست برای خرید لب تاپ؟
2)تا سقف 1200000 میخوام هزینه کنم,میتونم لب تاپی بگیرم که بازیهایی که داره میاد رو بازی کنم؟
3)لب تاپ مورد نظر با اون قیمت چه مشخصاتی خواهد داشت؟
ممنون میشم پاسخ سوالاتم رو بدید

1- دوست عزیز فعلا دلار کشیده بالا و بد موقع قصد خرید دارین در حال حاضر .
2- دوست عزیز اگه راستشو بخای نه خوب اجرا نمیکنه چون همی الان به لپ تاپی که اسوس 2 تومن بدی با کلی امکانات عمرنات بتونه مکس پین 3 اجرا کنه چون خیلی خفنه بازیش . اصلا لپ تاپ برا بازی ساخته نشده نهایت باهاش باید بازی معمولی انگری بازی کنی بازی های سبک و جدیدارم بستگی به سیستم مورد نیاز بازی داره ولی من میگم برا بازی میخای نخر بمون وسط ابان یه xbox یا ps3 بخر .
3- با این قیمت میشه cpu i5 - ram 4 & 6 - gera 1 ta 2 share - monitor 14 led - hard 500 & 750 یه همچین چیزی میتونی بخری دوست عزیز .

آدرس بده بیام که خیلی وقته کرج نیومدم:d
معین جون حرفت کاملا درسته و منم قبول دارم همه برندا مدل خوب و با کیفیت دارن ولی قبول کن مدل بی کیفیت هم زیاد دارن ولی خداییش من توی برند لنوو مدل بی کیفیت ندیدم.
دوست عزیز ادرسو اگه خواستی رو چشم بگو برات پ.خ کنم مارو از مهمون داری نترسون که خونمون به رو همه بازه .
خوب نظر شمام قابل احترماه برامون .

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
بین اینا با کدوم راحت تر میشه بازی کرد ؟ میدونم هیچ کدوم بدرد بازی نمی خورن . اما بین این 3 تا کدوم بهتره ؟
Apple Macbook Air 2012
Sony T series
Asus Zenbook
هر سه با CPU i7

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
بین اینا با کدوم راحت تر میشه بازی کرد ؟ میدونم هیچ کدوم بدرد بازی نمی خورن . اما بین این 3 تا کدوم بهتره ؟
Apple Macbook Air 2012
Sony T series
Asus Zenbook
هر سه با CPU i7

مک بوکو که کلا بزار کنار . چون گرافیک خوبی نمیزاره رو لپ تاپاش تازه اگه بخای یچیز خوبشو بخری باید 3 یا 4 تومن پیاده بشی پس این هیچ . من اسوس بیشتر از سونی قبول دارم و میگم اسوس . ولی باز تصمیم نهایی با خودتونه . موفق باشین .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر