مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

.pepe.

کاربر سایت
Sep 1, 2011
22
سلام اگه سوال تکراریه ببخشید:">
1 لپ تاپ می خوام که بازی های جدیدو (BF3 .WITCHER2 . BATMAN) حداقل روی تنضیمات بالا 30 فریم بده
برندم زیاد برام مهم نیس
می خواستم بدونم چه مدلی بهتره؟
(قیمت هر چی پایین تر باشه بهتر);)

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام اگه سوال تکراریه ببخشید:">
1 لپ تاپ می خوام که بازی های جدیدو (BF3 .WITCHER2 . BATMAN) حداقل روی تنضیمات بالا 30 فریم بده
برندم زیاد برام مهم نیس
می خواستم بدونم چه مدلی بهتره؟
(قیمت هر چی پایین تر باشه بهتر);)

خب شما یه قیمت بگید.batman و witcher2 چیز آنچنان سنگینی نیستند.اما برای 2 تومن باید یه چیز نرمال خرج کنید.
ASUS G53jw
MSI GX780
MSI GX680

مدل های XPS دل هم جواب گو هست.hp هم چند مدلی داره که بتونه اینکار رو بکنه.

---------- نوشته در 12:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

می خواستم بدونم این لپ تاپ های Dell XPS L502 چطورند از نظر کیفیت؟

کیفیت خوبی دارن.من خودم به شخصه باهاش کار کردم.خوبن

---------- نوشته در 12:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 PM ارسال شده بود ----------

سلام .

قیمت این مدلارو میخواستم و اینکه به ترتیب کدوما خوبن . مدل گرافیک کدوم بهتره .

Asus U41SV
Asus K53SV i5
HP Pavilion DV6-6050
Dell Inspiron N5110

یه سوال دیگه اینکه تا 1.100 چه مدلایی رو پیشنهاد میکنید .

ممنون.

دوست عزیز این مدل ها کانفیگ های مختلفی دارن هرکدوم.کانفیگ دقیق رو بگید کدوم رو انتخاب کردید.
اما در نگاه کلی من مدل K53SV پیشنهاد میکنم.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
این لپتاپ گرفتن ما هم داستانی شده ها!:D
دوستان نظرتون راجع به MSI GX780 چیه!؟
کلا برند msi در چه وضعیتی!؟از نظر کیفیت و خرابی و اینا!
بعد این مدل،گرافیکش g555ـه DDR5 هست!؟ اگه آره،چند برابر همین مدل ولی DDR3 قدرت داره!؟
فروشنده بهم 1960 قیمت داد.خوبه یا گرون داره میده!؟:D

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
این لپتاپ گرفتن ما هم داستانی شده ها!:D
دوستان نظرتون راجع به MSI GX780 چیه!؟
کلا برند msi در چه وضعیتی!؟از نظر کیفیت و خرابی و اینا!
بعد این مدل،گرافیکش g555ـه DDR5 هست!؟ اگه آره،چند برابر همین مدل ولی DDR3 قدرت داره!؟
فروشنده بهم 1960 قیمت داد.خوبه یا گرون داره میده!؟:D

GX780 لپ تاپ خیلی خوبی هست و ارزش خرید رو داره.برند MSI هم خیلی ها شاید بگن به درد نمیخوره.اما از نظر کیفیت واقعا میشه گفت از خیلییی از برند های موجود در بازار بهتر شده توی این مدت.توی خرابی هم خیلی آمار کمی داره.(شما گارانتی ماتریکس بگیر خیالت از نظر خدمان و گارانتی راحت باشه)
DDR5 هم سرتر از DDR3 هست.نمیشه گفت چند برابر.
قیمت هم شما توی کل ایران از نمایندگی بگیرید قیمت ثابت است.1960 توی تمام نمایندگی های رسمی.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
این لپتاپ HP Pavilion G6-1240 برای کارهای گرافیکی و بازی چطوره ؟
-----------------
تا بودجه نهایتا یک میلیون و صد لپ تاپی با گرافیک
2 میشه گیر آورد ؟

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
این لپتاپ HP Pavilion G6-1240 برای کارهای گرافیکی و بازی چطوره ؟
-----------------
تا بودجه نهایتا یک میلیون و صد لپ تاپی با گرافیک
2 میشه گیر آورد ؟

گرافیک 2 یعنی چی ؟؟؟؟؟ رم ربطی به سرعت آنچنان نداره توی اجرای بازی.
برای بازی هم این مدل اصلا پیشنهاد نمیشه

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
GX780 لپ تاپ خیلی خوبی هست و ارزش خرید رو داره.برند MSI هم خیلی ها شاید بگن به درد نمیخوره.اما از نظر کیفیت واقعا میشه گفت از خیلییی از برند های موجود در بازار بهتر شده توی این مدت.توی خرابی هم خیلی آمار کمی داره.(شما گارانتی ماتریکس بگیر خیالت از نظر خدمان و گارانتی راحت باشه)
DDR5 هم سرتر از DDR3 هست.نمیشه گفت چند برابر.
قیمت هم شما توی کل ایران از نمایندگی بگیرید قیمت ثابت است.1960 توی تمام نمایندگی های رسمی.
دقیقا.یکی از آشناها هم بهش گفتم msi میخوام بگیرم،سریع گرفت نگیر:D من واسه فامیلمون گرفتم،هر روز تو نمایندگی هاش بودیم واسه تعمیر:D همین یه خورده منو دو دل کرد.حالا گارانتیش ماله هر جا باشه!اصلا تو هر ساعت شبانه روز یه ساعته درستش کنه.موضوع اینه میخوام کارش به تعمیر و اینا نیافته!:D از این نظر کیفیت مناسبی داره که با اطمینان بگیرم!؟البته قبول دارم احتمال خرابی تو هر دستگاهی هست!ولی خُب هر چی کمتر بهتر!
در مورد DDR5،منظورم این بود مثلا تو بازی ها چند فریم بیشتر میده نسبت به همین مدل ولی DDR3!؟ کلا بنچمارکی هست در این زمینه!؟

ARMIN3DX

کاربر سایت
Aug 22, 2010
204
نام
Arm!n
آقا نگیر . این Dell شرف داره به msi ! :یفیت صفحه نمایش افتضاح ! فوقالعاده زشت ! بعضی پارت ها مشکل گرمایی هم دارن و ...
برو سراغ Vaio و یا Asus . اگر هم بودجت کم هست برو سراغ Dell و در آخر هم فوجیتسو - زیمنس .
حتما با گارانتی معتبر مثل ایران رهجو یا سازگار بگیر . چون این 2 تا به معنای واقعی گارانتی رو اجرا میکنن .

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
دقیقا.یکی از آشناها هم بهش گفتم msi میخوام بگیرم،سریع گرفت نگیر:D من واسه فامیلمون گرفتم،هر روز تو نمایندگی هاش بودیم واسه تعمیر:D همین یه خورده منو دو دل کرد.حالا گارانتیش ماله هر جا باشه!اصلا تو هر ساعت شبانه روز یه ساعته درستش کنه.موضوع اینه میخوام کارش به تعمیر و اینا نیافته!:D از این نظر کیفیت مناسبی داره که با اطمینان بگیرم!؟البته قبول دارم احتمال خرابی تو هر دستگاهی هست!ولی خُب هر چی کمتر بهتر!
در مورد DDR5،منظورم این بود مثلا تو بازی ها چند فریم بیشتر میده نسبت به همین مدل ولی DDR3!؟ کلا بنچمارکی هست در این زمینه!؟

اون شانس دوست شما بوده.
کیفیت از dell.asus.hp و خیلی لپ تاپ های دیگه بهتر هست.من خودم هم MSI و هم ASUS کار میکنم.میدونم چی به چی هست;)
DDR5 هم سرتر هست.نمیشه گفت چند فریم.5 تا.15 تا.معلوم نیست

واقعا!!!!؟:biggrin1:
خو من 1900 تا 2 تومن بودجه دارم.Asus چه مدلی بگیرم خوبه!؟

ایشون یه چیزی گفتند.
ASUS G53jw

آقا نگیر . این Dell شرف داره به msi ! :یفیت صفحه نمایش افتضاح ! فوقالعاده زشت ! بعضی پارت ها مشکل گرمایی هم دارن و ...
برو سراغ Vaio و یا Asus . اگر هم بودجت کم هست برو سراغ Dell و در آخر هم فوجیتسو - زیمنس .
حتما با گارانتی معتبر مثل ایران رهجو یا سازگار بگیر . چون این 2 تا به معنای واقعی گارانتی رو اجرا میکنن .

شما وقتی یک user هستید توی مصرف لپ تاپ نظر شخصی میدید.

یفیت صفحه نمایش افتضاح ! فوقالعاده زشت ! بعضی پارت ها مشکل گرمایی هم دارن و ...؟؟؟؟؟؟

این حرفتون فوقولاده جالب بود برام.

اونوفت کدوم پارت های مشکل گرمایی داشتند؟؟ما که خودمون میاریم ندیدیم.
شما میگید زشت.فکر نکنم ربطی به سخت افزار داشته باشه.نظر شخصی هست.نمایش افتضاح هم معنی کنید یعنی چی ؟؟؟

شما اااگر انگلیسی بلد هستید کمی سایت های معتبر خارجی رو توی مقایسه برند ها بخونید حتما;)

من بین این دو مدل گیر کردم !!!
Dell Inspiron 5110-N

و

Acer Aspire 5750G-A

برای کارهای گرافیکی کمی هم بازی و اینترنت میخوام ....... کدوم بهتره ؟

گرافیک Acer Aspire 5750G-A قویتر هست و برای بازی بهتر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر