مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام

اگه ممکنه تا سقف قیمت1.200 چنت مدل معرفی کنید که هم زیبا باشه از لحاظ ظاهری و هم بشه باهاش بازی های روز رو با کیفیت خوب بازی کرد

saeidxpx1

کاربر سایت
Jun 5, 2009
106
نام
Saeid
سلام دوستان
من یه لپتاپ می خوام که کاره اصلیم باش برنامه نویسیه/قیمتشم تا 700 800 باشه.حالا برنامه دیگم مثه فتوشاپ و ... رو راحت اجرا کنه.برا بازیم اصلا نمی خوام.شما چی پیشنهاد می کنید؟؟
مرسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کلا اگر نمیخواید حمل کنید به هیچ عنوان سمت لپ تاپ نریدنه میشه قطعات رو ارتقا داد و نه اونقدر قدرت PC رو نیزی رو دارههزینه هاش هم که بسیار بیشتر تنها دلیلی که باعث میشه بخواید لپ تاپ بخرید اینه که مدام مسافرت میکنید و نیاز دارید سیستمتون رو جابجا کنید.
بعضی و خیلی از لپتاپها هستن که قابلیت ارتقای CPU - GPU توشون وجو داره ----- گزینه هایی مثل Alienware m18x - Clevo X7200 از جمله مدلهایی هستن که قدرت یک PC رو دارن اما همونطور که اشاره کردید بسیار گران قیمت هستن -
سلاماگه ممکنه تا سقف قیمت1.200 چنت مدل معرفی کنید که هم زیبا باشه از لحاظ ظاهری و هم بشه باهاش بازی های روز رو با کیفیت خوب بازی کرد
مدل HP 6090 و HP 6080 هستش که دارای AMD 6770m هستش که قدرتش حدودا با GT555m برابری میکنه که کارتهای بسیار خوبی برای اجرای بازی در First Class Entry Level هستن - مدل Asus N53 هم هست اما به مراتب GPU ضعیفتری داره .... مدل MSI g680 هم هست که حوالی بودجه خودته که کارت GT555m رو داره برای بازی توی این بودجه بهترین انتخاب ممکنه است اما دستگاه سنگینی هم هست - نزدیک 3 کیلو
سلام دوستانمن یه لپتاپ می خوام که کاره اصلیم باش برنامه نویسیه/قیمتشم تا 700 800 باشه.حالا برنامه دیگم مثه فتوشاپ و ... رو راحت اجرا کنه.برا بازیم اصلا نمی خوام.شما چی پیشنهاد می کنید؟؟مرسی
مدلهای Acer میتونه برای کار شما کافی باشه --- Asus K53 هم خوبه ---

• Like
Reactions: aliahmadi2

behrooz key

کاربر سایت
Jan 8, 2011
180
نام
بهروز
دو تای این پورت ها برای اتصال به یک نمایشگر استفاده میشه که متناسب با تلویزون و کابلی که دارین از اون استفاده میکنید
نمونه کابل vga
http://www.google.com/imgres?q=vga+...5&tbnw=180&start=0&ndsp=66&ved=1t:429,r:0,s:0
نمونه s vidio
http://www.google.com/imgres?q=s+vi...rt=0&ndsp=66&ved=1t:429,r:13,s:0&tx=107&ty=57
البته hdmi هه هست که نیاز به معرفی نداره
و مثلا pcmica یه نوع ورودی برای مودم و کارت صدا و هارد هستش و ............البته استفاده ای زیادی نداره چون بیشتر لپتپا مجهز به مودم و وایرلس و ........ هستن
ممنون از راهنماییتون
حالا به نظرتون بابودجه 2 تومن لپتاپ sony vpc-f227fx/b گزینه خوبی هست؟
یا در حال حاضر گزینه های بهتری هم هست؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بعضی و خیلی از لپتاپها هستن که قابلیت ارتقای CPU - GPU توشون وجو داره ----- گزینه هایی مثل Alienware m18x - Clevo X7200 از جمله مدلهایی هستن که قدرت یک PC رو دارن اما همونطور که اشاره کردید بسیار گران قیمت هستن - مدل HP 6090 و HP 6080 هستش که دارای AMD 6770m هستش که قدرتش حدودا با GT555m برابری میکنه که کارتهای بسیار خوبی برای اجرای بازی در First Class Entry Level هستن - مدل Asus N53 هم هست اما به مراتب GPU ضعیفتری داره .... مدل MSI g680 هم هست که حوالی بودجه خودته که کارت GT555m رو داره برای بازی توی این بودجه بهترین انتخاب ممکنه است اما دستگاه سنگینی هم هست - نزدیک 3 کیلومدلهای Acer میتونه برای کار شما کافی باشه --- Asus K53 هم خوبه ---

ممون

آقا میشه لطف کنید قمت این چنتا مدل رو که گفتید رو بهم بدید

اگه از شرکت های دیگه هم مدلی هست اونا رو هم بگید
مرسی

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام می خوام یه لپ تاپ mini بخرم نظر خودم Asus Eee PC Lamborghini VX6 هست . کسی نظر بهتری داره ؟

سوال دوم کسی میدونه قیمت مناسی این لپ تاپ رو کجا میتونم پیدا کنم؟

arad1

کاربر سایت
Aug 26, 2011
21
سلام دوستان.من تازه وارد جمع شما شدم و قصد خرید یه لپ تاپ با کانفیگ بالا برای گیم دار

سلام دوستان.من تازه وارد جمع شما شدم و قصد خرید یه لپ تاپ با کانفیگ بالا برای گیم دارمو ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اما اول در مورد بحثی که شد یعنی لپ تاپ ایسوس سری گیمینگ که asusg74مورد علاقه خودمم هست. باید بگم که برای پیدا کردن g74کل پاساژ پایتختو گشتم که نبود اما g73وg53هر دو بودن حتی g73 تو شو روم بود

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نظرتون درباره msi gt780چیه؟
کلا با برند msi موافق هستید؟
ممنون میشم اگه لپ تاپ با کانفیگ بالا بای گیم معرفی کنید بهم
با قیمت تا سقف 2/300

ehsan samady

کاربر سایت
Aug 24, 2011
16
سلام دوستان.من تازه وارد جمع شما شدم و قصد خرید یه لپ تاپ با کانفیگ بالا برای گیم دارمو ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اما اول در مورد بحثی که شد یعنی لپ تاپ ایسوس سری گیمینگ که asusg74مورد علاقه خودمم هست. باید بگم که برای پیدا کردن g74کل پاساژ پایتختو گشتم که نبود اما g73وg53هر دو بودن حتی g73 تو شو روم بود

والا از اون روزی که من مدل های ایسوس g73 رو دیدم دیگه زیاد با pc حال نمیکم به نظر من g74 از همه بهتره وکارت 560 از 5870 و 460 چند پله بالا تره من خودم دنبال همین مدلم فکر نمیکنم تا چند ماه دیگه ایران بییاد واگه بییاد مدل 3d زیر 3 تومن تا چند وقت پیدا نمیشه من خودم میخواستم از تایلند بگیرم که قیمت از ایران خیلی بدتر بود اما تا 3 هفته دیگه دارم میرم مالزی امید وارم قیمت خوب بشه پیدا کرد شایدم نباشه منم دنبال اینم بدونم قیمت اونجا چه جوریه تا حالا که اینجور که فهمیدم بد نیست ولی دقیق نمیدونم

arad1

کاربر سایت
Aug 26, 2011
21
دوست عزیز اقای احسان صمدی
من هم مثل شما خیلی از g74خوشم میاد
و اونجوری که فروشنده های پایتخت گفتن نباید خیلی دیر بیاد
اما اگه اشنایی تو آمریکا یا اروپا داری میتونی از سایتای فروش معتبر خارجی بخری و از طریق اشنات تحویل بگیری
خیلی به صرفه است.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستانلپتاپ تا 2 تومن بهتر از این وجود داره؟(ترجیحا سونی،بعدش ایسوس)http://www.notebookcheck.net/Review-Sony-Vaio-VPC-F22S1E-B-FHD-Notebook.58855.0.html
سلام این laptop ایران 2 ملیون هست ؟ خیلی گرونه - قیمت اینجا تغریبا 1499 دلار هستش !!! البته اگر از اروپا وارد کرده باشن بیخودی میره بالا ---- اما لپتاپ بسیار خوبی هست مخصوصا اینکه تصویرش فوق العاده هست -- برای چه منظوری میخوای .... برای سطح Gaming خوب نیست زیاد.میتونی Asus G53-54 زو در نظر بگیری- فکر کنم تا 2,300,000 اینان

دوست عزیز اقای احسان صمدیمن هم مثل شما خیلی از g74خوشم میاد و اونجوری که فروشنده های پایتخت گفتن نباید خیلی دیر بیاداما اگه اشنایی تو آمریکا یا اروپا داری میتونی از سایتای فروش معتبر خارجی بخری و از طریق اشنات تحویل بگیریخیلی به صرفه است.
قیمتهای اروپا خیلی گرونه - نمیصرفه از تومن مثلا به یورو بخزی .... فکر نکنم توی امریکا با توجه به قیمت دلار و تومن و Tax اینها تفاوتی بکنه ! مثلا laptop مثل G74 که 1599 دلاره با توجه به قیمت تومن میشه حوالی 1,840,000 تومن که 10 تا 15 درصد tax یاید بدی میشه نزدیک 2,100,00 و فرستادن و ورن هم حساب کن !
سلام دوستان.من تازه وارد جمع شما شدم و قصد خرید یه لپ تاپ با کانفیگ بالا برای گیم دارمو ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اما اول در مورد بحثی که شد یعنی لپ تاپ ایسوس سری گیمینگ که asusg74مورد علاقه خودمم هست. باید بگم که برای پیدا کردن g74کل پاساژ پایتختو گشتم که نبود اما g73وg53هر دو بودن حتی g73 تو شو روم بود---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:02 PM ارسال شده بود ----------دوستان نظرتون درباره msi gt780چیه؟کلا با برند msi موافق هستید؟ممنون میشم اگه لپ تاپ با کانفیگ بالا بای گیم معرفی کنید بهمبا قیمت تا سقف 2/300
برند MSI خیلی خوبه مشکلی نداره --- منتها گاها کیفت ساخت بدنه و اینها مقداری توی ذوق ممکنه برنه - از نظر کیفیت ساختاری و تصویری هیچ مشکلی نداره حتی از نظر کیفت ساختار cooling هم با مدلهای ROG Asus فرقه خاصی نداره --- اگر MSI دوست داری اون هم میتونه انتخاب خوبی باشه -- Speaker ها و keyboard واقعا عالی داره
ممون

آقا میشه لطف کنید قمت این چنتا مدل رو که گفتید رو بهم بدید

اگه از شرکت های دیگه هم مدلی هست اونا رو هم بگید
مرسی
سلام . با توجه به اونچه که بچه ها قبلا گفتن این مدلها تا سقف بودجه شما هستن -- از 950 تا یک و دیویسد یا یکم پاینن و بالا -- فقط فکر کنم ایون MSI حوالی 1,400,000 باید باشه

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اقایون تا 1.5 میلیون چه لبتاپی خوبه برای گیمخودم dell L502 مد نظرم هست
سلام کارت Nvidia GT540m برای بازی مناسب نیشت - راضیت نمیکنه ! مجبوری با رزولیشن پایین روی تنظیمات بالا بازی کنی - میتونی برای Performance بهتر HP 6090 که دارای AMD 6770Mهست و MSI g680 که دارای GT555m هست رو کاندید کنی - حداقل اونها Entry level برای کارتهای First Class هستن

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
سلام این laptop ایران 2 ملیون هست ؟ خیلی گرونه - قیمت اینجا تغریبا 1499 دلار هستش !!! البته اگر از اروپا وارد کرده باشن بیخودی میره بالا ---- اما لپتاپ بسیار خوبی هست مخصوصا اینکه تصویرش فوق العاده هست -- برای چه منظوری میخوای .... برای سطح Gaming خوب نیست زیاد.میتونی Asus G53-54 زو در نظر بگیری- فکر کنم تا 2,300,000 اینان
تو ایران با گارانتی امرتات حول و حوش 1.900.000 هست.واسه گیمینگ مناسب نیست؟من مخصوصا واسه گیمینگ نمیخوام، میخوام واسه هر کاری مناسب باشه:d و الیته میخوام تا 3-4 سال دیگه هم سیستمش بکشه.اون ایسوسی هم که معرفی کردید چک کردم با گارانتی امرتات 2.450.000 هست.حالا پیشنهاد دیگه ای دارید در حد و اندازه همون سونیی که معرفی کردم یا بالاتر از اون باشه کانفیگش و قیمتش هم زیر 2 میلیون باشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تو ایران با گارانتی امرتات حول و حوش 1.900.000 هست.واسه گیمینگ مناسب نیست؟من مخصوصا واسه گیمینگ نمیخوام، میخوام واسه هر کاری مناسب باشه:d و الیته میخوام تا 3-4 سال دیگه هم سیستمش بکشه.اون ایسوسی هم که معرفی کردید چک کردم با گارانتی امرتات 2.450.000 هست.حالا پیشنهاد دیگه ای دارید در حد و اندازه همون سونیی که معرفی کردم یا بالاتر از اون باشه کانفیگش و قیمتش هم زیر 2 میلیون باشه؟
اهان - واسه هر کاری خیلی مناسبه ! نگرانش نباش ... مدل با کیفیتی هستش اما در کنارش performance کارتش خیلی هم بالا نیست ---- کلاس دو هست ---- اگر محدود به بازی نباشه برات راحت چند سالی رو میکشه --- Asus هم اون مدل باز کیفیت ساخت خیلی خوبی داره و بیشتر به خاطره اینکه کارتش GTX560m هست برای gaming طراحی شده در اصل --- چرا مدل HP6090 هم با قیمت پایین تر که کارت AMD 6770m رو داره که برای بازی در حد همون GT555m از Nvidia هست --- First class هست اما Entry level ... در کنارش باز هم با قیمت زیره 1,500,00 lمثل مدل Hp مدل MSI g680 هم هست --- اما درکل هیچ کدوم قدرت تصویر اون مدل Sony رو ندارن ---

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر