مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام دوستان.
من میخوام با حداقال بودجه ممکن یه لپ تاپ خوب بخرم که تازمانی که کنسول ها هک بشن بتونم باهاش بازی هم بکنم.میدونم خرید لپ تاپ برای گیم اصلا به صرفه نیست اما من چون دانشجو هستم به یه لپ تاپ نیاز دارم از طرفی هم میخوام تا زمان هک شدن کنسول ها بتونم نیاز به بازی هام رو هم از طریقش برطرف کنم.ممنون میشم راهنماییم کنین

حداقل بودجه و لپتاپ خوب واسه گیم وجود نداره! درحد متوسط بخواین ۴تومن حداقل باید هزینه کنین
مدلای سری y لنوو و appache ام اس آی رو ببینید
سری n56j ایسوس هم بعدش ببینید
هرکدوم گرافیک قویتر داشت بگیرید باتوجه به بودجه
corei5هم فکر کنم کافی باشه

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
از کمک دوستان ممنونم و بلاخره تبلت مورد نظر با کمک دوستان خریدم :x

یه چیز جالب امروز داشتم برای خونه تکونی همه چیزامو ریختم وسط که چیزا بدرد نخور بریزم دور . یه Handheld PC از قدیم مونده بود پیدا کردم اصلا یادم رفته بود همچین چیزی دارم :d یه من روش خاک نشسته بود تمیزش کردم زدم به برق شارژ شد تعبجب کردم چرا باتریش هنوز کار میکنه :))

یادش بخیر روش ویندوز CE 3.0 مدل Microsoft Windows Powered 2000 ه صفحه اش لمسی 8.4 اینچه

چون ویندوز داشت اینترنت اکسپلورر . آفیس . اوت لوک .پی دی اف خون و ...... داره باهاش میرفتم اینترنت - بازی میکردم و خیلی کارا دیگه

USB نسخه 1 داره بهش پرینتر وصل میشه PCMCIA ساپورت میکنه اینفراد داره یه کارتی هم داره من هیچوقت تو ایران ندیدم

تازه یه کابلم داره اینورش پورت مخصوص دستگاهه اونورش خروجی VGA که میشه به مانیتور وصلش کرد

حدود 13 سال پیش خریدمش

ازش فیلم گرفتم

Siemens SIMpad SL4

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
درود
نمیدونستم این سوال رو باید کجا مطرح کنم . پس معذرت اگه ب موضوع تاپیک چندان ربطی نداره
دوستان بنده وقتی میحوام هدفونم رو به لپ تاپ وصل کنم جک هدفون کامل داخل لپ تاپ نمیره . هدفونم Razer Electra و لپ تاپم ASUS N56VV - A هست. هردوی اینا هم جک 3.5 میلی متری هستن پس نباید مشکی باشه ولی نمیدوم چرا هدفون کامل داخل لپ تاپ نمیره
ی عکس هم میذارم که اگه بد منظورمو رسوندم . جبران بشه[
jko4qaa5cihggjhzpx23.jpg
دیگه نهایتا همینقدر میره داخل
الان مشکل از لپ تاپه؟ یا ؟

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
دوستان بین این تبلت های 8 اینچی کدومو پیشنهاد میدید
LG G Pad 8.3
Asus fonepad 8
Lenovo Tab S8
من خودم ال جی رو ترجیح میدم حالا اگه مدلای دیگه ایی تو این رنج قیمت دارید معرفی کنید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان! میخواستم یه کیف کولی بخرم برای لپتاپم، 2.4 کیلو با باطری وزنشه حدوداً هم نیم کیلو وزن سیم و آداپتورشه. میخواستم یه کیف خوب باشه که توش بتونم 4 5 تا کتاب هم بزارم + تا حد امکان خود کیف سبک باشه + از لپتاپ به خوبی محافظت کنه:D + نمی دونم همچین چیزی هست یا نه ولی جوری باشه که میچسبه به پشتم خیس عرق نشم چون من اصولاً هر حا میرم کولیم رو می برم.
تا 250 تومن هم بیشتر نمی تونم خرج کنم:D هر چه قدر هم کمتر شد در صورت خوب بودن کیفیت که فبها!:D

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
سلام دوستان! میخواستم یه کیف کولی بخرم برای لپتاپم، 2.4 کیلو با باطری وزنشه حدوداً هم نیم کیلو وزن سیم و آداپتورشه. میخواستم یه کیف خوب باشه که توش بتونم 4 5 تا کتاب هم بزارم + تا حد امکان خود کیف سبک باشه + از لپتاپ به خوبی محافظت کنه:D + نمی دونم همچین چیزی هست یا نه ولی جوری باشه که میچسبه به پشتم خیس عرق نشم چون من اصولاً هر حا میرم کولیم رو می برم.
تا 250 تومن هم بیشتر نمی تونم خرج کنم:D هر چه قدر هم کمتر شد در صورت خوب بودن کیفیت که فبها!:D

از delsey بگير ، جنس محصولاتش خوبه
سبك هم هست ، قبلش يه كيف گرفته بودم بدون لپتاپ خودش ٢ كيلو ميشد : دي
منم برا لپتاپم گرفتم ولي مدلش كوله اي نيست ، مدل اداريه
شارژر و كتابام هم جا ميشه
الان از قيمتاش خبر ندارم ، من نزديك ٥ سال پيش گرفتم يكم نسبت به بقيه برندها گرون بود.
نمايندگيش هم تو خ منوچهري هست .

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

PHX47

کاربر سایت
Jun 1, 2014
748
نام
سیامک
سلام
از بین مدل های mgx72-mgx82-mgx92 و mgxa2 مک بوک پرو، کدوم مدل رو برای برنامه نویسی و unity پیشنهاد می کنید ؟؟

pouya dictator

کاربر سایت
Feb 14, 2015
126
نام
پویا قربانی
سلام دوستان من میخوام لپ تاپ
ASUS N56JN رو بخرم فقط نمیدونم بین مدل های مختلف مث c یا f یا هرکدوم از مدل های دیگه کدومشون بهتره اگه میشه راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
سلام. دوستان من یک لپ تاپ میخوام که هاردش حداقل 1 ترابایت باشه و FullHD . بقیه قطعات و برندش مهم نیست. هرچی قیمتش کمتر باشه بهتر.:d

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
526
نام
محمدصادق
سلام. دوستان من یک لپ تاپ میخوام که هاردش حداقل 1 ترابایت باشه و FullHD . بقیه قطعات و برندش مهم نیست. هرچی قیمتش کمتر باشه بهتر.:d
میتونی Lenovo Z50-70 بگیری هم هاردش ۱ تراست و هم فول اچدیه دو مدل i5 و i7 هم داره که بسته به بودجت میتونی بگیری

MazyR

کاربر سایت
Apr 24, 2015
10
دوستان این لپتاپ میتونه بازی های gta v و assassin's creed unity و star citizen رو راحت اجرا کنه؟
ASUS G551JM - A
کلن این لپتاپ واسه بازی جواب میده؟

پ.ن :
میدونم که استار سیتیزن هنوز نیومده ولی کلی پرسیدم.

مرسی

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
درود...
دوستان از بین تمامی مدل ها و برندهای لپ تاپ گیمینگ... تا سقف 3500-3800 دلار، قوی ترین، با کیفیت ترین، شکیل ترین و بهترین مدل لپ تاپ که میشه خرید چیه!!! ممنون میشم راهنماییم کنید :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر