مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلا دوستان.یه لپ تاپ تا سقف 1.5 تومن چی پیشنهاد میدین؟ اصلا و ابدا برا بازی نمیخوام.بیشتر برا کارای نرم افزارای مدیریتی.اینترنت.پخش موزیکو کارای روز مره....ممنون میشم کمک کنید

از لیست زیر میتونین اونیکه خودتون دوست دارینو انتخاب کنین به راحتی مدل زیاد بود گفتم بزارم کلشو خودتون یکیو به صلیغه خودتون انتخاب کنین کمکم خواستین پ.خ بدین کمک کنم موفق باشین .

لینک

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,674
نام
iMAN
دوستان لپ تاپ اسوس با مشخصات زیر که 3ماه کار کرده چند میارزه ؟
CPU Core i7 2670 3MB cache
Ram : 2 *4GB DDR3
VGA : Geforce GT630 2 GB
HDD 500 GB
Display : HD
USB 3 * 1
HDMI
15 inch
Win 7 nor original + Kaspersky Pure 2012 Original License 230 Days remain

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سلام. لطفا یه لبتاپ خوب و با کیفیت پیشنهاد بدین! بودجه : 2 تومن. برای یکی از فامیل هامون میخوام که دانشجو و رشتش نرم افزار کامپیوتر هست!
Fujitsu AH532GFX i5 چطوره؟

ضمنا چون دختره میخوام سنگین نباشه:d

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,353
نام
محمدرضا
دوستان لپتاپ واسه كار اداري و وب گردي تا سقف 1/5 چي پيشنهاد ميكنيد؟ وزنش هم زياد سنگين نباشه و ترجيحاً از asus باشه

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
دوستان این ابجی بنده میخواد لب تاب بخره من هی بهش گفتم نخر توی این گرونی ولی گوش نمیکنه
یه لب تابی میخواد که باهاش کارهای عکاسی رو انجام بده بعد یعنی بیشتر تمرکزش سر کارهای گرافیگی مثلا فتوشاب و تا یه 3 سالی جواب کارشو بده
یه مدلی رو در نظر میگیرد تا برایش تهیه کنیم
ممنون

آخرین ویرایش:

.::CNET::.

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
سلام. يع ايپد ٤ دارم كه دو هفته اي مبشه خريدمش فاكنورشم هست. مطل واي فاي ١٦ گيگه. ميخوام بزارمش براي فروش. به نظرتون چه قيمتي بزارم كه مناسب باشه و بخرن؟

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
سلام
می خواستم بدونم به نظر شما کدوم تبلتو بگیرم huawei mediapad 10 FHD یا نکسوس 7 32gb؟

قیمتشون تقریبا یکیه. این که یکیشون 10 اینچه اون یکی 7 اینچ برام مهم نیست.

چیزی که خیلی مهمه من با تبلتم می خوام زیاد بازی کنم. دوست دارم تمام بازی هارو ( فیفا - مدرن کامبت - بازی های گیم لافت در کل) داشته باشم. می خواستم بودنم از نظر پشتیبانی از بازی ها و نرم افزارای مختلف فرقی دارند با هم این دوتا؟ میدونم مشخصا تبلت گوگل پشتیانیش مشخصا خوب میشه، ولی میخام بدونم پشتیبانی تبلت هووایی از بازی های مختلف در چه حده؟

بقیه فرقایی که دارن برام مهم نیست. فقط می خوام بتونم با تبلت بازی کنم.

اگه کسی اطلاعی داره خیلی ممنون می شم نظرتونو بگید. چون تو review ها زیاد در این مورد نمیگن.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان من یه لپ تاپ میخوام نهایتا تا بودجه 2/100/000 تومن !

Core i 5

Graphic 2GB

Ram 4

Screen زیر 15 اینچ

قابل حمل

ممنون میشم با این مشخصات به من معرفی کنید !!! عجله ایه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر