مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

nobodyvb

کاربر سایت
Sep 7, 2010
197
نام
وحید
میخواستم ببینم تو سبک macbook air چه لپتاپ هایی هست منظورم ویندوزی هست
سبک و نازک چون میخوام فقط باهاش وبگردی کنم و از یه برنامه هایی که برای دانشگاه لازمه استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
میخواستم ببینم تو سبک macbook air چه لپتاپ هایی هست منظورم ویندوزی هست
سبک و نازک چون میخوام فقط باهاش وبگردی کنم و از یه برنامه هایی که برای دانشگاه لازمه استفاده کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید.

اینا مدلای خیلی خوبی هستن . سبک و قابل حمل

لینک 1

لینک 2

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
برند های DELL
HP
LG
SAMSUNG
SONY
& ....

رو تو پیغام خصوصی ازم بپرسید تا قیمت همکارش رو بهتون بگم . اگه خواستید هم میتونم براتون بگیرم و پست کنم . من شهر قم هستم .

mortit

کاربر سایت
Jun 11, 2011
179
نام
مرتضي
ممنون نه من لپ تاپ رو فقط برا بازي نميخواستم من يه لپ تاپ ميخواستم كه قابل حمل باشه بتونم جاهاي ديگه ببرم اينترنت برم فيلم ببينم وموزيك گوش كنم در كنار اونم
بازي كنم من خودم ايكس باكس دارم و بازي هاي روزو بااون اجرا مكنم من فقط بازي هاي انحصاري كامپيوتر مثل mmo و strategy ميخواستم كه اونم خيلي گرافيك نميخواد
با اين اوصاف من يه لپ تاپ ميخوام كه جون سخت باشه كه بخوره زمين داغون نشه ( ميدونم اكثر لپ تاپ ها نازك نارنجي اند ) و بازي ها رو اجرا كنه و صفحه نمايش بزرگ
و با كيفتي داشته باشه (وزن مهم نيست) قيمت دوروبر 1500000
خيلي ممنونم از راهنمايي هاتون

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
درود بر شما دوستان.درخواست دارم راهنمایم کنید.آیا بزرگ مردی در این فروم هست ک بگه من با بودجه نهایت 1600و حداقل1500 از برند ایسر چی میتونم بگیرم؟واسه بازی و اتصال ب Tv با کابل hdmi .آیا از مدل acer 8950G خبر دارید؟من 6ماه هست ک منتظرشم ولی خبری نیست!آیا وارد کشور شده؟قیمتش در چه محدوده ای هست؟پیشاپیش سپاسگذارم.

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
درود بر شما دوستان.درخواست دارم راهنمایم کنید.آیا بزرگ مردی در این فروم هست ک بگه من با بودجه نهایت 1600و حداقل1500 از برند ایسر چی میتونم بگیرم؟واسه بازی و اتصال ب Tv با کابل hdmi .آیا از مدل acer 8950G خبر دارید؟من 6ماه هست ک منتظرشم ولی خبری نیست!آیا وارد کشور شده؟قیمتش در چه محدوده ای هست؟پیشاپیش سپاسگذارم.

مدل acer aspire 7745g بد نیست..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
داداش قیمت این ux31 تو ایران چنده اصلا هست با i7

دوست عزیزم این قیمتش به دلارو یورو زده شده الانم که قیمت دلار بالاست و معلومه یه ضرب ساده کن متوجه میشی موفق باشین داداشم

---------- نوشته در 07:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:23 PM ارسال شده بود ----------

ممنون نه من لپ تاپ رو فقط برا بازي نميخواستم من يه لپ تاپ ميخواستم كه قابل حمل باشه بتونم جاهاي ديگه ببرم اينترنت برم فيلم ببينم وموزيك گوش كنم در كنار اونم
بازي كنم من خودم ايكس باكس دارم و بازي هاي روزو بااون اجرا مكنم من فقط بازي هاي انحصاري كامپيوتر مثل mmo و strategy ميخواستم كه اونم خيلي گرافيك نميخواد
با اين اوصاف من يه لپ تاپ ميخوام كه جون سخت باشه كه بخوره زمين داغون نشه ( ميدونم اكثر لپ تاپ ها نازك نارنجي اند ) و بازي ها رو اجرا كنه و صفحه نمايش بزرگ
و با كيفتي داشته باشه (وزن مهم نيست) قيمت دوروبر 1500000
خيلي ممنونم از راهنمايي هاتون

داداش مرتضی دیگه چی خوب معلومه لپ تاپ خوب ضعیف منظورم حساس بخوره یجا خوب هرچی باشه میپوکه داداشم پس باید زیاد مواظب لپ تاپ بود . بعد هدف از دادن مدلای مختلف برا اینه که یه مدلیو که واقعا دوست داری انتخاب کنی متونستم فقط دوتا اولیو فقط معرفی کنم ولی اون یکیارم گذاشتم تا هر کدومو دوست دارین انتخاب کنین موفق باشین داداشم .
و میریم سراغ مدلایی که میخای .

---------- نوشته در 07:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:32 PM ارسال شده بود ----------

این مدلیکه سعید جان معرفی کردن اینه و خیلی مدل خوبیه من خیلی خوشم اومد ، ولی فکر کنم با این وضع دلار اگه موجود باشه قیمتش خیلی بالا باشه .

این دو مدلم خوبه چکش کنین

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
خب از برندای دیگه چی میتونم با قیمت1500تا1600بگیرم ک گرافیکش حتما gt555باشه یا مدل مشابهش از ati فقط hp نباشه چون دوستام دارن و اکثرا خراب شدن.صفحه نمایشش اصلا مهم نیست ک fullhd باشه و اچ دی هم قبوله.چون من با کابل hdmi وصلش میکنم ب led tv .راستی کابل اچ دی حتما داشته باشه.فقط از لحاظ اجرای بازی شاخ باشه.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خب از برندای دیگه چی میتونم با قیمت1500تا1600بگیرم ک گرافیکش حتما gt555باشه یا مدل مشابهش از ati فقط hp نباشه چون دوستام دارن و اکثرا خراب شدن.صفحه نمایشش اصلا مهم نیست ک fullhd باشه و اچ دی هم قبوله.چون من با کابل hdmi وصلش میکنم ب led tv .راستی کابل اچ دی حتما داشته باشه.فقط از لحاظ اجرای بازی شاخ باشه.

شما دقیق بگین چه برندی مد نظرتونو تا من همونو بزارم دقیق اینجوری بهتره .

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
خب من از اول نیازهامو میگم.1.گرافیک خوب2.داشتن wifi3.داشتن ورودی hdmi4.داشتن صفحه کلید بک لایت داشته باشه5.اگر بلوری داشته باشه هم بد نیست6.صفحش زیاد بزرگ نباشه. و fullhd بودنشم مهم نیست.وزنش هم مناسب باشه8.قدرت اجرای برنامه هایی مثل maya و 3dmax باشه.9.قیمتش حداکثر تا 1600راستی خوشکلاسیونم باشه.برندش هم حساسیت ندارم ولی از بین msi,asus,acer,dell و هرچی،فقط پیشنهاداتون بر اساس نیازهای بالا باشه.بسیار ممنونمآقای کسی ک پاسخ منو نداد!من جستجو کردم ب مدل msi x460 برخوردم.نظرتون چیه؟قیمتشو میدونید؟آخرین کانفینگش چیه؟----اگر میشه 1مدل با همین مشخصات بگید ک صفحه کلیدش بک لایت داشته باشه.سپاسگذارم

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آقای کسی ک پاسخ منو نداد!من جستجو کردم ب مدل msi x460 برخوردم.نظرتون چیه؟قیمتشو میدونید؟آخرین کانفینگش چیه؟----اگر میشه 1مدل با همین مشخصات بگید ک صفحه کلیدش بک لایت داشته باشه.سپاسگذارم

من دیروز کار پیش اومد نتونستم جواب پستتونو بدم ولی الان میدم خوب اگه شما از همین مدل خوشتون میاد همینو خوب بخرین ولی من هیچی نمیگم جدا میخای اینهمه پول بدی به ای اصلا مخم صوت کشید ، من هیچی نمیگم این مدلیکه من میزارم خودتون یه مقایسه ساده بکنین بعد نظرتونو همینجا بگین دوست دارم بخونمو بدونم .

http://www.oradoshop.com/item-13772.htm

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

به نظر من اگه میخایین msi بگیرین این مدلیکه من این پایین براتون میزارمو بخرین خیلی خیلی خیلی ازین مدلیکه خودتون معرفی کردین قویتره اولین لینکو میگم دومیم هست ولی من با توجه به نیازاتون 1لینک 1 بهتون پیشنهاد میدم

---------- نوشته در 11:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:40 AM ارسال شده بود ----------

خوب دوست عزیز من پیشنهادامو دادم و بعد این میمونه تصمیم خودتون حالا ببینین دنبال چی هستینو از کدوم خوشتون میاد یا حق .

M.R.P

کاربر سایت
Sep 12, 2010
69
نام
Mohammadreza
دروود بر تو ای برادر بزرگوار.من از شما درخواست دارم 1بار دیگر ب خواسته های من نظر بیاندازید،بزرگوار شما ب وزن x460 1نگاه بیانداز،ب باریکی و ظاهرش نگاه بیانداز و ب قیمتش نگاه بیانداز و ب امکاناتش فقط ایرادش نداشتن صفحه کلید با بازتاب نور است.فقط مدل Ge620 نظرم را ب علت کارت گرافیک Gt 555 جلب کرد.اما وزنش بسی زیاده 2.8 کیلوگرم!آیا صفحه کلیدش بازتاب نور یا بک لایت دارد؟من از شما درخواست دارم از برندای دیگه چند مدل سبک وزن با گرافیک خوب و تأکید میکنم تأکید میکنم صفحه کلید با قابلیت بکلایت معرفی کنید.بسیار ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر