مسابقه طراحی لوگوی بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
......

Attachments

• 1232.png
    1232.png
    23.9 KB · مشاهده: 10
  • 1233.png
    1233.png
    21.9 KB · مشاهده: 12
  • 32421.png
    32421.png
    13.1 KB · مشاهده: 11
  • 1242.jpg
    1242.jpg
    42.4 KB · مشاهده: 9
  • 12342.png
    12342.png
    26.8 KB · مشاهده: 10
  • Logo.png
    Logo.png
    19.4 KB · مشاهده: 15
  • 2132.png
    2132.png
    12 KB · مشاهده: 12
  • 12322.png
    12322.png
    30.5 KB · مشاهده: 13
  • 2341.png
    2341.png
    31 KB · مشاهده: 18
آخرین ویرایش:

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام بچه ها...کاره همتون عالیه..ادم وقتی بعضی از کارهارو میبینه واقعا انگیزش واسه کار بهتر بیشتر میشه.

final_project_99.jpg

final_project_100.jpg

Attachments

• final project 100.jpg
    final project 100.jpg
    91.3 KB · مشاهده: 23
  • final project 99.jpg
    final project 99.jpg
    75.6 KB · مشاهده: 17

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
ببخشید بازم میگم ولی بعضی دوستان هنوز هم معنی لوگو تو ذهنشون خوب جا نیافتاده ، دوستان نشانه (لوگو ) یک حرف ترکیبی میتونه

باشه مثلا بازی سنتر یا BC که مخفف این کلمه حساب میشه بعضی از من در صفحا قبل کار های بعضی از دوستان رو مشاهده کردم ،

چیزی جزء فونت نبود با استایل های سرد و بی روح دو شرط لازم برای لوگو وجود داره :

1. لــوگو یا نشــانه باید با فونت اختصاصی یا با دست به صورت اختصاصی نوشته یا کشیده بشه
2
. باید استایل لـــوگو یا نشانه نسب به به موضوع سایت یا شرکت بــــاشه ، بـرای نمونــه بایـــــد استایل یک سایت گیم یا فیلم باید خیلی جذاب بـــاشه که مخاطب رو جذب کنه

نمونه : گـــینگ

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
راهنمایی 2. طرحی که می‌زنید باید بسته به نیاز مخاطب باشه. برا سایت گیمینگ زحمت کشیدی، طرح آب زدی. پارک آبی که نیست خُب :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,776
من نمیدونم بعضی ها چی پیش خودشون فکر میکنن.به خدا نصب بودن فوتوشاپ رو کامپیوتر به این معنی نیست که شما گرافیست و طراح شدید.90 درصد لوگو ها واقعا در حد فاجعه هستن.
البته چندتا از طرح ها هم ساده بودن هم زیبا و معلومه که حداقل اون دو سه نفر هم سلیقه دارن و هم این کاره هستن نه اینکه بنویسن بازیسنتر بعد فونت رو تغییر بدن و یکم بالا پایین و چند تا خز و خیل بهش ببندن و بگن لوگو ساختیم

kolange_bill

کاربر سایت
Apr 2, 2012
209
یه پیشنهاد دارم برای دوستان. فکر میکنم همه تمرکزشون گزاشتن تا لوگو رو به صورت خطی درست کنن به نظر من خلاقیت هم خوبه مثلا به صورت دایره مانند و ایجاد شکل جدید براش بسیار زیبا میشه lثلا لوگو aerosmith زیر ببینید.

لوگو یعنی مارک و معرف اون برند و سایت. شما مثلا Firefox رو ببینید و لوگوش بیانگر همه چیز هست شما هم اگر میخوایید یه چیز درست کنید بهتره جم و جور و خلاقانه باشه. البته این نظر من هست شاید مدیران خوششون نیاد.

چیزی باشه که هر کی در هر کجا دید بدونه این برای سایت بازی سنتر هستش.

u6fsydqcu04xtndy23e.jpg

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
چقدر دوستان اظهار فضل میکنن!! توی قوانین مسابقه چیز خاصی ذکر نشده، پس هر کس هر طرحی که دلش میخواد آزاده که بسازه، اینجا که همه گرافیست نیستند، همینقدر که اینقدر استقبال شده خیلی خوبه، دیگه به شما چه ربطی داره کی چی میسازه؟! بیشتر از نصف پستها فقط راجبه اینه که لوگو چیه، لوگوی کی خوبه، لوگوی کی بده، اگه چیزی طراحی نکردید مجبور نیستید پست الکی بذارید، همین که یه پست خیلی تشکر میگیره یعنی که کار طرف خوب بوده! تصمیم گیرنده ی نهایی هم صاحبان سایت هستند، اگه با این رویه مشکلی داشته باشند خودشون میان میگن!

دوست عزیز قرار نیست ، چون قانونی گذاشته نشده هر کاری میخوان با اسم بازی سنتر بکنن و بگن اینم یک لوگو باید بستگی به موضوع باشه و جذاببیت خودش رو داشته باشه این دوستان کــاری جزء وقت تلف کردن انــام نمیدن
داداش من، مسابقه ی آزاده، وقت خودشونه دلشون میخواد تلف کنن! والـــا!

پ.ن: واسه اینکه بحث بیشتر از این بالا نگیره اگه خواستین صحبت کنین برام پ.خ بزنین!

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود البته فکر کنم بیشتر منظور مدیر سایت طراحی یک نوشته برای سایت هست .

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اینم یه کار با کمی خلاقیت

Attachments

• لوگو6.jpg
    لوگو6.jpg
    28.7 KB · مشاهده: 50

Cookie Monster

کاربر سایت
Jun 19, 2012
37
نام
علیرضا
دوست عزیز قرار نیست ، چون قانونی گذاشته نشده هر کاری میخوان با اسم بازی سنتر بکنن و بگن اینم یک لوگو باید بستگی به موضوع باشه و جذاببیت خودش رو داشته باشه این دوستان کــاری جزء وقت تلف کردن انــام نمیدن

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
درود البته فکر کنم بیشتر منظور مدیر سایت طراحی یک نوشته برای سایت هست .

خوب همون میشه لوگو دیگه. طراحی یک نوشته = لوگو .البته همه اینجا دارن پیکتو گرام میزنن :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اینجا کسی کسیو زور نکرده

طرف دوست داره اینجا درست می کنه کاری هم نداریم یا قبول میشه یا قبول نمیشه

پس بذارید کارشونو بکنند .. ! باید از همه کار ها حمایت بشه

موفق و پیروز باشید !

vahid_crow

کاربر سایت
Jun 18, 2012
6
نام
وحید
من نمیدونم بعضی ها چی پیش خودشون فکر میکنن.به خدا نصب بودن فوتوشاپ رو کامپیوتر به این معنی نیست که شما گرافیست و طراح شدید.90 درصد لوگو ها واقعا در حد فاجعه هستن.
البته چندتا از طرح ها هم ساده بودن هم زیبا و معلومه که حداقل اون دو سه نفر هم سلیقه دارن و هم این کاره هستن نه اینکه بنویسن بازیسنتر بعد فونت رو تغییر بدن و یکم بالا پایین و چند تا خز و خیل بهش ببندن و بگن لوگو ساختیم
دوست عزیز من فک می کنم اگه مدیرای سایت یه لوگو می خواستم مستقیم به آقا مرتضی یا ... می گفتن و دیگم هیچ دردسری نداشتن و خلاص...
این تاپیک به خودش شکل یه تفریحو سرگرمی و مسابقه گرفته و چه اشکالی داره اگه خیلیا با همین تاپیک کار کردن با نرم افزارای گرافیکی مثه فتوشاپ و ... یاد بگیرن؟!
البته اینم به همه ی بچه های سایت می گم : یاد گرفتن همه ی تب های فتوشاپ و ... خیلی خیلی آسونه (البته مسلط شدن به ***** های مختلف و ... شما رو سریعتر می کنه ) و تنها چیزی که شما رو به یه گرافیست حرفه ای تبدیل می کنه همونطور که حمید جان هم گفتن سلیقه ، سلیقه و سلیقه و دیگر هیچ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر