مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
فکر کنم ساعت2.10pm دیروز شروع شد که قراره 48 ساعت بعد یعنی 2.10pm فردا تموم بشه. در ضمن مسابقه خیلی جذاب تر شده.دست همه درد نکنه. راستی هر دفعه اون نظر سنجی بالای صفحه رو کی عوض میکنه؟ و دیگه این که میتونیم مثل دور قبلی واسه شخصیت هامون تبلیغ کنیم و عکس بزاریم؟

نظر لطفتونه!!!:blushing:
هر دو روز , وقت تمام شدنش هم می زنیم:cool:
تبلیغات میتونید بکنید فقط ضد حریف مقابل نباشه که به کل کل ختم بشه در حد همون عکس گذاشتن و.... باشه بد نیست;)
میبینم که دانته بر ورجیل غلبه کرد با نتیجه 15 به 5
بچه هایی هم که رای میدند بر این مبنا رای ندند که با کاراکتر نون و نمک خوردند اینجا ما داریم مسابقات برترین شمشیرزن رو برگزار میکنیم نه محبوب ترین
تو این مسابقه هم ورجیل باید میبرد نه دانته چون سرتر از اون بود:(

آخرین ویرایش:

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
نظر لطفتونه!!!:blushing:
هر دو روز , وقت تمام شدنش هم می زنیم:cool:
تبلیغات میتونید بکنید فقط ضد حریف مقابل نباشه که به کل کل ختم بشه در حد همون عکس گذاشتن و.... باشه بد نیست;)
خوب حالا مسابقه بعد کی هست

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
مبارزه بعدی بین
Cloud
شخصیت اول Final Fantasy (درست نوشتم؟:confused:)که نقش اول فیلم نجات کودکان و وارث شمیر افسانه ای انجیل ببیتی و یکی از بهترین شمشیرزنهای این مسابقه می باشد که در دور اول به قید قرعه به حریف دیرینه خود خورد
Final%20Fantasy%207%20Advent%20Children%20Cloud%20AF.jpg

Sephiroth
دشمن اصلی کلود که که میشه گفت سرسختترین حریفش هست شمشیرش هم مثل ریو هایابوسا سامورایی هست و .........(دیگه هیچی یادم نیست)
4utq4k.jpg

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
مبارزه بعدی بین
Cloud
شخصیت اول Final Fantasy (درست نوشتم؟:confused:)که نقش اول فیلم نجات کودکان و وارث شمیر افسانه ای انجیل ببیتی و یکی از بهترین شمشیرزنهای این مسابقه می باشد که در دور اول به قید قرعه به حریف دیرینه خود خورد
Final%20Fantasy%207%20Advent%20Children%20Cloud%20AF.jpg

Sephiroth
دشمن اصلی کلود که که میشه گفت سرسختترین حریفش هست شمشیرش هم مثل ریو هایابوسا سامورایی هست و .........(دیگه هیچی یادم نیست)
4utq4k.jpg
من به کلود رای میدم

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
شرمنده اقا ارسلان.چند روزه مشغله های کاری دارم موقعیت پیش نمیاد بیام تو سایت.همه کارها افتاده گردن شما.
شرمندتم:(

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
مسابقات برترین شمشیرزن رو برگزار میکنیم نه محبوب ترین
تو این مسابقه هم ورجیل باید میبرد نه دانته چون سرتر از اون بود:(

حرفت رو کاملا قبول دارم ولی اکثر FANTASY SHOOTER ها DANTE رو می پرستن ! :laughing::love:

بعد هم سکانس آخر DMC3 که یادت نرفته ؟! کی بود برد ؟ :-"

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اتفاقا اكه secret ending را ديده باشي نشون ميده كه نه تنها ويرجيل زندست, بلكه تازه ميخواد با هيولاي تاريكي كه يك روز بدست اسباردا نابود شده بود روبرو بشه. خلاصه نامردي باخت.
واما در مورد كلود و سفيروتث راي من به به سفيروث هستش.
توى دنياي فاينال ٧ قوىترين كاراكتر اول انجيله كه درواقع نشان صلح و دوستي و يا به بيان ديكه هديه الهه هستيه(gift of the godess).بعد از اون هم كسي نيست غير از سفيروث. مادرش هيولايي خبيث به نام جنوا( دشمن نيروهاي حيات ) و بدرش دكتري ديوانه به نام هوجو

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
با سلام فعلا كه Sephiroth با اقتدار جلوتره در ضمن چه طور قرعه كشيه كه شخصيتهاي يك بازي با هم مي افتند؟:confused:

این طوری جذابیتش بیشتره به نظر من. در مورد حذف شدن ویرجیل هم خیلی ناراحت شدم. رای من به سفیروث هست.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دادش اگه یکی اون تیکه از دموی آخر بازی که دانته زد ویرجیلو ناکار کرد رو 3gp می کرد میزاشت خیلی توپ میشد.
ولی حیف چون من عاشق ویرجیلم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دادش اگه یکی اون تیکه از دموی آخر بازی که دانته زد ویرجیلو ناکار کرد رو 3gp می کرد میزاشت خیلی توپ میشد.
ولی حیف چون من عاشق ویرجیلم
سلام
من همین الان هم یه نسخه از دویل 3 رو روی کامپیوترم دارم ولی فقط دموهای اصلی بازی و Bouns ها رو بصورت ویدئویی میشه دید و بقیه دموها اصلا فرمت تصویری نیستن.

در ضمن اگه کسی معتقده ویرجیل مرده یه بار دیگه مرحله اخر بازی ( جنگ با ویرجیل) رو انجام بده و بعد از اینکه تموم شد توی Credit که نوشته ها پخش میشه بیشتر از 100 تا Demon بکشه(حداقل 100 تا) تا SEcret Ending رو ببینه. اونوقت میفهمه که برای پسر اسپاردا مرگی وجود نداره.;)
این هم چند تا عکس از ویرجیل و Devil King :
fmv4897-6.jpg

fmv4897-12.jpg

fmv4897-28.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر