مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
ولش کن.بهتره ادامه همین مسابقه رو بریم.این تاپیک واسه قبل از عیده و برندش هم بهترین شمشیر زن سال 86 حساب میشه.بعدا با هم این تاپیک رو میتونیم واسه سال 87 راه اندازی کنیم با فایترای جدید.چون این دوره اول بود تعداد و کیفیت بازی ها پایینه ولی من چندتا برنامه دیگه هم دارم و تا بخام اونا رو شروع کنم و تمومشون کنم 2 یا 3 ماه طول میکشه.بعد از اتمام اونا باز دوباره یک مسابقه جدید شروع میشه.پس اگه فایتری تو این مسابقه باخت نگران نباشید چون دوره بعدی میتونه شرکت کنه.
پس ادامه همین رو شروع میکنیم.

برنده CLOUD با امتیاز 9 بر 2.SPARTAN رو برد.

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
ولش کن.بهتره ادامه همین مسابقه رو بریم.این تاپیک واسه قبل از عیده و برندش هم بهترین شمشیر زن سال 86 حساب میشه.بعدا با هم این تاپیک رو میتونیم واسه سال 87 راه اندازی کنیم با فایترای جدید.چون این دوره اول بود تعداد و کیفیت بازی ها پایینه ولی من چندتا برنامه دیگه هم دارم و تا بخام اونا رو شروع کنم و تمومشون کنم 2 یا 3 ماه طول میکشه.بعد از اتمام اونا باز دوباره یک مسابقه جدید شروع میشه.پس اگه فایتری تو این مسابقه باخت نگران نباشید چون دوره بعدی میتونه شرکت کنه.
پس ادامه همین رو شروع میکنیم.

برنده CLOUD با امتیاز 9 بر 2.SPARTAN رو برد.
هر چی شما بگی
مسایقه بغد

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
خوب نتیجه ها اعلام شد
sadeh465.jpg

اینم قرعه کشی مسابقات بچه ها که امروز هم کلنگش رو میزنیم تا شروع بشه فقط ببینید کم و کسری نداره یا مشکل...

تا اونجایی هم که میشد هم سطح ها رو برای مسابقه انتخاب کردیم

Last edited by a moderator:

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
خوب دور جدید مسابقات در همین تاپیک برگزار میشه و فقط در شیوه رای دادن تغییر به وجود آمده که به صورت نظر سنجی انجام میشه و هر کدام 2 روز وقت داره
برای تبلیغ اینجا و داغترشددن مسابقات میتونید لینک مسابقه رو در امضاتون بزارید
خوب بریم دیگه سر مسابقات
مبارزه اول بین
Dante
اینکه دیگه خیلی تابلوئه ولی یه توضیح کوچولو ازش میدم
یه شخصیت فوق العادس با تکنیک و استیل خاص که هیچوقت تو تاریخ بازی های کامپیوتری لنگه اش نمیاد. اما نباید فراموش کرد که قسمت اعظم علاقه ی گیمرها به Dante شخصیت پردازیه عـــــالی اونه و اونقدر پیچیدگی های شخصیتیش خارق العاده طراحی شده که ناخودآگاه گیمر با تمام رفتارهای Dante ارتباط خوبی برقرار میکنه.
devil_may_cry_4_1.jpg

Vergil
داداش دانته و سرعت عملش هم چند برابر رایو هایوباسا هستش.و مهمتر از همه نیم بدنش شیطان هستش.ماشالله اینجا همه هم DMC باز هستن و داستانها رو میدونند
DMC009%7EDevil-May-Cry-Vergil-Posters.jpg

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
نه داداش ارسلان.مشکل از طرف من بود.اعصابم دیگه خورد شده بود یکی پی ام میداد ادامه بده یکی میگفت ادامه نده.همینو ادامه میدیم.قرعه کشیت خوبه ولی یه بدیش اینه که حریف های قدر دور مقدماتی حذف میشن.بازم دستت درد نکنه.
-------------------------------
پ .ن
ویرجیلو اشتباهی نوشتی دانته.

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
با اینکه هردوشونو خیلی دوست دارم به دانته رای دادم
بره چی این دوتا رو باهم انداختین؟؟؟!!
تا اینجا 5-1 دانته

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
دانته این رای منه

با اینکه هردوشونو خیلی دوست دارم به دانته رای دادم
بره چی این دوتا رو باهم انداختین؟؟؟!!
تا اینجا 5-1 دانته
بار 2000 رم قرعه کشی شده
بازم بگم

دوست عزیز ارسال دو یا چند پست پشت سر هم بافاصله زمانی کم ممنوعه. شما میتونید از ویرایش پست قبلی استفاده کنید
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
ایول عجب چیز خفنی شد!
برادران همگی خسته نباشید :cheesygri
میگم یه پیشبینی فینال هم اگه بچه ها بین پستها بگن بد نیست ؟ ( البته اگه اونایی که تاپیک رو راه انداختن بخوان و موافق باشن!)
آقا بین این همه دلاور چرا این وایکینگِ من رو شرکت ندادین :cheesygri

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به نظر من دانته در مقابل ویرجیل هیچی نیست. شخصیت دانته ممکنه جذابتر و بهتر باشه ولی اینجا مسابقه بهترین شمشیر زنه.
قدرت و سرعت ویرجیل فوق العاده بالاتر از دانته هستش;)
فقط ویرجیل

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
میدونم.ساعت چند شروع شد

فکر کنم ساعت2.10pm دیروز شروع شد که قراره 48 ساعت بعد یعنی 2.10pm فردا تموم بشه. در ضمن مسابقه خیلی جذاب تر شده.دست همه درد نکنه. راستی هر دفعه اون نظر سنجی بالای صفحه رو کی عوض میکنه؟ و دیگه این که میتونیم مثل دور قبلی واسه شخصیت هامون تبلیغ کنیم و عکس بزاریم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر