مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک
میبینم که DMC فن ها سنگ تموم گزاشتند:cool::arrowd:
خوب این نیمه بالا جدول:)
nime_bala663.gif

در مورد این مسابقه هم من با یونانی ها حال میکنم ولی بیخیال:biggrin1:
من رای خود را به کلود میدم چون هم بهتره و هم من تو این چشم بادومی ها با این بیشتر از همه حال میکنم:love:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
من با این هوش سرشار نمیدونم چیکار کنم!!!
دیروز میگفتم پسر این اسم کود چرا اشناس!
هواسم به بازی فاینال بود اما به انیمیشنش نه!!!!
مثلا شونصد بار این انیمیشنو دیدما !!!!
تازه الان عکس 3D رو دیدم وبله......
آقا من یه بار دیگه هم به کلود رلی میدم :cheesygri
----------------------
ایول.من هم همینو میگم.اصلا از شخصیت زن تو بازی ها خوشم نمیاد. مخصوصا اگه نقش اول هم باشه.(حالا دیگه خدا به آخر و عاقبتم برسه مگه فمنیست ها ولم میکنن!!!)
فمنیستو اینا حمله کردن کاریت نباشه من پشتتم! دشمن سختشونم :cheesygri
-----------------
مسابقه جدید کی شروع میشه! کلود برد دیگه!!!

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
رای خودم هم اسپارتان.کلود یه کم بیش از حد در شمشیر زنی خالی بندی داره
با این که میدونم میبازه

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
درود
Capitan arsalan , Djmoji شما که این تاپیکو میچرخونید یه کم تبلیغات کنید;).
توی هر نظر سنجی فوقش 17- 18 نفر شرکت میکنن که اگه این تعداد بیشتر بشه خوب مسلما خیلی باهیجان تره و مهم تر اینکه نتیجه پایانی مسابقه هم ارزش بیشتری داره.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
درود
Capitan arsalan , Djmoji شما که این تاپیکو میچرخونید یه کم تبلیغات کنید;).
توی هر نظر سنجی فوقش 17- 18 نفر شرکت میکنن که اگه این تعداد بیشتر بشه خوب مسلما خیلی باهیجان تره و مهم تر اینکه نتیجه پایانی مسابقه هم ارزش بیشتری داره.
شما میگید چیکار کنیم.لینگ تاپیک رو که تو امضاهامون گذاشتیم
دیگه همین مونده که به تک تک کاربرا پیغام خصوصی بزنیم بیان اینجا

بچه ها چطوره هشت نفر دیگه رو هم به جدول اضافه کنیم تا هیجان مسابقه زیادتر بشه.اگه موافقید pm به من یا آقا ارسلان بدید و اگه شمشیر زن خاصی را سراغ دارید رو هم معرفی کنید.فقط PM بدید

دوست عزیز زدن دو یا چند پست پشت سر هم و بافاصله زمانی کم در حالی که میتونید از ویرایش پست قبلی استفاده کنید ممنوعه
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
با تشكر از اين مسابقه باحالت فقط يه انتقاد كوچولو دارم من نميدونم جدول رو چطوري چيدي فكر كنم قرعه كشي كردي اما خوب مساوات تو جدول رعايت نشده چرا بايد پرنس با نينجا و يا الطير با كريتوس در دور اول بيفتن در حالي كه دوستان ما در devil may cry با نفراتي به مراتب گمنام تر و ضعيف تر بيفتن فكر مي كنم بهتر بود اول نفرات قوي تر و شناخته شده تر رو مي چيدي بعد براي نفر دوم قرعه كشي مي كردي:p

John.Cena

کاربر سایت
Apr 30, 2008
476
نام
کورش
با تشكر از اين مسابقه باحالت فقط يه انتقاد كوچولو دارم من نميدونم جدول رو چطوري چيدي فكر كنم قرعه كشي كردي اما خوب مساوات تو جدول رعايت نشده چرا بايد پرنس با نينجا و يا الطير با كريتوس در دور اول بيفتن در حالي كه دوستان ما در devil may cry با نفراتي به مراتب گمنام تر و ضعيف تر بيفتن فكر مي كنم بهتر بود اول نفرات قوي تر و شناخته شده تر رو مي چيدي بعد براي نفر دوم قرعه كشي مي كردي:p
کاملا بات موافقم این یک اشتباه بزرگ بوده

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من قرعه کشی کردم.اسماشونو رو کاغذ نوشتم و دو به دو این طور در اومد.شانسه دیگه.بلاخره باید حذف میشدن.همش که نمیشه کاراتر های معرف ببرن

اقا مسابقه بعد را شروع می کنید یا نه
هر مسابقه دو روزه هستش.دانته هم که پیروزیش قطعی شده بود یه روزه تمومش کردیم.

-------------------------------------------------------------------------------------
به نظر من اگه میخوایم تعداد بازدید کننده ها بیشتر بشه ازشون بخواییم از روی این تاپیک چندتا کپی بگیرند و تو چندتا انجمن بزارند

دوست عزیز زدن دو یا چند پست پشت سر هم و بافاصله زمانی کم در حالی که میتونید از ویرایش پست قبلی استفاده کنید ممنوعه
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,546
نام
کورش
اگر دوست داشته باشید و از این قضیه استقبال بشه میشه رای دادن رو بصورت نظر سنجی ایجاد کرد .میتونید مدت زمانش رو هم تعیین کنید مثلا رای دادن به یکی از دو کاراکتر دو یا سه یا چند روز که بخواهید دوام داشته باشه.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
اگر دوست داشته باشید و از این قضیه استقبال بشه میشه رای دادن رو بصورت نظر سنجی ایجاد کرد .میتونید مدت زمانش رو هم تعیین کنید مثلا رای دادن به یکی از دو کاراکتر دو یا سه یا چند روز که بخواهید دوام داشته باشه.
من موافقم ;)
به نظر من ورجیل نسبت به بقیه بهتره;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر