مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
Feel the sorrow the light has swallowed
Feel the freedom like no tomorrow.

این یه تیکه از اهنگ معروف DMC3 هستش که در واقع میخواد بگه دشمنان دانته چقدر بدبخت و ذلیلند و وقتی روشنایی بلعیده شود برای انها فردایی وجود نخواهد داشت.

DANTE SPARDA

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
خب داداش ارسلان دیگه پیروزی دانته قطعی شد.پس این مسابقه امروز ساعت شیش تموم میشه و ساعت هفت بعدیش شروع میشه

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
با اینکه دیر اومدیم اما نظر میدیم!
با علاقه فراوانی که نسبت با دانته دارم باید بگم ویرجیل ;)
دلیل هم چون از شخصیت زن خوشم نمیاد!!
ولی سرعت ویرجیل و حرکاتشو دوست دارم
اصلا زنو چه به شمشیر بازی باید بره کهنه بچه بشوره! ولا تو شهر ما..... :cheesygri

ایول.من هم همینو میگم.اصلا از شخصیت زن تو بازی ها خوشم نمیاد. مخصوصا اگه نقش اول هم باشه.(حالا دیگه خدا به آخر و عاقبتم برسه مگه فمنیست ها ولم میکنن!!!:blushing::blushing::cheesygri)
رای من دانته!

ولی میگم بی انصافی بود ها.اگه دانته و ویرژیل با هم و کین و رازیل دو به دو رودرروی هم قرار میگرفتند.رقابت هیجان انگیز تر و داغ تر میشد.چون هر دو مال یک سری بازی بودند.

خوب دیگه برنده معلوم شد.بریم سر رقابت بعدی!

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
رقابت بعدی بین spartan , cloud
spartan
تقریبا میشه گفت این شخصیت یه شخصیت ناشناخته هستش و محبوبیت چندانی نداره و من به زور این عکسا رو ازش گیر آوردم ولی باید بگم یه جنگ جوی یونانی بسیار توانمدیه که اگه بازی spartan total warrior رو بازی کرده باشین می فهمید من چی میگم.
sb380w.jpg

2qce49e.jpg

Cloud
یکی از معروف ترین شخصیت های بازی final fantazy 7 هستش که تقریبا میشه گفت نقش اول بازی و فیلم نجات کودکان رو بر عهده داره.این شخصیت و دشمنیش با سفیروث(Sephiroth)مثل دشمنی دانته با ویرجیله.حتی شمشیرش مثل دانته بزرگه و Sephiroth شمشیر سامورایی مثل مال ویرجیل داره.در شمشیر زنی حرف نداره ولی یه مقدار خالی بندی هاییم داره مثل پرشهاش ولی در کل خیلی قویه.
sfxgxt.jpg

2ziwlk6.jpg

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
برای اینکه حریف قدری برای دانته یا ویرجیل پیدا بشه (احتمالا) من اولین رای رو میدم!
به کلود
دروغ چرا من که فاینال رو بازی کردم اما دیدمو از شخصیتهاش خوشم میاد ( اونم با این شمشیرای خفن!!)

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
19583cloud.jpg

قيافو نيگا , استيلو نيگا , قدرتو نيگا واقعا این Cloud هيچی کم نداره :cool::cool:
در ضمن اسم کامل ایشون Cloud Strife هست :biggrin1:
رايمم تابلو هست که Cloud Strife ديگه :-":-"

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خوب منم به كلود راي مي دم ا
ه همون اقاهه تو نجات كودكان باشه كه رو دستش نيست
کلود استرایف وارث شمشیر افسانه ای انجیل.
Zack fair در هنگام مرگ شمشیرش را به کلود میبخشد. شمشیری که خودش انرا از فرشته ای سفید بال به نام انجیل گرفته است.( The gift of the godess )

crisis-core-final-fantasy-vii-screens-20080515032414403_640w.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر