مسابقه بهترین شمشیر زن بازیهای سال

به کدام شمشیر زن رای میدهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    104

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
با اینکه دیر اومدیم اما نظر میدیم!
با علاقه فراوانی که نسبت با دانته دارم باید بگم ویرجیل ;)
دلیل هم چون از شخصیت زن خوشم نمیاد!!
ولی سرعت ویرجیل و حرکاتشو دوست دارم
اصلا زنو چه به شمشیر بازی باید بره کهنه بچه بشوره! ولا تو شهر ما..... :cheesygri

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
با اینکه دیر اومدیم اما نظر میدیم!
با علاقه فراوانی که نسبت با دانته دارم باید بگم ویرجیل ;)
دلیل هم چون از شخصیت زن خوشم نمیاد!!
ولی سرعت ویرجیل و حرکاتشو دوست دارم
اصلا زنو چه به شمشیر بازی باید بره کهنه بچه بشوره! ولا تو شهر ما..... :cheesygri
حرف دل منو زدی.

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک
Dante Vs Kane
Dante
اینکه دیگه خیلی تابلوئه ولی یه توضیح کوچولو ازش میدم
یه شخصیت فوق العادس با تکنیک و استیل خاص که هیچوقت تو تاریخ بازی های کامپیوتری لنگه اش نمیاد. اما نباید فراموش کرد که قسمت اعظم علاقه ی گیمرها به Dante شخصیت پردازیه عـــــالی اونه و اونقدر پیچیدگی های شخصیتیش خارق العاده طراحی شده که ناخودآگاه گیمر با تمام رفتارهای Dante ارتباط خوبی برقرار میکنه.
devil_may_cry_4_1.jpg

Kane
از شخصیتهای بازی میراث کین هست که اگه بازی کرده باشین به عظمتش پی میبرید , سرعت شمشیرزنی , تکنیک و استفاده از قدرتهای بسیار خارق العاده اش از ویژگی های اوست هر چند که اینجا قرعه اش به نام دانته خورد ولی شمشیرزن بزرگی است.
2itl9hd.jpg

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
خدايي نميشه به پسر اسپارتا راي نداد با اين كه ازش خوشم نمياد دانته

میگم تو اصلا devil may cry رو بازی کردی که ازش بدت میاد.;)عمرا کسی بازی کنه و بدش بیاد.:)

رای من هم ویرژیل هستش.

گفتم ديگه نه چون بار اول كه بازي كرذم باهاش حال نكردم ديگم نرفتم بازي كنم اما خوب داداشم همشو بازي مي كرد بعضي وقتها مي ديدم

دوست عزیز زدن دو پست پشت سر هم با فاصله زمانی کم در حالی که میتونید از ویرایش پست قبلیتون استفاده کنید ممنوعه
ممنون از همکاریتون

Last edited by a moderator:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دانته چون به نظر من بعد از سامانوسکه و ویرجیل بهترین شمشیر زنه و شمشیر بزرگی داره که ...در هر صورت به قول تاکشی اندازه شمشیر مهم نیست اندازه مهارت مهم که دانته هردو رو داره.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
رای من به Kain ، والا اگر سری میراث کین رو بازی کرده باشید و شخصیت پردازی و داستان زندگی کین رو بدونید همینطور الکی از شخصیت پردازی دانته دم نمی زنید.

فک کنم کِین اصلا رای نیاره
فعلا" که یه بنده خدایی پیدا شده بهش یه رای بده !! :D

آخرین ویرایش:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
رای من به Kain ، والا اگر سری میراث کین رو بازی کرده باشید و شخصیت پردازی و داستان زندگی کین رو بدونید همینطور الکی از شخصیت پردازی دانته دم نمی زنید
دادشم یه نگاه یه DMC هم بندازی بد نیست ! با اینکه کِین جالبه اما شخصیت دانته خیلی عجیب تره!!!
کسی هم الکی حرف نمیزنه.بنا به علایقشون نظر میدن بچه ها!
------------------------
بالا گفتم علاقه به دانته دارم.اصلا حرفاش و کاراش آخرشه!!! شمیشر زدنش که بماند!
پس دانته!!!
(فک کنم کِین اصلا رای نیاره یا کم بیاره اخه خدا وکیلی با اینکه خوشم میاد ازش در حد دانته نیست!!)

خدایی اگه گفتین الان مسابقه بینی کی بود حال میداد؟؟؟
Dante Vs. Verjen

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
دانته و بنظرم نتیجه از همین حالا ها معلومه چون دانته بین N00b ها هم معروفه ولی کین رو کم تر تازه کارا میشناسن ... .
سرعت و کلا باحال بودن شخصیت دانته دلیل رای دادن من بهش بود ... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر