مسابقات COD4 ONLINE

سلام دوستان.
طبق یک هماهنگی که بین من و یکی از دوستانم شد این که میخواهیم یک سری مسابقات COD4 اما انلاین برگزار کنیم یعنی خبری از گیمنت نیست.
اول یک چیز مشخص بشه که این مسابقات هیچ جایزه ای ندارد!
دوم این که تیم ها باید 4 نفری باشند و یک نفر باید از طرف اون 3 نفر دیگه بیاد اینجا اعلام امادگی کنه یعنی هر کس که میخواهد بازی کنه نیاد بگه... یک نفر کافیه.
سوم این که اگه کسی نمیتونه تیم جمع کنه بیاد به من پیغام خصوصی بزنه تا اگه شد با چند نفر دیگه یه تیم بشند.
چهارم این که بازی ها TDM یعنی TEAM DEATH MATCH میباشد.
پنجم این که تقلب در بازی ها مساوی حذف کل تیم!!!!!
ششم همه باید نام مشخصی داشته باشند و نام ها نباید تغییر کند.
هفتم داشتن برنامه XFIRE ضروری هست به دلیل این که باید ببینیم ایا دقیقا همان شخص دارد بازی میکند یا یکی دیگه و همه باید ایدی XFIRE خود را بدهند
هشتم این که سری اول بازی ها به طور دوستانه و سری دوم به طور حذفی انجام میگیرد و در اخر لیگ
نهم چنانچه کسی از تیمی در ساعت معین برای مسابقه حاضر نشد کس دیگری نمیتواند جای او را بگیرد و تیم باید 3 نفری بازی کنید
دهم خسته نباشید و امیدوارم این تاپیک از سوی مدیران محترم حمایت شود

در ضمن سرور ما یک قفل دارد که هنگام هر بازی عوض میشود و رمز قفل قبل از بازی به هر دو تیم گفته میشود

این هم ایدی دوست من علی در XFIRE که بازی ها از طرف ایشون و من کنترل میشودali2012
و ایدی من که هر کی خواست اد کنه البته در XFIRE: sohybayern
منتظر تیم های شما هستیم

مرسی

Hitler is Hero

کاربر سایت
Sep 7, 2007
31
من هستم ولی زمانش شب میتمنم بیام اقای hooshi اگه خواستی تو تیمت میام...:-"
تو این server هم من همیشه هستم خواستی بیا یك دست بزنیم
Ip address
69.77.184.123:28960

آخرین ویرایش:

OMIDHP

کاربر سایت
Dec 17, 2007
11
من فقط صبح تا عصر مي تونم بيام

ايديم تو ياهو hjp1355 هست و تو ليست ali202 هم اد شدم. اگه تونستين منو تو يك تيم قرار بدين . اين TDM خيلي بيخوده چرا Search & Destroy بازي نمي كنين آدم تو TDM اصلا نمي فهمه چي به چيه بعد از بازي من كه سردرد مي شم . من با اسم Police بازي مي كنم

OMIDHP

کاربر سایت
Dec 17, 2007
11
يادم رفت اينو بگم شما مي گيد كسي Cheat نزنه و PB هم Off مي كنيد اونوقت خودتون پارامترهاي سيستمي رو در حد آخر براي خودتون ست كردين . من فقط ديروز با شما بازي كردم اما دوستمون آقا علي چندين باز از فاصله دور منو Knife زد ظاهرا عددشو روي 1000 ست كرده بحرحال من تا حالا نه چت زدم نه بلدم بزنه اما طوري باشه كه اخر بازي همه حال كنن نه يك نفر

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
من هستم ولی زمانش شب میتمنم بیام اقای hooshi اگه خواستی تو تیمت میام...:-"
تو این server هم من همیشه هستم خواستی بیا یك دست بزنیم
Ip address

تیم هوشنگ تکمیل شد و به زودی اینجا اعلام میشه تیمشون.در مورد شب هم هر وقت بازی باشه باید بیای ولی سعی میکنیم یه ساعتی بذاریم که همه بیان عزیز.

منم پايم.اسمم هم اشکان هست ديگه

id xfire همراه با تیمت رو باید بدی تا بتونی بازی کنی عزیز

ايديم تو ياهو hjp1355 هست و تو ليست ali202 هم اد شدم. اگه تونستين منو تو يك تيم قرار بدين . اين TDM خيلي بيخوده چرا Search & Destroy بازي نمي كنين آدم تو TDM اصلا نمي فهمه چي به چيه بعد از بازي من كه سردرد مي شم . من با اسم Police بازي مي كنم

xfire باید داشته باشی و باید من و علی رو اد کنی عزیز....سری اول که دوستانه هست TDM هست بعدش احتمالا عوض میشه

يادم رفت اينو بگم شما مي گيد كسي Cheat نزنه و PB هم Off مي كنيد اونوقت خودتون پارامترهاي سيستمي رو در حد آخر براي خودتون ست كردين . من فقط ديروز با شما بازي كردم اما دوستمون آقا علي چندين باز از فاصله دور منو Knife زد ظاهرا عددشو روي 1000 ست كرده بحرحال من تا حالا نه چت زدم نه بلدم بزنه اما طوري باشه كه اخر بازي همه حال كنن نه يك نفر

دوست عزیز بازی توسط من و علی کنترل میشه و بازی همه رو چک میکنیم. هر کی چیت بزنه کاملا مشخص میشه .همه حال میکنن نگران نباش.

کلا این رو هم بگم کسی چیت بزنه کل تیمش برای همیشه میره بیرون

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
2 تا مسئله رو نگفتی :

1- تا کی وقت داریم تیم ها رو معرفی کنیم ؟
2- زمان برگزاری مسابقات کی است ؟

تا شنبه بیست پنجم این ماه

دوستانه ها قبل از عید

حذفی یک سریش تو عید با هماهنگی با تیم و بقیه بعد از عید.. .

تیم هایی که نمیتوانند تو عید بازی کنند همین جا اعلام کنند و بگند تا چندم عید نمیتوانند بازی کنند
مرسی

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
تا شنبه بیست پنجم این ماه

دوستانه ها قبل از عید

حذفی یک سریش تو عید با هماهنگی با تیم و بقیه بعد از عید.. .

تیم هایی که نمیتوانند تو عید بازی کنند همین جا اعلام کنند و بگند تا چندم عید نمیتوانند بازی کنند
مرسی
اقا من از 3 تا 9 عيد نيستم!!
يکاريش بکن!
همين هفته بعد برگزارش کنين ديگه!

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
اقا من از 3 تا 9 عيد نيستم!!
يکاريش بکن!
همين هفته بعد برگزارش کنين ديگه!

من خودم هم 1 تا هفتم نیستم.

این هفته و هفته بعد فقط دوستانه ها برگزار میشه

اگه عید برگزار بشه احتمالا میفته 10 11 12 13.
این 4 روز امکان داره

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
سلام
آقا یه چیزی اگه یدفعه وسط بازی سرور قطع بشه یا اینکه یکی برقش بره چیکار باس کرد؟
پینگ کسی که سرور میشه هم خودش یه امتیازه اینو چیکار میکنید؟

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
سلام.بعضی از دوستان به من گفتند که بازی هارو 5 نفری کن به خاطر همین من یک نظرسنجی درست کردم که امیدوارم همه شرکت کنند
مرسی

sohy_bayern

کاربر سایت
Dec 28, 2007
240
نام
سهراب
سلام
آقا یه چیزی اگه یدفعه وسط بازی سرور قطع بشه یا اینکه یکی برقش بره چیکار باس کرد؟
پینگ کسی که سرور میشه هم خودش یه امتیازه اینو چیکار میکنید؟

سعی میکنیم قطع نشه و اگه شد نتیجه رو یادداشت و ادامه رو روز بعد بازی میکنند دوتیم.
اون کسی هم که برقش بره به ما ربطی نداره و تیم باید با یک نفر کم تر بازی کنه.

سرور هارو ali2012 میسازه.چنانچه خودش بازی داشت یکی از دوستانه دیگرم میسازه
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر