مسابقات فیفا 12 بدون وردی با جایزه مایکروسافت پوینت

تعداد نفرات لیگ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    15
  • نظرسنجی بسته شده است .

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
شما با من صحبت نکردی ولی داری درباره ما صحبت میکنی + تهمت میزنی
جایه کسی هم حرف نزدم شما میگی چرا صبح بازی کردن منم جوابتو دادم
===
من فقط بخاطر فرشاد که زیره سوال نره یبار دیگه شب خودمو میرسونم بازی میکنم
ولی فقط داشته باش

نه عزیز لازم نیست دیگه بازی کنی بازی کردین دیگه نموم شده اینطوری بشه همه میگن یه بار دیگه بازی کنیم که تورنمنت زیر سوال میره... منم دیگه ناراحت نیستم اعتراضی هم ندارم

مبارکت باشه

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,679
به شخصه یکباره دیگه پستی در مورد بازی silent city ::::::: llord behdad ببینم به مدیران درجا گزارش میکنم ..................این بازی امشب برگزار میشود اما با اعلام بهداد و هماهنگ شدن با حریفش بازی به ساعت 9-10 کشیده میشه

بازی امشب تا قبل از ساعت 12 برگزار و اعلام میشه

لطفا دیگه پستی در این مورد نیدید

دوستان هم لطفا برای ثبت نتایج در تاپیک اعلام نکنند و به لینک زیر بروند
فرم ثبت نتایج بازیهای مرحله اول گروهی فیفا 12

رمز شناسایی هم به فرشاد پیام خصوی بدید تا دریافت کنید رمز رو

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
دستم به دامنتون کمکم کنید الان که خواستم به لایو وصل شم نوشت برای اینکه به لایو وصل شید آپدیت کنید چیکار کنم جواب بدید
بن یا کپی خوریش نپره امشب بازی دارم

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها جون من راهنمایی کنید

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
کسایی که یه جایی شون سوخته چون نیومدن بالا بهتره که به مدیرا تهمت نزن این بازی ها فقط برای سرگرمیه بعدم واسچی طلب کاری؟ مگه پول دادی؟

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
دوستان ، مدیران یکی به این حریغای من بگه من و Add کنند من به faro 5 پیغام خصوصی دادم ولی جواب ندادف حریف امشببمم نمی شناسم که براش پیغام خصوصی بفرستم.
الان نتیجه بازی دوم ما چی میشه با faro 5 ؟ من هر ساعتی باشه با بازی مشکل ندارم فقط بین8 تا 11 شب باشه.
ببینیم این بار کسی جواب می ده....

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,679
کسایی که یه جایی شون سوخته چون نیومدن بالا بهتره که به مدیرا تهمت نزن این بازی ها فقط برای سرگرمیه بعدم واسچی طلب کاری؟ مگه پول دادی؟
اگر با بنده بودید من در مورد اون بازی گفتم بچه ها تموم کنن تا در تاپیک دعوا ایجاد نشه ( اگر با بنده بودید)

---------- نوشته در 03:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 PM ارسال شده بود ----------

دستم به دامنتون کمکم کنید الان که خواستم به لایو وصل شم نوشت برای اینکه به لایو وصل شید آپدیت کنید چیکار کنم جواب بدید
بن یا کپی خوریش نپره امشب بازی دارم

---------- نوشته در 02:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:10 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها جون من راهنمایی کنید
اگه اکانتت انگیلس هست اپدیت برای همه داره میاد و فعلا هیچکس مشکلی درش ندیده اپدیت کنید

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
اگر با بنده بودید من در مورد اون بازی گفتم بچه ها تموم کنن تا در تاپیک دعوا ایجاد نشه ( اگر با بنده بودید)

---------- نوشته در 03:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 PM ارسال شده بود ----------

اگه اکانتت انگیلس هست اپدیت برای همه داره میاد و فعلا هیچکس مشکلی درش ندیده اپدیت کنید
آره برا انگلیسه و هیچ مشکلی ایجاد نمی کنه داره تموم میشه

mehdi1367

کاربر سایت
Sep 24, 2011
96
نام
مهدی
دوستان ، مدیران یکی به این حریغای من بگه من و Add کنند من به faro 5 پیغام خصوصی دادم ولی جواب ندادف حریف امشببمم نمی شناسم که براش پیغام خصوصی بفرستم.
الان نتیجه بازی دوم ما چی میشه با faro 5 ؟ من هر ساعتی باشه با بازی مشکل ندارم فقط بین8 تا 11 شب باشه.
ببینیم این بار کسی جواب می ده....

من mehdi1367 هستم وشمارم add کردم میشه یکم زودتر بازی کنیم یا دیرتر حدود ساعت 11

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46

نه عزیز تازه می خواستم طرفتو بگیرم

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
چند نکته!!

1 - بازی Lord Behdad و Silent city دوباره برگذار می شود.

2 - لطفا با پستهای حاشیه ای تایپک رو منحرف نکنید.

3 - بازیهای سوم همگی باید به صورت همزمان به اتمام برسند.دوستان راس ساعت بازیها را برگذار کنید و نتیجه را تا حداکثر ساعت 10 ثبت کنید.

4 - جدول نهایی گروه ها را امشب درج میکنم.

5 - بازیهای مرحله دوم گروهی با نظارت کامل برگذار می شود و هر بازی یک ناظر دارد.به این ترتیب مشکلات جزئی موجود در دور اول گروهی به هیچ وجه دامن گیر دور دوم نخواهد شد.

6 - در مرحله دوم گروهی تغییرات عمده ای در نحوه برگذاری بازیها شاهد خواهید بود.شخصا امتحانام داره تموم میشه و با توجه به آزاد شدن وقتم با کمک امیر و نیما نظم خیلی خوبی به بازیها خواهیم داد.

---------- نوشته در 05:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:02 PM ارسال شده بود ----------

دوستان زیر نتیجه بازی خودشون رو سریعا و حداکثر تا امشب ثبت کنند

Farzad sparta -danialwake
milad hero - bazibaz021
magic blue plus - ho3ein v mehdi

-----------------------------------------------------------------------------------------
o6yfjo4tp1uhoz5h769d.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر