*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
با این وضعیتی که پیش اومده لیگ و جام حذفی هیچوقت تا آخر مرداد تموم نمیشه و به اواسط شهریور هم کشیده میشه!! به این ترتیب به جز بازیهای امشب از فردا بازی نمیذارم تا تکلیف تمامی بازیهای برگذار نشده لیگ و حذفی مشخص شود.دوستان دقت کنید هرچی دیرتر بازی هاتون رو انجام بدین بازیها دیرتر تموم میشه و این کاملا به ضرر شماست!

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
یعنی چی این کارا
الاف که نیستیم برا یه لیگ 1 ماه باید وقت بگذاریم، اصلا باید
تو 2 یا 3 شب تمومش می کردی، تقصیر خودته دیگه اینقدر طولش میدی

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یعنی چی این کارا
الاف که نیستیم برا یه لیگ 1 ماه باید وقت بگذاریم، اصلا باید
تو 2 یا 3 شب تمومش می کردی، تقصیر خودته دیگه اینقدر طولش میدی

منم الاف نیستم که همش منتظر بعضی ها وایستم که بی نظم هستند و دم به دقیقه تاخیر می کنند!! آره تقصیر خودمه . از این به بعد دیگه حالیم نیست کسی سرکاره یا باشگاه داره یا فلان ارگان خاص قرار داره!! هرکی 1 دقیقه تاخیر داشته باشه 3-0 میخوره.با هیچکی هم شوخی ندارم این بار!! هرچی گفتم عیب نداره بذار زیاد سخت گیری نشه اما انگار شل گرفتن فایده نداره!!

ضمنا مهندس چطوری قراره این همه بازی توی 2 یا 3 شب تموم بشه؟!!! فقط بازیهای لیگ برای هر تیم 19 بازی ضربدر 20 میشه 380 تا بازی!! حالا یه چندایی به خاطر بازی مشترک کم کنیم اصلا بگیم 300 تا بازی !!! شما لطف کن یه برنامه همین الان بهم بده ببینم چطور 300 تا بازی توی 2 سه روز تموم میشه؟!!!!!!!!!

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
منم الاف نیستم که همش منتظر بعضی ها وایستم که بی نظم هستند و دم به دقیقه تاخیر می کنند!! آره تقصیر خودمه . از این به بعد دیگه حالیم نیست کسی سرکاره یا باشگاه داره یا فلان ارگان خاص قرار داره!! هرکی 1 دقیقه تاخیر داشته باشه 3-0 میخوره.با هیچکی هم شوخی ندارم این بار!! هرچی گفتم عیب نداره بذار زیاد سخت گیری نشه اما انگار شل گرفتن فایده نداره!!

ضمنا مهندس چطوری قراره این همه بازی توی 2 یا 3 شب تموم بشه؟!!! فقط بازیهای لیگ برای هر تیم 19 بازی ضربدر 20 میشه 380 تا بازی!! حالا یه چندایی به خاطر بازی مشترک کم کنیم اصلا بگیم 300 تا بازی !!! شما لطف کن یه برنامه همین الان بهم بده ببینم چطور 300 تا بازی توی 2 سه روز تموم میشه؟!!!!!!!!!
یعنی روزی 100 تا بازی کل لایو میترکه!منفجر میشه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
برنامه بازیهای معوقه

افراد زیر سر برنامه زیر بازیهای معوقه رو انجام بدند در غیر این صورت عدم حضور هر فرد باعث باخت با نتیجه 3 بر صفر میشه و در صورتی که دو طرف حضور نداشته باشند بازی 0-0 مساوی اعلام میشه.

Death stroke -Khelane >>> ساعت 23:30 (22 ام مرداد ماه ) ناظر:Hosein 2011
Masoudlive-amir crist >>> ساعت 22:30 (22 ام مرداد ماه ) ناظر : Milad saw
Imanax-reza bigboss >>> ساعت 22:30 ( 22 ام مرداد ماه) ناظر:Farshad19rodar
Amir emo-mehdi1367 >>> ساعت 23 ( 22 ام مرداد ماه ) ناظر:amirkms
Topaz liquid- amir emo >>> ساعت 23:30 (22 ام مرداد ماه ) ناظر:Amirkms

Topaz liquid-yashar vamp >>> ساعت 00:15 (بامداد 23 ام مرداد ماه) ناظر:Hosein 2011

ضمنا فقط بازی سر این زمان که اعلام کردم امکان پذیر هست و هیچ عذری قابل قبول نیست.لذا در صورتی که کسی 1 دقیقه تاخیر داشته باشد نتیجه 3-0 ثبت میشه و حتی اگر بعدا حریف چنین فرد بی نظمی نیز قبول کند که بازیشون رو سر یک ساعت دیگر انجام بدن باز هم قابل قبول نیست و چنین فردی اخطار دریافت می کند و دریافت 2 اخطار یعنی حذف کامل از ادامه مسابقات !! یه 3 چهار نفر رو از بازیها بندازم بیرون اون وقت هم بازیها نظم بهتری میگیره هم کار من و سایر مدیران لیگ راحت تر میشه!! پس از لحن صحبتم امیدوارم دوزاریتون افتاده باشه که دیگه میخوام دهن سرویس کنم!!!!!!!! دیگه هر چیزی حدی داره شورشو در آوردین به خدا

آخرین ویرایش:

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
برنامه بازیهای معوقه

افراد زیر سر برنامه زیر بازیهای معوقه رو انجام بدند در غیر این صورت عدم حضور هر فرد باعث باخت با نتیجه 3 بر صفر میشه و در صورتی که دو طرف حضور نداشته باشند بازی 0-0 مساوی اعلام میشه.

Death stroke -Khelane >>> ساعت 23:30 (22 ام مرداد ماه ) ناظر:Hosein 2011
Masoudlive-amir crist >>> ساعت 22:30 (22 ام مرداد ماه ) ناظر : emaad97
Imanax-reza bigboss >>> ساعت 22:30 ( 22 ام مرداد ماه) ناظر:Farshad19rodar
Amir emo-mehdi1367 >>> ساعت 23 ( 22 ام مرداد ماه ) ناظر:amirkms

ضمنا فقط بازی سر این زمان که اعلام کردم امکان پذیر هست و هیچ عذری قابل قبول نیست.لذا در صورتی که کسی 1 دقیقه تاخیر داشته باشد نتیجه 3-0 ثبت میشه و حتی اگر بعدا حریف چنین فرد بی نظمی نیز قبول کند که بازیشون رو سر یک ساعت دیگر انجام بدن باز هم قابل قبول نیست و چنین فردی اخطار دریافت می کند و دریافت 2 اخطار یعنی حذف کامل از ادامه مسابقات !! یه 3 چهار نفر رو از بازیها بندازم بیرون اون وقت هم بازیها نظم بهتری میگیره هم کار من و سایر مدیران لیگ راحت تر میشه!! پس از لحن صحبتم امیدوارم دوزاریتون افتاده باشه که دیگه میخوام دهن سرویس کنم!!!!!!!! دیگه هر چیزی حدی داره شورشو در آوردین به خدا
بس کسایی که بازی معوقه ندارن چی؟؟؟

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
سلام
من تو این لیگ نتونستم شرکت کنم ولی از بیرون که دارم کامنت ها را می خونم معلمه که بازی ها با نظم انجام نشده من ی پیشنهاد برای دوره بعدی دارم که اومیدوارم بهتر بشه.
1. هر کس فقط یک بازی در روز خاص انجام نده مثلا 3 یا 4 بازی انجام بده.
2. برای این که بحث نظارت مشکش حل شود پس از پایان بازی میزبان حتما از نتیجه عکس بگیره که جای اعتراض نباشد.
3. ساعت بازی ها برای همه یک ساعت خاص شروع شود(در یک روز چند بازی برگزار شود بجای تعداد روز بیشتر و بازی کمتر) مثلا ساعت 10 شب پنجشنبه تا ساعت 12 شب( اگر در این زمان بازیکن حاضر نشد بازی 3-0 به نفع کسی هست، بدون هیچ گذشتی)
4. استفاده از هدست را اجباری کنید که ارتباط با مدیران باشد.
5. تعداد گروه ها را به 2 گروه 10 تیمی تغییر کند، که در نهایت نیم های 1و 2 هر گروه به صورت ضبدری مسابقه بدند برای مشخص شدن نفرات اول تا چهارم.
با تشکر از زحماتتان
sirsmrm

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
توجه:

امروز از غروب آفتاب و پس از افطار تا ساعت 2 شب هر تیم 3 بازی طبق برنامه انجام می دهد.علت این امر بی نظمی های خود شما بود و هیچ ربطی به شخص من و سایر افرادی که واسه لیگ وقت میذارن نداشته و با توجه به کمبود وقت و اینکه جام حذفی هم فشردگی خاص خودش را دارد این تصمیم دیشب گرفته شد.دارم خیلی رک و واضح میگم طبق برنامه و ساعتی که تا دقایقی دیگر اعلام می شود امشب 23 مرداد ماه هر تیم می بایست راس ساعت مقرر ( بدون حتی 1 دقیقه تاخیر) بازی خودش را انجام دهد.به هیچ وجه این موارد که در ذیل اعلام میکنم تاثیری در عدم نتیجه 3 بر صفر ندارد پس کاملا دقت کنید:

1- من شاغل هستم و تا ساعت فلان نمی تونم بیام>>> پاسخ من: مشکلی نیست ایشالله بازی بعدی! نتیجه: 3-0
2 - من باشگاه بودم و تا ساعت فلان نمی تونم بیام>>>پاسخ من:خب حق داری باشگاه واست مهمتره! نتیجه:3-0
3 - من برج میلاد هستم فعلا درگیرم!!!>>> پاسخ من: قطعا نتیجه:3-0
4 - من خونه دختر خاله عمه مادربزرگم هستم امشب نمی تونم بیام!! >>>پاسخ من: سلام منو برسون بهشون!!نتیجه:3-0
5 - من اینترنتم در کمال ناباوری قطع شده!! >>> پاسخ من:مشکل خودته! نتیجه : 3-0
6 - من چیزم شده ! من آخم شده و هزار تا من دیگر !! >>> پاسخ من: مشکلی نیست بذار نتیجه 3-0 به چیزای دیگت اضافه بشه

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
خب فرشاد جان سعی کن بازی من همون وقت دیشب 23:45 یعنی یه ربع اضافه کن خاک پات هستیم ما اگه نه که بازم خاکتیم فقط این مواقع من اینرنتم روبه راهه و میتونم بدونه مشکل بازی کنم
اگه خودت هم بازی میکردی با یه لگ اعصابت چطوری بود یا اخیر داشتی حداقل یه جوانمردی بازم در حق ما بکن بزار 23:45 به بعد
با سپاس

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب فرشاد جان سعی کن بازی من همون وقت دیشب 23:45 یعنی یه ربع اضافه کن خاک پات هستیم ما اگه نه که بازم خاکتیم فقط این مواقع من اینرنتم روبه راهه و میتونم بدونه مشکل بازی کنم
اگه خودت هم بازی میکردی با یه لگ اعصابت چطوری بود یا اخیر داشتی حداقل یه جوانمردی بازم در حق ما بکن بزار 23:45 به بعد
با سپاس

نهایت کاری که تونستم واست در این هردنبیلی انجام بدم این بود که 3 بازی امشبت 11:30 به بعد تنظیم شد.

---------- نوشته در 12:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 PM ارسال شده بود ----------

برنامه بازیهای روز 11 ام ، 12 ام و 13 ام به پست اول تایپک اضافه شد.همه افراد موظف به انجام بازی راس ساعت تعیین شده بدون 1 دقیقه تاخیر هستند.هر کی با ساعت بازی مشکل داره همین جا بگه تا سریعا بازیش رو 3-0 به نفع حریفش بزنم!!!!

امیدوارم با نظمی که امروز در بازیها خواهید داشت باعث بشین کمتر 3-0 داشته باشیم!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر