*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
من الان تو پارتیه امیرم(amir emo)
بهم گفت که من هیچ انصرافی ندادم و توبرو اینو بنویس
و از قضا alan9wake هم تو پارتی بود که گفت من اصلا شرکت نکردم که انصراف بدم!

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
پزمان تو طرف مقابل که بهت داره توهین میکنه باید انقدر ناچیز فرضش کنی که اصلا حرف هاشو نشنوی
پزمان میدونی بچه ها رو حرف من حرف نمیزنند خودم به همشون گفتم تو بازی ها همه سعی شون رو بکنن تو بازی جواب رو بدند
بهت توهین کرده! پزمان کلمه ایی به اسم دایورت هست دایورت کن رو ... به حرف گربه سیاه که بارون نمیاد بزار هرچی دوست داره بگه تو شخصیت خودت رو بالاتر از یه سری توهین بدون که بخوای اینجوری خوردش کنی

امیر علی عزیز مشکل من اینه که این دوستمون اول به من توهین کرد و منو از پارتی انداخت بیرون.
بعدش به رضا بیگباس و امیر امور توهین کرد.
بعدش هم کار به جاهای باریک رسید.
این شخص رو از جام بیرون کنید تا همه چه به شرایط عادی و نرمال برگرده.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
امیر علی عزیز مشکل من اینه که این دوستمون اول به من توهین کرد و منو از پارتی انداخت بیرون.
بعدش به رضا بیگباس و امیر امور توهین کرد.
بعدش هم کار به جاهای باریک رسید.
این شخص رو از جام بیرون کنید تا همه چه به شرایط عادی و نرمال برگرده.

آقای محترم شما حالیتون نمیشه میگم در این مورد دیگه کسی پست نده؟؟!!! باید حتما گزارشتون بدم تا از بازی سنتر اخراج بشید؟

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
آقای محترم شما حالیتون نمیشه میگم در این مورد دیگه کسی پست نده؟؟!!! باید حتما گزارشتون بدم تا از بازی سنتر اخراج بشید؟

آقای فرشاد خان.
من تو این تاپیک نه به کسی توهین کردم .
من جواب امیر علی رو دادم و با شما هم بحثی نکردم.
یه چیز دیگه هم بگم اینکه خیلی ها هدفشون از شرکت در جام فقط سرگرمی بوده و با این شرایط فکر کنم اوضاع خیلی بد بشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
دوستان فکر کنم یه موضوعی که بعضی ها فراموش کردن !
اگه کسی بخواد بر خلاف قوانین بازیها که اول بازی ها خودشون این قوانین رو پذیرفته و سپس ثبت نام کردن عمل کنن این حق با صاحب تایپک و مسئول بازیها خواهد بود که تصمیم بگیره !
پس لطفا حواستون به رفتارتون باشه !

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
سلام فرشاد عزیز من از وضعی که برام پیش اومده واقا متاسفم دیشب خونه مادربزرگم بودم و امشب هم احتمالا میمونم ولی سعی میکنم به بازی خودمو برسونم دیگه به هر حال ماه رمضونه دیگه واقا متاسفم و معذرت میخوام
در ضمن من از شما به عنوان مدیرکل مسابقات خواهش میکنم با هر بی نظمی به شدت برخورد کنید و هرکی ناراضی تا بازی ها اولشه و 2تا بازی کردیم اخراج شوند و بازی ها از نو شروع شه.یعنی چی مسابقاتو خراب کردند .هرکی دوست نداره خوش اومده
اگر امکانش هست که 1 روز دیگه تاخیر بخوره که ما هم برسیم و تو همه بازی ها ناظر واستیم تا دیگه مشکلی پیش نیاد و هم از اول هفته شروع شه.
هر کسی کوچکترین کار که مخالف قوانین مسابقات هست انجام دهد=====>اخراج از مسابقات ومحروم از دور بعد

باتشکر از دوستان

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام فرشاد عزیز من از وضعی که برام پیش اومده واقا متاسفم دیشب خونه مادربزرگم بودم و امشب هم احتمالا میمونم ولی سعی میکنم به بازی خودمو برسونم دیگه به هر حال ماه رمضونه دیگه واقا متاسفم و معذرت میخوام
در ضمن من از شما به عنوان مدیرکل مسابقات خواهش میکنم با هر بی نظمی به شدت برخورد کنید و هرکی ناراضی تا بازی ها اولشه و 2تا بازی کردیم اخراج شوند و بازی ها از نو شروع شه.یعنی چی مسابقاتو خراب کردند .هرکی دوست نداره خوش اومده
اگر امکانش هست که 1 روز دیگه تاخیر بخوره که ما هم برسیم و تو همه بازی ها ناظر واستیم تا دیگه مشکلی پیش نیاد و هم از اول هفته شروع شه.
هر کسی کوچکترین کار که مخالف قوانین مسابقات هست انجام دهد=====>اخراج از مسابقات ومحروم از دور بعد

باتشکر از دوستان

نه مشکلی نیست عماد جان.خودم بازیهایی که تو ناظرشون هستی رو امشب نظارت میکنم.سعی کن فردا دیگه حتما خونه باشی و دیگه تا آخر بازیها مهمونی نری به جز روزهای سه شنبه و چهارشنبه که اصلا بازی برگذار نمیشه:d

دوستانی که عماد ناظر بازی امشبشون هست در جریان باشند که ناظر بازیشون منم.

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:27 PM ارسال شده بود ----------

برنامه بازی های امشب

kwklqh8wc288ocwehrii.jpg

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
اقا فرشاد اگه میشه بازی من رو به ساعت 23 انتقال بدید وضعم ناجوره نمیتونم خودم رو برسونم مانتیور خودم خرابه و از تلویزیون خونه که مشترک هست استفاده میکنم امشب هم فکر کنم المپیک هست با هزار جور بدبختی باید برادرم رو راضی کنم بزار عشقش این جور چیزاس
اوکیه>

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اقا فرشاد اگه میشه بازی من رو به ساعت 23 انتقال بدید وضعم ناجوره نمیتونم خودم رو برسونم مانتیور خودم خرابه و از تلویزیون خونه که مشترک هست استفاده میکنم امشب هم فکر کنم المپیک هست با هزار جور بدبختی باید برادرم رو راضی کنم بزار عشقش این جور چیزاس
اوکیه>

اوکی مشکلی نیست شما بازیتون ساعت 23:30 .فقط لطفا دیگه سر این ساعت حتما آنلاین باشید

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
درود
من امشب سرم شلوغ بود و نشد بیام البته برای بازی اومدم که هرچی زدم به سرور فیفا وصل نشد به هر حال معذرت امروز بازی میکنیم:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
توجه:

1 - برنامه بازیهای دور چهارم ( امشب ) به پست اول تایپک اضافه شد.
2 - به جای افراد اخراج شده افراد زیر ثبت نام شدند:

Belief ja
Masoudlive72
Dead stroke

3 - برنامه بازیهای معوقه از دور اول تا سوم به قرار زیر است:

از دور اول :

Yashar Vamp - Dead stroke >>> هفتم مرداد ماه ساعت 21:15
Khelane - masoudlive72 >>> هشتم مرداد ماه ساعت 1 بامداد

از دور دوم:

Masoudlive-Amirkms >>> هفتم مرداد ماه ساعت 21:30
Sadeghpes-Dead stroke >>> هفتم مرداد ماه ساعت 21:45

از دور سوم:

Farshad19rodar-emaad97 >>> هفتم مرداد ماه ساعت 20:00
NaTo vampire -sadeghpes >>> هشتم مرداد ماه ساعت 21:45
Masoudlive72-dead stroke >>> هشتم مرداد ماه ساعت 21:45

---------- نوشته در 10:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:47 AM ارسال شده بود ----------

تذکر مهم: افرادی که بدون هیچگونه صحبت و پیامی به ناظر بازی خود ، از غیبت خود اطلاع رسانی نمی کنند نتیجه بازی آنها 3 بر صفر به نفع حریف ثبت می شود.تنها تاریخ و ساعت کسانی که طبق قوانین بازیها از مشکلات احتمالی به ناظر بازی ، اطلاع رسانی می کنند قابل تغییر است.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر