مسابقات انلاین | FiFA World

22260224592008438220.jpg

سلام دوستان
همونطور که از اسم تاپیک مشخص هست اینجا میخوایم برای بازی FiFA World که یک بازی ورزشی
فوتبال و Free To Play هست مسابقات برگزار کنیم
این بازی بعد از اپدیت اخیری که داد بسیار زیبا تر شده و گرافیک بازی به کل تغییر کرده و دیگر از باگ های قبلی خبری نیست
برای اولین سری مسابقه ها نیاز به هزینه وروردی و ... نیست
قوانین مسابقات این هست :
1- انتخاب زمان مسابقه به عهده دو طرف بازی کننده هست به طوری که میتونید در طول هفته مسابقتون رو برگزار کنید
2- بازی ها دوستانه هست و افراد باید با تیم های ultimate team خود حاضر بشن و فرقی برای قوی بودن یک تیم یا ضعیف بودن ان وجود ندارد
3- تمامی نتایج در تاپیک اعلام میشود با عکس از سوی دو طرف بازی و اگر یکی از player ها از بازی دیسکانکت بشه فردای ان روز باید ادامه بازی برگزار بشود
4- مسابقات به شکل اول گروهی و بعد حذفی هست بعد از رسیدن به تعداد مشخصی در همین تاپیک مشخص میشود که در چه تاریخی مسابقات برگزار میشود
5- هر کسی که میخواد شرکت کنه همینجا اعلام میکنه و عکس از ترکیبی که میخواد باهاش بازی کنه رو همینجا میزاره و لیست ذخیره بازی کناش هم زیر عکس اعلام میکنه
نکته : تا 1 روز مانده به بازی خود میتوانید ترکیبی که معرفی کردید را تغییر دهید و همینجا اعلام کنید
به دوستان خود در origin اطلاع دهید
aminjavdan
Masoud_MVP
r-stark-6taieya
MHE2010
m2relax
Evilbax
Captn_IR_MR
هر هفته دو بازی از هر گروه انجام میشود و در نهایت مانند هر کاپ دیگری
2 نفر اول هر گروه به مرحله بعد راه پیدا میکنند

58084300632869193146.jpg

لیست بازی های گروه A
هفته اول
r stark 6taieya - Masoud MVP

m2relax - Captn_IR_MR
هفته دوم
r stark 6taieya -
m2relax
Captn_IR_MR - Masoud MVP
هفته سوم
r stark 6taieya - Captn_IR_MR
m2relax - Masoud MVP

94237848285540034777.jpg

لیست بازی های گروه B
هفته اول
aminjavdan - Evilbax
هفته دوم
Evilbax - MHE2010
هفته سوم
MHE2010 - aminjavdan
اپدیت مسابقات سری اول
زیر هر گروه بازی های اون گروه مشخص شدند و دو نفری که اسمشان زیر هر گروه به عنوان هفته اول تا سوم آمده
بازی ها در روزهای هفته برگزار میشود پس از بین روز ها یکی رو انتخاب کنید و به توافق برسید
ولی در هر هفته تنها یک بازی میتوانید انجام دهید ( هر نفر )
کسانی که تمام هماهنگی های لازم رو انجام دادند باید توی تاپیک تاریخ و ساعت را اعلام کنند و بعد از بازی نیز نتیجه رو اعلام کنند
لطفا تا یک روز قبل از بازی خود ترکیب خود را همینا اعلام کنید
مهم ترین قانون : بعد از اتمام هر بازی دو طرف در پست مجزا توی spoiler عکس از نتیجه بازیشون رو قرار میدن
دوستان دقت کنید از فردای روز اعلام گروه بندی ها میتونید بعد از هماهنگی بازی کنید

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
خودمم فکرش بودم ولی اخه کسی بازیکن گرون نمیخره
خب باید بری سراغ بازیکن های محبوب .بعد ببینی چقدر فروش میرن.هرچی زیر اون قیمت پیدا کردی می خری و به قیمت اصلی می فروشی..
من 2 میلیون سکه به همین روش بدست اوردم..

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
i9;3568326]راستتی دادا....انقدم واسه ایباربو تنگ شده که نگو....واقعا پایه ی تیمم بود....آخرا هم هافبک هام رو توپ کرده بودم....پیرلو و بورخا والرو.....عالی بودن هر دوتا عالی....
راستی بروبکس...یه سوال توپ....من چون خیلی وقته بازی نکردم یه سری بازیکنای توپ دارم که دیگه پیدا نمی شن....مثل زانتی که دیگه پیدا نمیش.....اونا رو بزارم حراج به نظرتون خوب فروش میره؟؟؟؟؟

دوستان سیستمم سوخته مثل اینکه.....قراره بعد امتحانات ترم یه سیستم خوب بگیرم....این سری که هیچی ولی از سری های یعد باید برای دومی یجنگید:D

msd7372

کاربر سایت
Feb 1, 2013
40
دم این رفیقمون گرم جام زد بعد خودش کشید بیرون بقیه دوستان اگه هنوز پایه اید ادامه بدیم من میتونم جدول ایناشو ردیف کنم بعدش هرکی میخواد انصراف بده تا امشب بگه که دیگه جام به هم نریزه بعد بازی ها هم نفری هر 2 روز 1 بازی میزاریم زود تموم شه

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
دم این رفیقمون گرم جام زد بعد خودش کشید بیرون بقیه دوستان اگه هنوز پایه اید ادامه بدیم من میتونم جدول ایناشو ردیف کنم بعدش هرکی میخواد انصراف بده تا امشب بگه که دیگه جام به هم نریزه بعد بازی ها هم نفری هر 2 روز 1 بازی میزاریم زود تموم شه

من موافقم ، کسی که وقت و انگیزه داره باید کار رو انجام بده نه اینکه نصفه رها بشه و اینکه این قانون هفته ای یه بازی رو هم برداریم خیلی مسخرست .

یکی دلیل این هفته ای یه بازی رو بگه بفهمیم چه هدفی پشتش هست خوشحال میشیم .

اگه منظور این باشه که طرف آخر هفته وقت داره ، ولی من میبینم تو طول هفته همه آنلاین هستن .

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
احتمالا مشکلی واسه اون رفیقمون پیش اومده
به نظرم بهتره دوباره ثبت نام کنیم و با قوانین جدید دوباره شروع کنیم
یه پیشنهاد :
کسی که اداره میخواد بکنه رقابت ها رو میتونه از این سایت واسه جدول بندی و باقی مسائل کمک بگیره ، نمونه یه لیگ چهار نفره رو تو این لینک میبینید
League & Cup Generator for Football Game HaxBall - fifaworld rapsong
به غیر از لیگ حالت کاپ و حذفی و همه جور چیزی داره

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
مسعود جان به نظرم بهتره با ناظم انجمن صجبت کنی که کنترل این تاپیک رو هم به خودت بده فکر کنم شایان وقت نمیکنه رسیدگی کنه.

msd7372

کاربر سایت
Feb 1, 2013
40
دوستان برنامه بازی هارو آماده کردم هماهنگ کنید بازی هاتون رو سریع تر انجام بدین
تا پایان روز 1 شنبه وقت دارید که بازی های دور گروهی رو کامل انجام بدین گروه 1 هر تیم 2 بازی داره و گروه 2 فقط 1 بازی
تیمی که تو این 4 روز حاضر به شرکت در مسابقه نشه با ارائه مدرک از طرف تیم مقابل 3-0 بازنده حساب میشه
اگه هر دو تیم هم حاظر به بازی نشن 0-0 اعلام میشه بازی.
نتیجه رو مثل گذشته تو همین تاپیک با عکس اعلام کنید.
جدول کامل دور گروهی هم بعد از انجام همه بازی ها قرار میگیره.
16387695063472378645.png

59996988289439904809.png

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,764
نام
ممد
تا پایان روز 1 شنبه وقت دارید که بازی های دور گروهی رو کامل انجام بدین گروه 1 هر تیم 2 بازی داره و گروه 2 فقط 1 بازی
تیمی که تو این 4 روز حاضر به شرکت در مسابقه نشه با ارائه مدرک از طرف تیم مقابل 3-0 بازنده حساب میشه
16387695063472378645.png

59996988289439904809.png
بازی های اول دو گروه که انجام شده و نتیجه اش رو هم قرار دادن,لازمه دوباره انجام بشه یا نه؟

msd7372

کاربر سایت
Feb 1, 2013
40
بازی های اول دو گروه که انجام شده و نتیجه اش رو هم قرار دادن,لازمه دوباره انجام بشه یا نه؟
بازی شما که به دلیل انصراف اون دوستمون حساب نشده ولی بقیه بازی ها با همون نتایج حساب میشن تو عکس هم زدم نتیجه هارو

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
16387695063472378645.png

59996988289439904809.png

چرا مسخره بازی در میارید بابا ، نمیشه که یهویی دلت خواست قانون و عوض کنی ، ما دانشگاه میریم سر کار میریم هزار تا کار داریم ، 24 ساعت پای کامپیوتر نیستیم که تند تند بازی کنیم نتیجش رو ارائه بدیم
بعد اصلا اینجوری تمام حساسیت و هیجان جام از بین میره ، طی 4 روز کل بازی ها و جام جمع میشه همه میرن پی کارشون.. ، بزارین همون طوری که شروع کردیم و منطقی بریم جلو ، اینکه شما وقت آزاد بیشتری داری دلیل نمیشه یهویی بازی ها رو جم کنی که..

شرمنده اگه تند حرف زدم ولی خب باس میگفتم ، بزارین فقط فوتبال و بازی بچه ها باشه که قهرمان جام رو مشخص کنه..!

بازم شرمنده..

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
چرا مسخره بازی در میارید بابا ، نمیشه که یهویی دلت خواست قانون و عوض کنی ، ما دانشگاه میریم سر کار میریم هزار تا کار داریم ، 24 ساعت پای کامپیوتر نیستیم که تند تند بازی کنیم نتیجش رو ارائه بدیم
بعد اصلا اینجوری تمام حساسیت و هیجان جام از بین میره ، طی 4 روز کل بازی ها و جام جمع میشه همه میرن پی کارشون.. ، بزارین همون طوری که شروع کردیم و منطقی بریم جلو ، اینکه شما وقت آزاد بیشتری داری دلیل نمیشه یهویی بازی ها رو جم کنی که..

شرمنده اگه تند حرف زدم ولی خب باس میگفتم ، بزارین فقط فوتبال و بازی بچه ها باشه که قهرمان جام رو مشخص کنه..!

بازم شرمنده..

بهتره رای با اکثریت باشه ، من خودم دانشگاه میرم مدرسه که نیست هر روز برم ! یعنی شما 5 شنبه یا جمعه هم وقت نداری ؟! جالبه همین الان که پست میزارم شما evilbax توی منوی فیفا هستین بعد چطور وقت ندارید ساعت 5:20 صبح هست .

3 تا بازی 10 دقیقه ای که دیگه این همه وقت و امادگی نمیخواد مگه میخوایم ریکاوری کنیم هفته ای یه بازی !

لیگای اروپایی هر سه روز یه بازی دارن یکی تو لیگشون یکی هم لیگ قهرمانان بعد ما که میشینیم پشت pc با یه مشت بازیکن مجازی بازی میکنیم اینطوریم ... !

من بازی بعدیم با جناب m2relax هست اینجا اعلام میکنم که توی تاپیک بازی سنتر pm میذارم براشون واسه بازی چون 5 شنبه و جمعه ندیدم انلاین بشن که واسه بازی هماهنگ کنیم .

Evilbax

کاربر سایت
Dec 17, 2012
62
بهتره رای با اکثریت باشه ، من خودم دانشگاه میرم مدرسه که نیست هر روز برم ! یعنی شما 5 شنبه یا جمعه هم وقت نداری ؟! جالبه همین الان که پست میزارم شما evilbax توی منوی فیفا هستین بعد چطور وقت ندارید ساعت 5:20 صبح هست .

3 تا بازی 10 دقیقه ای که دیگه این همه وقت و امادگی نمیخواد مگه میخوایم ریکاوری کنیم هفته ای یه بازی !

لیگای اروپایی هر سه روز یه بازی دارن یکی تو لیگشون یکی هم لیگ قهرمانان بعد ما که میشینیم پشت pc با یه مشت بازیکن مجازی بازی میکنیم اینطوریم ... !

من بازی بعدیم با جناب m2relax هست اینجا اعلام میکنم که توی تاپیک بازی سنتر pm میذارم براشون واسه بازی چون 5 شنبه و جمعه ندیدم انلاین بشن که واسه بازی هماهنگ کنیم .

ببین برادر من ، من سه شنبه چهار شنبه و پنج شنبه میرم دانشگاه ، بقیه روز ها هم میرم سر کار
بعد من همیشه کامپیوترم روشنه و خیلی اوقات نرم افزار ها رو باز میزارم ، از اسکایپ و.. گرفته تا اوریجین و فیفا ورلد
شما یه سوال از دوستان بپرس ببین چند بار به هوای اینکه من آنلاینم به من پیام دادن و من بعد 4-5 ساعت فهمیدم و معذرت خواهی کردم و گفتم نبودم. پس این قضیه این که فلان ساعت شما فیفا ورلد من باز بوده دلیل الافی من نیست!
حالا اینا همش شخصی بود من نمیخواستم قضیه رو شخصی کنم و کلی گفتم
ببینین منم به آقا meh2010 که قراره باهاش بازی کنم دیروز گفتم که زودتر بیا بازی کنیم ، همین الانم که دارم صحبت میکنم ایشون از بازی اومده بیرون و دوباره رفته تو ، اما این قضیه یه جای کارش میلنگه ، منصفانه نیست ، چه میدونم طرف شاید داره پول جمع میکنه پک بخره یا هرچی شاید وقت و امادگیش رو نداره ، قضیه دو طرفست ، فقط من که نیستم باید هم من و هم رقیب هام توی تایم خاصی به توافق برسیم ، و وقتی شما این تایم محدود میکنید به دو سه روز واقعا همه چیز تحت فشار قرار میگیره

بعد رای اکثریت هم موقع شروع محاسبه میشه ، توی یه حلقه نزاشتیم دستور و که هی هر ثانیه چک بکنه ببینه رای چیه ، اینجوری فردا دو نفر تصمیمشون عوض میشه و رای اکثریت دوباره قانون و عوض میکنه و هی اینکار میتونه تکرار بشه..!

ببینین من کاری ندارم ، من امروز وقت خالی دارم به رقبام هم یا خبر دادم یا خبر میدم ، مسئله ای نیست ، من فقط میگم ، تا اونجا که من فکر میدونم ، من بازیم از بچه ها ضعیف ترِ (این و بدون شکسته نفسی میگم) ، اما با اینحال ترجیح میدم بیام و فوتبالی ببازم تا اینکه بیام ریپورت بدم فلانی این دو روز و نتونست بیاد پس 3-0 هیچ به نفق من! :d

بازم خودتون میدونید..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر