مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

stevejobs

کاربر سایت
نمیدونم چرا تو بازیام ثبات ندارم دارم دیووونه میشم , یه بازیو انقدر قوی بازی میکنم که نگو .... بازی بعدیو افتضاح . امروز با امین جان بازی داشتم انقدر بد بازی کردم که حالم داشت بد میشد. دور رفتو افتضاح کار کردم

---------- نوشته در 05:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:29 PM ارسال شده بود ----------

فرشاد جان نتایج تکمیل نشده جدولو بزنیم؟
والا فکر کنم ۵شنبه بتونم جدولو بزنم.یه مقدار کارا فشرده شده.ببخشید.
راستی این اخر هفته ۲ بازی دارید و رسما به نیم فصل مسابقات میرسیم.
موفق باشید

Hamed_Myth

کاربر سایت
برنامه ی بازیای فردا شب رو هم بذاری ممنون میشم , بازم جا داره از زحمات دوست خوبمون آقا فرشاد تشکر کنم , که واقعآ با پیگیری مستمر باعث شده لیگ تا اینجا پیش بره , واقعا ممنونم مرسی

stevejobs

کاربر سایت
خوب دوستان این نتایج بازی های هفته ی 7-8-9 هست:
jc2r0bh61co71hgkf1u5.jpg

لازم هست که بگم بازیه alexx0001985 با hamideldorado بعلت مشکل پیش اومده واسه alexx0001985 نتیجش 3-0 شده.
بازیه خودم با nicepop نیز در مرحله ی برگشت هم من بنا به دلایلی شرکت نخواهم کرد و 3-0 به نفع ایشون خواهد شد.

---------- نوشته در 04:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:52 PM ارسال شده بود ----------

این هفته 2 بازی دارید و به نیم فصل مسابقات میرسیم.این هم برنامه ی بازیهاتون:
341ywyynm5au2xft4ok4.jpg

امیدوارم تا اینجا از نحوه ی برگزاری مسابقات راضی باشید.کم و کاستیش رو هم ببخشید:)

King-1

کاربر سایت
بازیه خودم با nicepop نیز در مرحله ی برگشت هم من بنا به دلایلی شرکت نخواهم کرد و 3-0 به نفع ایشون خواهد شد.
ببین اقا فرشاد نمیدونم چند سالته ولی یه نصیحت دوستانه و برادرانه بهت میکنم سعی کن برای این فضای مجازی و این مسابقات بی از حد حساسیت نشون ندی. چون این فضای مجازی ارزش این همه دلخوری رو نداره. من با این مشغله کاری و زندگی شخصی که دارم سعی میکنم سر وقت برای بازیها حاضر بشم و خیلی دوستانه با بچه ها بازی کنم و شایدم یک کری خیلی دوستانه بخونم ولی منظور خاصی ندارم.
اگر میخواهی بازی برگشت رو سه بر صفر به نفع من کنی خیالت راحت باشه دیگه بازیها رو ادامه نمیدم. من دنبال برد و باخت این بازیها نیستم فقط برام جنبه سرگرمی و لذت بخشی داره و بس... حالا نمیدونم تو چطور داری به این بازیها نگاه میکنی. به هر حال نگاهت زیاد خوب نیست.
موفق باشید

stevejobs

کاربر سایت
ببین اقا فرشاد نمیدونم چند سالته ولی یه نصیحت دوستانه و برادرانه بهت میکنم سعی کن برای این فضای مجازی و این مسابقات بی از حد حساسیت نشون ندی. چون این فضای مجازی ارزش این همه دلخوری رو نداره. من با این مشغله کاری و زندگی شخصی که دارم سعی میکنم سر وقت برای بازیها حاضر بشم و خیلی دوستانه با بچه ها بازی کنم و شایدم یک کری خیلی دوستانه بخونم ولی منظور خاصی ندارم.
اگر میخواهی بازی برگشت رو سه بر صفر به نفع من کنی خیالت راحت باشه دیگه بازیها رو ادامه نمیدم. من دنبال برد و باخت این بازیها نیستم فقط برام جنبه سرگرمی و لذت بخشی داره و بس... حالا نمیدونم تو چطور داری به این بازیها نگاه میکنی. به هر حال نگاهت زیاد خوب نیست.
موفق باشید
اگر خاطرتون باشه من بعد بازی به شما خسته نباشید گفتم.اینو به تمام دوستان بعد بازیهام میگم.اما شما یه جمله ای گفتی که من موندم ایا در شان من هست یا نه!!!!مگه من چی گفته بودم؟؟؟واقعا نمیدونم چی بگم.من دنبال برد یا باخت نیستم.همون اندازه که بردم در کنارش باخت هم داشتم اما کسی اینطوری........
نمیخوام مثل قضیه ی مسعود و حامد پیش برم.من خودم از مشکلات بین اونها انتقاد کردم که اینجا اومدیم که خوش باشیم.پس دیگه ادامش نمیدم ولی من تحت هیچ عنوان در اون بازی برگشت شرکت نخواهم کرد.
شما هم باید بازی کنید.من فقط 1 بازی نمیام ولی شما تهدید به بازی نکردن در کل بازیهای برگشت میکنی که این بی احترامی به سایر بچه ها و لیگه.

Hamed_Myth

کاربر سایت
موفق باشید
آقا وحید عزیز به نظر من مشکلتون بین خودتون بمونه , مگه من و F12 نبودیم مشکل داشتیم ولی من به خاطر احترامی که برای همه ی دوستان گلم تو لیگ قائل بودم گفتم 3-0 به نفع حریفم بزنید تا لیگ بهم نریزه و ادامه دادم ولی شما میای میگی کلآ نمیام!!!!! بابا ما اومدیم خوش باشیم , اگه بردی یا باختی نباید به حریفت توهین کنی , با شناختی که من از شما و فرشاد جان پیدا کردم تو PSN کاملا با احترام و نرمال رفتار میکنید ....... به خدا ارزش نداره اینجوری از هم برنجید

---------- نوشته در 07:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:09 AM ارسال شده بود ----------

جدول رو با هم ببینیم:
px0yf1x1bgrk11znmwgp.jpg

King-1

کاربر سایت
من اصلاً به ایشون توهین نکردم، شخصیتم طوری نیست که بخوام به کسی توهین کنم. حالا اقا چرا اینطور رفتار میکنه برای بنده هم عجیبه. من کلاً دم شوخیم شاید جملاتی که من به ایشان گفتم فقط از روی شوخی بوده ولی چون ما توی فضای مجازی هستیم لهن گفتگوها انتقال پیدا نمیکنه برای همین ایشان ناراحت شدند

stevejobs

کاربر سایت
من بد کاری کردم میگم بازیه برگشت 3-0 به نفع شما؟؟؟؟
نمیخوام کش بدیمش.اصلا درست نیست.فقط در یک جمله نوشتم بخاطر برخی مسایل بازی برگشت من در اون بازی نخواهم بود و 3-0 به نفع ایشون میشه!!!!موضوع رو هم باز نکردم که بیش از این قضیه کش بیاد.چون خوب نیست.
لطفا شرایط منم درک کنید و بیش از این ادامش ندیم.امیدوارم دیگه از این مسایل پیش نیاد.ممنون

™MASOUD 3

کاربر سایت
واقعا فوتبالیکه یه عده بازی میکنن توی این جام تاسف اوره 2.3 نفرن بیشتر نیستنا. دم جام دیجیتال گرم با قوانینش باگر جماعت رو میشناسن.همین و بس.طرف بازی رو شروع میکنه معلومه توی خونه داره دست و پاش میلرزه حتی میترسه 2تا پاس ساده بده مساوی میگیره انگار برده :-& دفاع رو انقدر کشیده بود عقب از خط دروازه رد شده بودن 5 تا دفاع راه میداد ea میچیدن پشت تور دفاع هارو :| حالا بازی برگشت چیکار میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط دمت گرم دیگه خسته نباشید اخر بازیو نگو خیلی ستمه لا اقل به من نگو اون کار مال کسیه که مردونه بازی کنه این جانسونه نامرد اگه روزش بود 3تارو راحت خورده بودی اون موقع وا ویلا

Ac - Dc

کاربر سایت
بهترین دفاع حمله ست ! سابق بر این منم شیوه م دفاعی بود و خیلی سخت گل میخوردم اما الان بیشتر به فکر گل زدنم تا دفاع کردن هرچند هنوز هم تک به تک ها رو خراب میکنم تو همین بازی آخر با amir Ni هشت نه تا تک به تک رو خراب کردم !

™MASOUD 3

کاربر سایت
بهترین دفاع حمله ست ! سابق بر این منم شیوه م دفاعی بود و خیلی سخت گل میخوردم اما الان بیشتر به فکر گل زدنم تا دفاع کردن هرچند هنوز هم تک به تک ها رو خراب میکنم تو همین بازی آخر با amir Ni هشت نه تا تک به تک رو خراب کردم !

واقعا کاشکی یه عده اینو درک کنن.من خودم با تو بازی میکردم خداوکیلی اولین چیزی که میگفتم تو خونه این بودناراحت نشیا : ((اینو نگاه کن تورو قران)) اونجوری خود ادمم لذت نمیبره.من خودم 4 تا دفاع دارم یه هافبک دفاعی اما گل خوردم رو ببین.هم کلیچی هم دفاع راستم توی حمله شرکت میکنن. نه جلوی فرشاد نه جلوی علی mhfifa اصلا و ابدا چهره تیم بازندرو نداشتم مخصوصا جلوی علی اقا ولی باور کن منم اگه به قصد مساوی بیام واقعا میگیرم چون چیدن دفاع و هافبک منم بلدم هر کسی بلده.من وقتی حتی جلو هستمم بازی میکنم حمله میکنم. امارم توی لایو فک کنم حدودا 200 تا برد 80 تا باخت 30 تا مساوی یعنی یا بردم یا باختم یه وقتایی پدرم میشینه بازیمو میبینه میگه همیشه حمله میکنی مثل خودشون کثیف بازی کن اخر بازی عصبی نشی که چرا 3 هیچ و 3.3 میکنی.
همینجوری هزارتا باگ اعصاب داغون کن هست دیگه یه عده هم بدترش میکنن جالبه ها به هیچی هم نمیرسن حالا یکی اصرار کنه به این روشا رنک خوبی داشته باشه یه چیزی ولی 500 تا بازی داره باختاش بیشتر از برداشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند