مسابقات آنلاین PES 2012 {آزمایشی}

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام
خسته نباشی داش بهرام
ایشالا یه سری مسابقه دیگه بذاری
من که سر ساعت مسابقه هر چی صبر کردم حریفم منو اد نکرد بعد دیدم هی AHDabir پیغام میده گفتم شاید برنامه عوض شده
خلاصه رفتیم برای بازی من یه کاری برام پیش اومد نتونستم تیم انتخاب کنم رندوم یه تیم اسکولی برام برداشت . به AHDabir گفتم بریم بیرون تیم عوض کنم که قبول نکرد

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
خسته نباشی داش بهرام
ایشالا یه سری مسابقه دیگه بذاری
من که سر ساعت مسابقه هر چی صبر کردم حریفم منو اد نکرد بعد دیدم هی AHDabir پیغام میده گفتم شاید برنامه عوض شده
خلاصه رفتیم برای بازی من یه کاری برام پیش اومد نتونستم تیم انتخاب کنم رندوم یه تیم اسکولی برام برداشت . به AHDabir گفتم بریم بیرون تیم عوض کنم که قبول نکرد
مرسی داداش ..حالا اشکالی نداره این دوره آزمایشی بود امیدوارم اگر دور بعدی باشه با قوانین بهتری انجام بشه و دیگه از این مشکلات پیش نیاد.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دور جدید بازیها کی شروع میشه :-/
هنور معلوم نیست داداش

---------- نوشته در 02:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:47 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
برای آنلاین زدن pes2012 نیاز به مایکرسافت پوینت هست یا اکانت گلد یا نه؟
نیاز به ماکرو سافت پوینت که نه ولی برای بازی کردن باید گلد باشی یعنی تمام بازی ها همین جوریه که باید گلد باشی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
متاسفانه این دوره اصلا خوب برگذار نشد و موقع بازی ها همه یه مشکلاتی داشتند.سه نفر همون اول که انصراف دادند.دو تا از دوستان که اصلا آپدیت PES همونی که پست اول اخطار داده شده رو نداشتند و همه چیز باعث شد نظم مسابقات به هم بریزه..
من با این که دوست ندارم ولیsilent hill عزیز از این مسابقه حذف شدند یعنی نیمه نهایی به دلیل این که شب برگذاری فراموش کردند که بازی دارند و شب بعد هم تازه یادشون اومد آپدیت کنند و بازی همین طور عقب افتاد و در آخر هم برگذار نشد پس ایشون حذف میشند تا این قوانین اجرا بشه ودیگه دور بعد شاهد بینظمی های این چنینی نباشیم
پس فینال بین 4030 و ahdabir برگذار خواهد شد.
پست اول آپدیت شد.................

ar2

کاربر سایت
May 12, 2012
21
نام
علیرضا
آقایون بنده که منتظرم شدیدا دوره بعدی آغاز شه ...لطفآ تو دو هفته آینده دوره جدیدو شروع کنید

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
آقایون بنده که منتظرم شدیدا دوره بعدی آغاز شه ...لطفآ تو دو هفته آینده دوره جدیدو شروع کنید
آره اما توی این هفته که فردا شروع میشه بازیهای جدید رو آغاز نکنید 1 هفته ای میخوام برم مسافرت
اما از هفته دیگه یعنی 18 20 شروع کنید که به ماه رمضان نخوره

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
انشا الله دوره جدید با همکاری بیشتر به زودی شروع میشه
البته برای اینکه مثل این دوره با بی نظمی مواجه نشیم بهتره برای ثبت نام وجه دریافت بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر