مرگ يك X360 در كمتر از 5 دقيقه

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
به نقل از slashgear.com:
خوب اقاي Brian Ashcraft نويسنده سايت Kotaku اعلام كرده در حالي كه كنسول X360 اش 3 چراغ رمز(Ring Of Death) ميداده كنسولش رو براي تعمير به يكي از نمايندگي هاي مجاز تعمير X360 شركت مايكروسافت مي بره تا برايش تعمير كنند. پس از گذشت چند روز كه به وي اعلام مي كنند مسوولان تعمير گاه كه دستگاه شما آمادس وي نيز به نمايندگي رفته و دستگاه را تحويل ميگيره و به منزلش برميگرده. اما در كمتر از 5 دقيقه از روشن كردن مجددا دستگاه خودش دوباره با مشكل 3 چراغ قرمز روبرو مي شود. اين در حالي است كه وي اعلام كرده حتي دكمه Eject (خروج) درايو دستگاه رو نيز نزده بوده و فقط در اين 5 دقيقه مشغول وصل كردن كابل هاي دستگاه به HD TV اش بوده است.
Dead3602.JPG

Dead360.JPG

هدف: وي از مايكروسافت بسيار شاكي شده و گفته حداقل وقتي اعلام مي كنيد دستگاه 3 سال گارانتي داره و تعمير مي كنيم براي شما اين كار رو درست انجام بديد تا با چنين بلاياي شومي روبرو نشيم.

A.Wake

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
ایشون احتمالا برای سلامتی کنسولش نظر و نیاز نکرده بوده بابا لااقل بعد از برگشتنش از گارانتی یه کوسفندی چیزی جلوی پاش می کشتی . :laughing: :biggrin1:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من اگه بودم یه کاری میکردم تعمیر کارش 300 چراق قرمز بده
خون خودتو کسیف نکن سعید
توکه مایه داری میری میخری منم که 360 خرابمو 100 تومن هم نمیخرن

mahdysh

کاربر سایت
Jun 23, 2007
805
نام
مهدی
ما فکر می کردیم اوضاع گارانتی فقط تو ایران خودمون این قدر شیر تو شیره ولی نگو اون جا هم آسمون همین رنگه.
برا من خیلی عجیبه یعنی تعمیرگاه مایکروسافت بعد از تعمیر دستگاه 5 دقیقه دستگاه رو روشن نذاشته ببینه دستگاه سالمه یا نه؟خیلی عجیب و مشکوکه:confused:

آخرین ویرایش:

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
نتیجه اخلاقی:
اول کابلهایه Hdtv تون رو وصل کنید، بعد کنسول رو روشن کنید. در ضمن سعی کنید با چیزی 5 دقیقه ور نرین چون خطرناکه;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
خوب همیشه همچین چیز هایی ممکنه اتفاق بیفته توی دستگاه های الکترونیکی...360 هم حالا کیفیت ساختش بدتر!:D
ولی کلا چیزیه که ممکنه واسه ی هر دستگاهی اتفاق بیفته و چیز مهمی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر