مرگ جوان تايلندي بر اثر بازي كردن بيش از حد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
73796070932433462234.jpg

جسد جواني 24 ساله به خاطر پرداختن بيش از حد به انجام بازي هاي ويدئويي بر روي صندلي كامپيوترش پيدا شد.

پليس در روز پنجشنبه دليل مرگ اين فرد را اين طور اعلام كرد كه به دليل اعتياد اين شخص به بازي هاي كامپيوتري و بيداري هاي مكرر شبانه وي در مقابل كامپيوترش جان خود را از دست داده است.

جسد بي جان اين جوان 24 ساله به دنبال يكي از همين رقابت هاي شبانه در استانSamut Songkhram درجنوب غربي شهر بانكوك دراتاقش و بر روي صندلي پيدا شد.

در مصاحبه اي تلفني كه افسر Chaichana Boonrod يكي از پليس هاي محلي با AFP داشته عنوان كرد كه:

"او واقعا علاقه ي زيادي به بازي هاي كامپيوتري داشت و به جز زماني كه به تخت خوابش مي رفت هميشه از صبح زود تا نيمه هاي شب مشغول بازي بود."

پليس در آخر اضافه كرد كه جسد وي بايستي براي مشخص شدن علت دقيق مرگ مورد كالبدشكافي قرار بگيرد.

منبع

.Noctis.

کاربر سایت
Jun 11, 2012
363
نام
Noctis
ادم وقتی بازی میکنه حتی بعضی وقت ها نفس کشیدن هم یادش میره چه برسه به غذا و ....
یه روز بازی انلاین بازی میکردم بیکار بودم بعد یکی از pro ها اومد duel بزنه منم قبول کردم داداشم هم اونجا بود باید میبردم به خدا موقع duel قلبم داشت از جاش کنده میشد فشار اومد خیلی هم درد میکرد بعد duel که زدم نفلش کردم دستام داشتن میلرزیدن و قلبم هم ناجور بود بعد یه 20 دقیقه ای حالم سر جاش اومد
با اینکه خجالت کشیدم این و بگم ولی گفتم دیگه :d

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
قدیما منم زیاد گیم می زدم مخصوصا از وقتی کنسول گرفتم! ولی رفته رفته متعادلش کردم تا رسید به 2 ساعت و 45 دقیقه مفید!
1 ساعت صبح، 45 دقیقه ظهر و 1 ساعت هم شب. (نیمه شب رو اکیدا توصیه می کنم تعطیل کنید.)
صبح پای گیم های iOS و تلاش برا حفظ یا زدن رکورد دوستان Game Centerـی! ظهر، قبل از نهار رو اختصاص میدم به گیم های Racing و شب هم خون و خونریزی! :d (با X360)
البتهـ وقتی پای عناوین انحصاری SONY (از نوع درجه 1) درمیان باشه کل برنامه متحول می شه! >:d

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
ای بابا مردم چقدر بیکارن تو خارج
تو خنده بازار میگفت خارج بجای 24 ساعت 35 ساعته هست راست گفته بنده خدا طرف از صبح تا شب داشته بازی میکرده 24 سالش هم بوده نه کاری نه مادر و پدری داشته که بگه پاشو نه زنی و.....همون بهتر که مرد الان داره اون دنیا گیم میزنه :d
من که شبها 11 به بعد میرم یه فیفا بزنم اونم ان اینترنت بعضی شبها سرویسم میکنه همین دیشب شکمم رو صابون زدم خیر سرم فرداش جمعه هست و بیکاری تا 4 بازی کنم و جمعه کلهم بخوابم اینقدر افتضاح بود همون 12 خوابیدم
خدا رحمتش... د

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر