مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
تاپیکشو محبت کن :D چون توی هیچ کدوم از خبرگزاری های فایتینگ ندیدم :D Voice این بابا قبلاً از نسخه ی PC دراومده بود ولی چیزی بیشتر از این، یادم نمیاد :D ببینم کی بوده که از بقیه هم جلوتر بوده :D

اول از همه تو Youtube تریلرش لو رفت کارو تموم کرد کلاً !
================
Full Throttle Resmaster خبرش عالی بود. بزارید بیاد ببینید چقد خوبه ( البته اوونایی که بازی نکردنش )
و Ni-oH هم که چیزی جز این براش ندارم :x سال هاست منتظرشم :x
تریلر U4 هم که کلاً دیگه مهر Real Time بودن همه نمایش های قبلی از اولی تا الان رو کوبید دیگه گرافیک در حد انفجاری !
یدونه Genji و God Hand با Crash رو معرفی کنن دیگه اوون وقت عملکرد سونی تو این نسل رو با هیچ کلمه ای نمیشه توصیف هر کی یه بازی ای رو دلش میخواست داره معرفی میشه لعنتی !

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
تاپیکشو محبت کن :D چون توی هیچ کدوم از خبرگزاری های فایتینگ ندیدم :D Voice این بابا قبلاً از نسخه ی PC دراومده بود ولی چیزی بیشتر از این، یادم نمیاد :D ببینم کی بوده که از بقیه هم جلوتر بوده :D

انصافی حسش نیست!:D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
من به شخصه گفتم اون گرافیک با 60 فریم شدنی نیست. که واضح هم هست نبود :D
نا گفته نمونه، با این که 30 فریم هست، هنوزم بهترین چیزـه ریل تایمی هست که تا حالا روی PS4 دیدم (به جـــز بتل‌فـــرانت که به نظرم گرافیکش از آنچارتد هم بهتر هست).

خوب اگف منظورت اینه که من تلویحا داشتم به بحث قدیممون اشاره میکردم که اشتباه میکنی منظورم از برخی اصلا تو نبودی افشین جان. کلا بحث در این رابطه زیاد بود.

بعد هم خودشون گفتن تا 40 فریم و اینا رسیده بودن. نظر شخصی من ( نظر کاملا شخصیه:d):

اون تریلر واقعا روی PS4 اجرا شده بود ولی امکان 60 فریم شدن بازی در گیم پلی وجود نداشته یا حداقل می بایست تاخیر شدید الحنی میزدن که براشون امکان نداشته.

در مورد مقایسه گرافیکش با BF هم باهات مخالفم. همینجوری حال کردم موافق نباشم:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان بچه ها راست میگن :D

SFV حدود چند ساعتی قبل از کنفرانس با تریلر لو رفت، تریلر رسمی هم بود.

آخه ماکان گفت یه روز قبل من به کل هنگ کردم :D این اونو و هارادا هم که توی این یه سال اخیر چپ و راست برنامه هاشون لو میره :))

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,724
نام
Mehrdad
جدا اتفاقات اين تاپيك از تخفيف هاى بلك فرايدى هم جذابتره :d
فن هاى هميشه در صحنه از هر چيزى به وجد ميان :bighug:

دقیقا همینطوره:d
وقتی سالت با تنها انحصاری aaa بالای 90 نسل اونم یک بازی مثل bloodborne شروع شه چند ماه بعدش تو e3 گیم هایی مثل tlg horizon dreams و بسیاری دیگر برای سال بعد معرفی شه ماه قبل کنفرانسی به خفنی paris games week دیده باشی امشبم به عنوان اختتامیه امسال یک کنفرانس خودمونی (انحصاری فقط پلتفرم خودت) باحال دیده باشی از هر چیزی به وجد میای:d بازی epic games هم انحصاری شد:d u4 هم تو راهه:d
---
همچین انحصاری هم نیست. خرجش یک ps4:d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Kaine
احسان منظور ماکان اون معرفی اولیه SFV توی مراسم پارساله که لو رفته بود از یه روز قبل :D

gYOnV.jpg

Uncharted A Thief's End PSX Trailer 2
720p/60fps

===
بچه ها وقتی لینکای یوتیـوب پنل ها اومدن بزاریدشون همینجا سعی میکنم همه رو برای دانلود بزارم.

===
خطاب به اون Xbox فن های عزیز حاضر در صحنه:

باز خدا رو شکر ما پلتفرممون اینقدر انحصاری داره که لازم نباشه همه به صورت یکپارچه و از قبل هماهنگ شده از تک تکشون حمایت کنیم و براشون سر و دست بشکونیم. حداقل انحصاری های ما اینقدر تنوع دارن که همه سلیقه ها رو پوشش میدن جوری که با خیال راحت هر کدوممون میتونیم واقعا در موردشون نظر بدیم.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
خطاب به اون Xbox فن های عزیز حاضر در صحنه:

باز خدا رو شکر ما پلتفرممون اینقدر انحصاری داره که لازم نباشه همه به صورت یکپارچه و از قبل هماهنگ شده از تک تکشون حمایت کنیم و براشون سر و دست بشکونیم. حداقل انحصاری های ما اینقدر تنوع دارن که همه سلیقه ها رو پوشش میدن جوری که با خیال راحت هر کدوممون میتونیم واقعا در موردشون نظر بدیم.
من که اصلا اطلاعی از اتفاقاتی که توی این تاپیک افتاده ندارم و قصد هم ندارم که اصلا دخالتی بکنم چون به نظرم این دست بحث ها توی این تاپیک که پوشش یک کنفرانس ه اشتباهه،و اومدم ببینم چه چیز هایی معرفی شده و چه خبر بوده (چند جا که پوشش میدادن رو رفتم خوندم ولی پوشش شون خوب نبود).
ولی معنی این حرف شما رو نمی فهمم؟یعنی الان حمایت کردن و سر و دست شکوندن برای بازی اشتباهه؟بله اگر از یک بازی فقط برای اینکه برچسب "انحصاری" داره بدون منطق دفاع بشه اشتباهه.
شما هم چنان میگی واقعا نظر میدین انگار تمام کسانی که XB1 دارن زامبی هستن و بدون هیچ منطقی فقط دفاع میکنن!پیشنهاد میکنم برید یک سر به تاپیک های بازی های XB1 مثل Halo 5 تا ببینید که افرادی هم XB1 دارن نظر واقعی شونو میدن (یک سری میگن بازی مشکل داستان داره و ...)اینجوری ها هم نیست که همه یک صدا و متحد چشم بسته دفاع کنن و نظر واقعی ندن.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
804
نام
behrooz
وای خدا جون یه مپ کال آف رو دوهفته زودتر از بقیه بازی میکنم اشک :crying1: تو چشام حلقه زده سونی متشکرم WoooooWWW
عملا این کنفرانس هیچی برای من نداشت
البته بقیه دوستان شاید راضی باشن و سلیقه همه یه جور نیست
اوه اوه Special offer کنفرانس منو کشته تو استور سونی :d

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
طاب به اون Xbox فن های عزیز حاضر در صحنه:

نه خیر
بازی های بهتر تره .... درسته ما گاو او نمیدونم چی چی نداریم ولی بازم بازی های ما خیلی ....لول

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@R3D_R4N9ER

بعد که بازی اومد و همه چیز مشخص شد و تازه اونم توی بخش مخصوص خود X1.... یعنی باز اونجایی هم انتظار دارید همین روند "همه چیز عالیه ما چقدر خوشحالیم" ادامه پیدا کنه؟

تاپیک کنفرانسا و تاپیکای خبری بازیای X1 و مایکرو (از همه لحاظ چه فروش چه معرفی چه خبرای خود بازیها، چه سیاسـت های مایکرو) ماشالله همیشه خدا بازیهای X1 برای همه فوق پرفکتن و به صورت کاملا هماهنگی همه کاملا راضی...... حداقل باز این سمت وقتی یه کسی از چیزی خوشش نمیاد خیلی راحت میاد اون رو میگه.

نه خیر
بازی های بهتر تره .... درسته ما گاو او نمیدونم چی چی نداریم ولی بازم بازی های ما خیلی ....لول
vh5bA.gif

نیگا تو رو خدا این حرف رو دارن به کی میزنند =)) =)) =))

پ.ن: خوشم میاد با وجود اینکه Bold ـش هم کردم باز خوب بلدید خودتون رو بزنید به اون راه
yahoo_8.gif
آ باریکلا
yahoo_11.gif

آخرین ویرایش:

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
حس من نسبت به Santa Monica الان این شکلیه :

inic_idzqaeqyxeaa5-compressor.gif

چه خبر آشغالای بی همه چیز ؟ :D
حالا نه که بقیه استودیوها بازیشونو معرفی کردن فقط سانتا مونده از همه بازی های معرفی شده گیم پلی نشون دادن
از توییت اخری که کوری بارلاگ جواب منو داد من فهمیدم نیست دقیقا پارسالم همینو گف بازیش اماده نیس چی نشون بده یهو دیدین همینم نتیجه نداد باز
کنسل شد باید بازیش یه چیزی شده باشه که نشون بدن...کلا حالم از بازی Indie بهم میخوره
یه چیز دیگه سانتا مونیکا اینقد بزرگ هس بازیش هرچی باشه جاش تو E3 دیگه قطعا هست دیدین اسد قزلباش گف طرفداری از سانتامونیکا اینجا هس؟
سالن رفت رو هوا.
پ.ن:دوستان ایکس باکسی این گاد او چی چی که میگین بزرگی و عظمتش به کل لاین اپتون میارزه بماند که سال های ساله طعم HnS انحصاری که
نزدیک GOW هم شده باشه نچشیدین کنفرانس خودمونسیه مال خودمونه

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بزنید TEAM_LSD رو منهدم کنید به نشانه اعتراض !
.
.
.
:d
تکذیب میکنیم:d همونطور که ماکان گفت ما برای E3 برنامه ریزی کردیم و اونجا نمایش خواهیم داشت:d برای PSX ما هیچ قولی ندادیم. در ضمن AC 7 هم معرفی کردیم. دیگه چقدر از ما میخوایین کار بکشین؟:( بترسین از روزی که دست به اعتصاب بزنیم و چشمه بازی ها بخشکه:d>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر