مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
دوستان كسي نميدونه از كجا ميشه به صورت كامل چيزهايي كه نمايش ميدن رو دانلود كرد سايت خاصي نيست كه اين كار رو انجام بده ؟! ( سرعت دانلود با idm از youتيوب خيلي پايينه پير ميشيم تا كنفرانس رو ببينيم :d)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
Troll Sama یا همون استاد اعظم و ترول بزرگ اسکوئر Shinji Hashimoto هم خیلی دوست دارم بیاد رو Stage :D پارسال که اومد و یه حرکت زد تو تاریخ ثبت شد :D

jbhp_giphy222.gif

منتظر دیدن Translator San هم هستیم :D ( اگه یامائوچی بیاد البته )

u4y_thingsjustgotserious.jpg

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستان كسي نميدونه از كجا ميشه به صورت كامل چيزهايي كه نمايش ميدن رو دانلود كرد سايت خاصي نيست كه اين كار رو انجام بده ؟! ( سرعت دانلود با idm از youتيوب خيلي پايينه پير ميشيم تا كنفرانس رو ببينيم :d)

والا من سایت خاصی سراغ ندارم بجز یوتیـوب ولی خب وقتی لینکا اومدن سعی میکنم همه رو برای دانلود همینجا بزارم :D

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
امیدوارم سونی امشب انقدر خبرای خوب داشته باشه که این ساپورت بازیهای ps2 بره تو حاشیه چون هر طور فکر میکنم نسبت به رقیبش این قابلیت تمسخر امیزه.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
30217372671332942556.jpg

مراسم از این لینک ها قابل نمایشه:

PlayStation Experience 2015 Live

Twitch

PlayStation - YouTube

مراسم ساعت 21:30 امشب شروع میشه برای هزارمین بار به پست اول نگاهی بندازین

فقط 6 ساعت تا نمایش کچل بی اعصاب و بازی جدید از سونی بند یا هر فرست پارتی دیگه ای

03880654066919095318.jpg

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
کمتر از 10 ساعت تا معرفی Knack 2! :x

حالا جدا از شوخی، خیلی دوست دارم مارک سرنی بیاد روی سن یه چیزی بگه. بازی هم معرفی نکنه مشکلی نیست، مثلاً اون بخش های خسته کننده آمار و ارقام رو اعلام کنه. لامصب وقتی صحبت میکنه، آدم از شدت گرمی و لطافت (!!) منهدم میشه! :D

برای معرفی Crash بهترین گزینست :D هرچند الان سرش با PS5 شلوغه ! :> :D

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
برنامه vortex را برا گوشی بگیر و لایو از تویچ ببین. با هر سرعتی هم میتونی ببینی و با کیفیت های مختلف

گوشی من زغالی تشریف دارن:d

با کامپیوتر از تویچ میبینم دیگه...فقط همون موقع یک کانال خب معرفی کنید...ممنون

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
گیم های قابل بازی Playstation VR تو نمایشگاه هم مشخص شد:

• Battlezone (Rebellion
  • Driveclub VR (SCE Evolution Studio
  • EVE: Valkyrie (CCP
  • GNOG (KO-OP Mode
  • Harmonix Music VR (Harmonix
  • Headmaster (Frame Interactive
  • London Heist: Interrogation (SCE London Studio
  • London Heist: The Getaway (SCE London Studio
  • Megaton Rainfall (Pentadimensional
  • Playroom VR (SCE Japan Studio
  • Project Kitchen (Capcom
  • RIGS Mechanized Combat League (Guerilla Cambridge
  • Rush of Blood (SCE Liverpool XDEV Studio
  • Super Hypercube (Kokoromi
  • Wayward Sky (Uber Entertainment
  • World War Toons (Reload Studios

22661708193_9b7c17bd05_n.jpg
23206224211_bedd181f19_n.jpg
22661708223_02c0a52460_n.jpg

چه تبلیغاتی میکنه سونی...چه پولی میزنه تو رگ:-b

- - -ویرایش - - -

میگم بازیسنتر از این کارها نمیکنه؟:whistling::d

5ABjToE.jpg

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
انشالله که مثل جریان پلاس سق سیاه من تاثیری رو کنفرانس امشب نداشته باشه :D ولی امیدوارم مثل پارسال یک بازی free شه ، حالا اگه چیزی فری شد امیدوارم یا بتل4 باشه یا lbp3 :D که اگه دومی باشه که دیگه فبها :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر