مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سونی واقعا انتظار داره 15 دلار بابت بازیای 2 نسل پیش پول بدیم؟ لول =)) :))

PS2 Classic (بازیای PS2 که به صورت دیجیتالی برای PS3 خریدید) و دیسک های Original بازیای PS2 هم روی PS4 ساپورت نمیشن!

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,018
نام
Farshad
سونی واقعا انتظار داره 15 دلار بابت بازیای 2 نسل پیش پول بدیم؟ لول =)) :))

PS2 Classic (بازیای PS2 که به صورت دیجیتالی برای PS3 خریدید) و دیسک های Original بازیای PS2 هم روی PS4 ساپورت نمیشن!

کاری به بالا بودن قیمت کلی ندارم اما همین الانش PS2 Classic ها بیشترشون 10 دلارن و 5 دلار بیشتر به خاطر بهبودای گرافیکی مثل AA و رزولوشن و فریم ریت بیشتر و تروفی خیلی هم چیز فضایی نیست :d

یعنی اگه میخواید گیر بدین خیلی وقت باید به همین PS2 Classicهای رو PS3 باید گیر میدادین :d

اون کسایی هم که فکر میکنن همچین کاری رو برا 1 تا 5 دلار انجام میدن . . . . . . هیچی :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
کمتر از 10 ساعت تا معرفی Knack 2! :x

حالا جدا از شوخی، خیلی دوست دارم مارک سرنی بیاد روی سن یه چیزی بگه. بازی هم معرفی نکنه مشکلی نیست، مثلاً اون بخش های خسته کننده آمار و ارقام رو اعلام کنه. لامصب وقتی صحبت میکنه، آدم از شدت گرمی و لطافت (!!) منهدم میشه! :D

این هم اولین گروه از حاضرین که حوصله ـشون سر رفته و 10،11 ساعت زودتر رفتن اونجا!

عکس بالا در نسخه کامل تر. :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا مراسم به صورت کنفرانس برگزار میشه برای معرفی های احتمالی ؟
اگه آره لطف میکنید ساعت دقیقش رو بگید
ممنونم ازتون

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
رفقا مراسم به صورت کنفرانس برگزار میشه برای معرفی های احتمالی ؟
اگه آره لطف میکنید ساعت دقیقش رو بگید
ممنونم ازتون
تو کامنت اول همون ابتداش با فونت بزرگ و رنگ قرمز نوشته شده. چندمین بار هست این سوال پرسیده میشه، لطفا کامنت اول رو همیشه چک کنید :D

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
بازی های PS2یی که برای PS4 امروز عرضه میشند:

• Dark Cloud — $14.99
  • Grand Theft Auto III — $14.99
  • Grand Theft Auto: Vice City — $14.99
  • Grand Theft Auto: San Andreas — $14.99
  • Rogue Galaxy — $14.99
  • The Mark of Kri — $14.99
  • Twisted Metal: Black — $9.99
  • War of the Monsters — $9.99

این بازی ها از تروفی پشتیبانی میکنند که تروفی ها هم با بازخورد و نظرات سازندگان اصلی بازی ها طراحی شده اند. همچنین این بازی ها به صورت 1080p خواهند بود و از تمام ویژگی های PS4 مانند Remote Play, Live Broadcast, Share Play, Activity Feeds و Second Screen توسط Vita یا PlayStation App پشتیبانی می کنند.
gly7pcong9iv6jzrw0uj.jpg

بازی های زیر هم در PSX قابل بازی خواهند بود:

• Dark Cloud
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Grand Theft Auto: San Andreas
  • PaRappa the Rapper 2 - coming soon
  • Rogue Galaxy
  • The King of Fighters 2000 - coming soon
  • The Mark of Kri
  • War of the Monsters

تریلر معرفی بازی های PS2 برای PS4
watch?v=mwL2hSXX-z0

منبع

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,315
نام
ماکان
این پیغام رو الان یکی از دوستان فرستاد:

سلام آقا ماکان. خوبید شما! چون دیدم شما قدیمی هستید گفتم بپرسم. میشه به اقا اریا بگیذ کنفرانس بندازه فردا شب؟ من میهمانی تشریف داریم امشب نمیرسم ببینم. ایشاللله گاو وی ای معرفی کنید. دلم برای دیدن دوباره کراتس لک زده

آریا اگه این پست رو میبینی مراسم رو بنداز فردا شب. گاو وی آی رو هم معرفی کن. قربون دستت. عروسیت جبران میکنم.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین

آریا اگه این پست رو میبینی مراسم رو بنداز فردا شب. گاو وی آی رو هم معرفی کن. قربون دستت. عروسیت جبران میکنم.

سگ به عاقبت:))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا

حالا امشب ببینیم کراتس میاد یا نه، اگه خبری نشد میگم بروبچ خودشون رو برای فردا آماده کنن! :D
---------------
این مارک سرنی رو یادم نبود که داره با یه تیم کوچیک روی یه بازی جدید کار میکنه. :D ایشالا زودتر معرفی بشه ببینیم چی هست.
به نظرم نصف مشکلات Knack به خاطر این بود که اصلاً نباید اون زمان ساخته میشد! فکر کن طرف یکی از مهم ترین نقش ها رو توی طراحی و توسعه PS4 داشته باشه و سال های 2012 و 2013 هم مشغول سر و کله زدن با کنسول و کمپانی های مختلف باشه و در همون زمان یه بازی هم کارگردانی کنه! اگه چیز خوبی از آب در می اومد باید تعجب میکردیم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آریا یه کرش هم برای من معرفی میکنی؟:( تو رو خدا! ظرفای خونتون رو میشورم و حیاط رو هم جارو میکنم و بچه رو هم شیر میدم.
/:)
==========
مهمترین چیز اینه که کی میتونه لایو بلاگ کنه؟ من نمیدونم با این نت عتیقه-م میتونم صفحه باز کنم یا نه (پارسال که تونستم ولی امسال نمیدونم). یکی که اوضاعش خوبه بگه که به ریسمانش چنگ بزنیم:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کاری به بالا بودن قیمت کلی ندارم اما همین الانش PS2 Classic ها بیشترشون 10 دلارن و 5 دلار بیشتر به خاطر بهبودای گرافیکی مثل AA و رزولوشن و فریم ریت بیشتر و تروفی خیلی هم چیز فضایی نیست :d

یعنی اگه میخواید گیر بدین خیلی وقت باید به همین PS2 Classicهای رو PS3 باید گیر میدادین :d

اون کسایی هم که فکر میکنن همچین کاری رو برا 1 تا 5 دلار انجام میدن . . . . . . هیچی :d

فرشاد PS2 Classic های PS4 رو با اونایی که روی PS3 ـند مقایسه نکن. اینا الان از لحاظ قیمت باید با بازیای دو نسل قبل PS3 یعنی PS1 Classic ها مقایسه بشن. اینکه بخوای ملت برای بازیهایی که 10-15 سال پیش اومدن و بارها تا الان خریدنشون باز 15$ بدن واقعا غیر منطقیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر