مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
ای بابا زدن تاپیکش رو قفل کردن! :| :D به این دلیل که کارمندهای استودیوها حق تبلیغ بازی هاشون به این شکل رو ندارن.
We do not allow company employees to make threads promoting their own products. It should be obvious why this is not allowed, but in case it isn't, it's because we want this to be a place where people can discuss games, not just be marketed to. We are always happy to have employees participate in threads made by some other GAF member
گفتیم حالا یه سوژه ای گیر اومده که ملت روش بحث کنن، در نطفه خفه شد! :| البته مشکلی نیست، الآن کافیه یه کاربر معمولی یه تاپیک بزنه و همین gif رو که Santa Monica توی Twitter گذاشته در تاپیک قرار بده و دیگه قفل نمیشه! lol

ویرایش: الآن رفتم دیدم توی Twitter یه کم با این فرق میکنه و اندکی طولانی تر هست.
http://opload.ir/downloadf-9a2456a148851-mp4.html

ویرایش 2: خب تاپیک جدید زده شد! :D

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چون کف اون محیط گیف مثل اینه هست پس احتمالا مقر خدایان باشه:d و از اونجایی که فقط یه رنگ داره احتمالا پای اتنا هستش:d:|
خارج از شوخی بدم نمیاد شخصیت اصلی GoW بعدی پسر یا دختر کریتوس باشه :biggrin1:
پسر و دخترش کجا بود:|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ای بابا زدن تاپیکش رو قفل کردن! :| :D به این دلیل که کارمندهای استودیوها حق تبلیغ بازی هاشون به این شکل رو ندارن.
We do not allow company employees to make threads promoting their own products. It should be obvious why this is not allowed, but in case it isn't, it's because we want this to be a place where people can discuss games, not just be marketed to. We are always happy to have employees participate in threads made by some other GAF member
گفتیم حالا یه سوژه ای گیر اومده که ملت روش بحث کنن، در نطفه خفه شد! :| البته مشکلی نیست، الآن کافیه یه کاربر معمولی یه تاپیک بزنه و همین gif رو که Santa Monica توی Twitter گذاشته در تاپیک قرار بده و دیگه قفل نمیشه! lol
زودتر اقدام کردن :D
Sony Santa Monica Teasing Something To Do with Feet - NeoGAF

ظاهرا سانتا توی 4/IV/چهار تا لینک مختلف گیف های متفاوتی گذاشته :-" مدیونید اگه فکر کنید تاکید خاصی رو اون عدده داشتم:-":D

پسر و دخترش کجا بود:|
ماشالا کریتوس هر جا رسید یه دلی از عزا در آورد :D فکر کنم بازی رو چند سالی ببرن جلو قشنگ یه ارتش جداگونه برای خودش داشته باشه :-":D

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
Community Manager استودیو Santa Monica همین طوری یهویی اومده این gif رو توی Neogaf گذاشته:

t7wRH.gif

یه تاپیک جداگانه هم براش زده، نه اینکه توی یه تاپیک دیگه بذاره. :D هرچی که هست، 99.99% یه ربطی به PSX داره ولی از اون طرف هیچ شباهتی به GoW نداره! :D شاید یکی از بازی های جدیدی باشه که Santa Monica روی ساخت اون ها نظارت و همکاری داره.

از اونجایی که حالت پا شبیه این بروبچی هست که دارن عملیات باله انجام میدن، ملت رفتن سراغ این عکسی که چند سال پیش اومد و Kratos داره رقص باله انجام میده!! :D

JNw8u.jpg
اریا برای چندمین باره که دارم تاکید می کنم بازی بعدی اینا احتمال داره heavenly sword باشه.هم جزو تیزر های اولیه ps4 بود هم اینکه به نظرم بازی خوبی برای این استودیو هست.من بازیش نکردم و شخصا gow رو بیشتر دوس دارم ولی ممکنه این بازی هم جذاب باشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,295
نام
امیر حسین
چون افتاد صفحه قبل نقل قول میکنم تا بقیه هم ببیننش :D

شخصیت مونث برای GoW جدید؟ ;;) حمایت میشه :shrewd:

خارج از شوخی بدم نمیاد شخصیت اصلی GoW بعدی پسر یا دختر کریتوس باشه :D
حالا درسته که به قول تو کریتوس دلی از عزا در میورد! :d ولی اگر پسری...دختری...هر بنی بشری هم خون ـه کریتوس توی بازی یافت بشه! به نظرم یک نکته منفیه و گند میزنه به حکمت قبلی ها :|
کریتوس برای خانوادش و بعدش رهایی از کابوسش این همه بدبختی رو به جون خرید! کلا هیچ هم خون دیگه ای نباید بیاد وسط داستان! :|

---
در مورد تغییر شخصیت، من بازم میگم اگر اسمش GOWـه باید کریتوس باشه! کریتوس هم بدون BoC امکان نداره! (حالا گیر ندید فقط GOW I و CoO این سلاح بودا! منظورم کل خاندان ـه این سلاحه :d ) برای همین اون جماعتی هم که میگن گیم پلی جدید میخوایم،احتمالا راضی نمیتونند بشند:-"
همچنان بهترین کار IP جدیده :( ولی اگر GOWـه باید اصلی ترین موارده سری رو داشته باشه! با ME و ویچر و آنچارتد اینا هم مقایسه نکنید! که اصلا قابل مقایسه نیست :d

علی... همون Infamous هم اکثریت اونایی که قبلیا رو زدن،همچنان Cole میخوان! :d من که شخصا آرزومه بعدی Cole باشیم و Delsin شخصیت منفی باشه و بزنیم لهش کنیم:-"
در مورد اینکه چرا پایان خوب رو انتخاب کردن هم،گفتن به خاطر انتخاب اکثریت پلیرها بوده! :d و اینجوری که به نظر میاد با این شیوه بخوان پیش برن، تا آخرشم باید پایان های خوب رو ادامه بدن :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Community Manager استودیو Santa Monica همین طوری یهویی اومده این gif رو توی Neogaf گذاشته:
t7wRH.gif

یه تاپیک جداگانه هم براش زده، نه اینکه توی یه تاپیک دیگه بذاره. :D هرچی که هست، 99.99% یه ربطی به PSX داره ولی از اون طرف هیچ شباهتی به GoW نداره! :D شاید یکی از بازی های جدیدی باشه که Santa Monica روی ساخت اون ها نظارت و همکاری داره.

از اونجایی که حالت پا شبیه این بروبچی هست که دارن عملیات باله انجام میدن، ملت رفتن سراغ این عکسی که چند سال پیش اومد و Kratos داره رقص باله انجام میده!! :D

JNw8u.jpg

tired.gif

به شخصه دوست دارم جای GOW اینها HS2 بسازن یا یه بازی جدید در این سبک نمیدونم چرا اصلا دلم نمیخواد GOW جدید معرفی بشه برعکس اینکه خیلی با این نظر که ملت برای دوشیدن و ... میگن من بر عکس برای دیدن بازی جدید از استدیو خیلی اسرار دارم بازی جدید بسازن یا HS2که خودم از اول نسل پیش تا الان تو کف همین یه بازی هستم .

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,772
نام
علی
تا کی باید این داشبورد کسل کننده و بی ذوق ps4 که تقریبا همون داشبورد ps3 هست رو تحمل کنیم؟!:d
خدایی سونی باید به فکر داشبورد جدیدی باشه مخصوصا اینکه مایکرو جدیدا داشبورد ویندوز ۱۰ رو داده! امیدوارم تو این مراسم معرفی بشه:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اصلا شکی درش نیست که داره رقص باله میکنه. اما خوب چی میتونه باشه باید منتظر بود. فکر کنید ببینید تو اساطیر، رقصنده باله داریم؟ :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حالا درسته که به قول تو کریتوس دلی از عزا در میورد! :d ولی اگر پسری...دختری...هر بنی بشری هم خون ـه کریتوس توی بازی یافت بشه! به نظرم یک نکته منفیه و گند میزنه به حکمت قبلی ها :|
کریتوس برای خانوادش و بعدش رهایی از کابوسش این همه بدبختی رو به جون خرید! کلا هیچ هم خون دیگه ای نباید بیاد وسط داستان! :|

---
در مورد تغییر شخصیت، من بازم میگم اگر اسمش GOWـه باید کریتوس باشه! کریتوس هم بدون BoC امکان نداره! (حالا گیر ندید فقط GOW I و CoO این سلاح بودا! منظورم کل خاندان ـه این سلاحه :d ) برای همین اون جماعتی هم که میگن گیم پلی جدید میخوایم،احتمالا راضی نمیتونند بشند:-"
همچنان بهترین کار IP جدیده :( ولی اگر GOWـه باید اصلی ترین موارده سری رو داشته باشه! با ME و ویچر و آنچارتد اینا هم مقایسه نکنید! که اصلا قابل مقایسه نیست :d

علی... همون Infamous هم اکثریت اونایی که قبلیا رو زدن،همچنان Cole میخوان! :d من که شخصا آرزومه بعدی Cole باشیم و Delsin شخصیت منفی باشه و بزنیم لهش کنیم:-"
در مورد اینکه چرا پایان خوب رو انتخاب کردن هم،گفتن به خاطر انتخاب اکثریت پلیرها بوده! :d و اینجوری که به نظر میاد با این شیوه بخوان پیش برن، تا آخرشم باید پایان های خوب رو ادامه بدن :d
لایک برای این پست کافی نیست
خط به خطش فکته ، مخالفین هم میتونن به قول امیر شینه کنند :D

خصوصا در مورد اون قسمت cole و اینفیمس !

گاو بدون کریتوس هم مثل آنچارتد بدون نیتنه :D یا مثل mgs2 . شخصیت اصلیو عوض کردند . داستان و شخصیت پردازی همه عالی بود ولی رایدن از مزخرفترین شخصیت هایی بود که در تاریخ بشریت و تاریخ گیمینگ میتونست خلق بشه :D نه جذبه اسنیکو داشت نه چیزی . فقط ژاپنی پسند بود اندکی :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
جدای شوخی این اصلا رقص باله نیست :| دیگه از کفش طرف پیداست کاملا... نمیدونم چرا منو یاد استار وارز انداخت و اونم باز منو یاد ip کنسل شده sci fi...
چه ربطی به کفشش داشت؟! چون کفشش کفش رقص باله نیست پس رقص باله انجام نمیده؟ :| عجبب. والا تابلوتر از رقص باله نداریم دیگه.

بعضی ها میگن کفشش شبیه Doctore Neo Cortex ـه :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر