مراسم PSX 2015

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,022
نام
آریا
سلام!

کنفرانس روز شنبه 14 آذر ساعت 21:30 برگزار میشه.
لینک های تماشای مراسم:
Twitch
PlayStation
Youtube.com /user/PlayStation

5iKv2.jpg

سال قبل اولین مراسم PlayStation Experience رو شاهد بودیم. جایی که در کنار یک کنفرانس مخصوص، فرصتی برای دور هم جمع شدن طرفداران این برند محبوب بود. امسال قراره این مراسم برای دومین بار برگزار بشه و گیمرها در طول دو روز به استقبال بازی‌های محبوب خودشون برن.
مراسم در روزهای 5 و 6 دسامبر در سن‌فرانسیسکو برگزار میشه و قراره بازی‌های مختلفی که در سال‌های 2015 و 2016 عرضه میشن رو در اون ببینیم. کنفرانس هم سر جای خودش هست و سورپرایزهایی در انتظار طرفداران خواهد بود. همچنین قیمت بلیت تا قبل از 20 سپتامبر به مبلغ 60 دلار برای دو روز عرضه میشه و بعد از 20 سپتامبر هم قیمت بلیت دو روزه 75 دلار و یک روزه 45 دلار (شنبه) و 40 دلار (یکشنبه) خواهد بود.
عزیزانی که میخوان از ایران شرکت کنن (:D) هم توجه داشته باشن که بهتره با PSN id خودشون ثبت نام کنن. هنوز علتش مشخص نیست، ولی احتمالاً سورپرایزهایی براشون در نظر گرفته شده. یک سری هتل هم هست که برای این مراسم قراره با تخفیف همراه باشن و میتونین هر شب با مبلغ 249 دلار در هتل Marriott Marquios اقامت کنین یا اتاق‌های هتل Hilton رو با مبلغ شبی 179 دلار صاحب بشین!

jkTMJ.jpg

Capcom Cup هم در طول این مراسم برگزار میشه و روز 6 دسامبر زمانی هست که مسابقات Street Fighter V طرفداران این سری رو به خودش مشغول خواهد کرد و رقابتی داغ و نفسگیر رو بین 32 نفر از برترین SFبازها شاهد خواهیم بود، با جایزه ای معادل 250هزار دلار. افرادی که دوست دارن به شکل VIP و از نزدیک این مسابقات رو دنبال کنن، میتونن بلیت دو روزه مراسم رو تهیه کرده یا بلیت روز یکشنبه رو بخرن و در کنار دیدن مسابقات، کیف حاوی وسایل مختلف Capcom رو هم دریافت کنن و در مراسم مخصوص بعد از مسابقات هم شرکت داشته باشند.

با تشکر از کیای عزیز بابت لینک! :D

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حیف که قوانین بازیسنتر و پرهام و دوستان دستم رو بستن وگرنه الان اواتار و امضا و گیمرتگ و اسم و همه چیز رو میکردم DoA :D

حالا برای اینکه ضایع نشیم طرفدار حدید هستیم و هول کردیم برم یه سر ویکی پدیا ببینم بازی اصلا چیه و اوضاع از چه قراره :D

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
No plans to bring Dead or Alive Xtreme 3 to the West; Developer fears backlash
این ذهنیت که "من از یه چیزی خوشم نمیاد، پس تو هم نباید بتونی تجربه اش کنی" یکی از مزخرفترین و چرت ترین مسائلیه که توی همچین دورانی باید باهاش روبرو بشیم.
mrsbn21ywxqxvpsxyho2.jpg

qcc01pykmrzvb1kr0z2i.jpg
god7006sui36eerizp9r.gif

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من یک Perv هستم و عاشق Doa 5 :biggrin1: اصلا ژاپن لاور و ژاپن پسند و Jrpg بازی نداریم که Perv نباشه :biggrin1: به نظرم Doa جدای از بحث زن ها و اینا واقعا گیم پلی خوبی داره . این Doa extreme هم ناراحت شدم که برا غرب نمیدن ولی Play-asia که هست تازه زبونم کلا ژاپنی باشه مهم نیست چیزی برا خوندن نداره که همش دیدنیه :biggrin1:
برو بابا :biggrin1:

آقا من طرفدار بازیم، طرفدار ایتاگاکی هستم، طرفدار Tecmo، طرفدار ژاپن، طرفدار تیم ملی ژاپن، طرفدار آقا علی کریمی،...

:biggrin1:
مگه من گفتم طرفدار بازی نیستم؟:d من خودم بازی رو Day 1 خریدم. خودم کلی ازش توی استیم طرفداری کردم و کلی فحش هم از ملت خوردم سر طرفداری از بازی:biggrin1: از شماها هم کلی منحرف ترم و رو نمیکنم;)):biggrin1: هر چی باشه از شاگردان استاد اعظم، احسان هستم;;):biggrin1:
این که طرفدارای بازی توی یه جمع فایتینگ باز جرات نمیکنه بگه طرفدار بازی هست یا احساس راحتی نمیکنه، یه چیز واقعیه بچه ها. یکی از بزرگترین پلیرهای DoA به اسم Emperor Cow که چند وقت پیش رفته بود پیش ایتاگاکی داشت از همین گله میکرد. میگفت یه احساس خجالت بهش دست میده و توی محافل زیاد احساس راحتی نمیکنه که در موردش حرف بزنه علی رغم اینکه بازی رو به شدت دوست داره. همونجا ایتاگاکی اون چیزی رو که توی پست قبلیم گفتم، بهش میگه. میگفت بازی رو روی 4تا ستون ساختم، گیم پلی، طراحی و ... . به همشون به یه اندازه میپرداختم. کسی هم نمیتونست گیری بده. ولی از وقتی رفتم کلا ستون جذابیت پر رنگ تر شد و بقیه المان ها توی سایه قرار گرفتن و وسیله ای شد برای گیر دادن ملت. میگفت شخصیت های مونث DoA عین دخترام هستن ولی ببین چه به روزشون آوردن:))
علی این موضوع چیزی نیست که ملت بخوان روش کلید کنند. همون کاستوم ها هم که میگی باز یه چیز Optional ـند توی بازی به مکانیک ها یا گیم پلی اون هیچ آسیبی نمیرسونند و تغییری توی بازی اصلی ایجاد نمیکنند برای همین واقعا نمیدونم چرا باید برای کسی مهم باشه که فلان لباس فلان شخصیت اینجوریه. اگه کسی با این مورد مشکل داره میتونه ازش استفاده نکنه، به همین راحتی. بازی نه مجبورت میکنه اینجور لباسا رو بخری و نه الزامی برای استفاده شون گذاشته. همونطوری که از اسمش پیداست این چیزا فن سرویسه و صرفا برای قشر خاصی در نظر گرفته شده.

DoAX هم باز جریانش همینه. اینکه یه عده (منظورم تو نیستیا، دارم در مورد این "جورنالیسم" ها حرف میزنم) بیان نظرشون رو به بقیه تحمیل کنند و Moral های بیخود خودشون رو بخوان به همه بقبولونند کاملا مسخره است و نباید هیچ جایی توی این صنعت (یا اصلا هیچ جای دیگه) داشته باشه.
نکته دقیقا همون قسمت بولد شده هست علی. ملت کلید میکنند. صبح تا شب کلیدشون روی این قضیه هست. طرفدارا و منتقدا دقیقا کلیدشون رو همینه. به قول تو چیزی نیست و واقعا هم عقلانی که بهش فکر میکنیم، چیز خیلی خاصی نیست که روش کلید کنن ولی حقیقت اینه که این کارو میکنن. وقتی میری توی Community Hub، چیزایی میبینی که فکر میکنی آدرس رو اشتباهی رفتی:biggrin1:
من حرف تو رو میفهمم. بعضی از این جورنالیسم ها که نمونه-شون رو گفتی بی شک Attention Wh*re هستن. مشکلی هم با DoAX ندارم اصن، اشتباه برداشت نکنین:biggrin1: بیاد هم به کله میخرمش:biggrin1: بحث من اینه که یه سری چیزا جا و مکان خودشون رو دارن و بهتره توی همون حیطه بمونن و بین فن ها و کامیونیتی همون بازی باشه. مثلا DoAX خوبه ولی نباید حاشیه هاش به DoA های شماره دار و اصلی هم کشیده بشه چون اون وقت به خاطر روبرو شدن با طیف بیشتری از آدم ها، این قضیه بولد جلوه میکنه و جورنالیسم ها میان و همچین چیزهایی میگن و همچین اتفاقاتی هم میوفته چه ما خوشمون بیاد یا چه نیاد. یه جورایی بازی اصلی میشه تبلیغات برای بازی فرعی و اینطوری فدای این موضوع میشه بدون اینکه دست آوردی از خودش ارائه بده.

پ.ن: یاد تهیه کننده یا کارگردان DoA5 میوفتم که سر پورت کردنش برای PC تهدید کرده بود اگه ماد های بوق بسازین، دیگه بازی برای PC نمیدیم. نه اینکه شخصیت های بازی همه حجاب کامل دارن، به خاطر همین گفته بود:)) آخه ببین این حرف چقدر خنده داره. اونم از طرف یکی از سازنده های بازی!:biggrin1: مثال آدمیه که خودش از دل و جون یه کاری رو میکنه و لذت هم میبره ولی به بقیه میگه این کارا رو نکنین:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,200
نام
ماکان
حیف که قوانین بازیسنتر و پرهام و دوستان دستم رو بستن وگرنه الان اواتار و امضا و گیمرتگ و اسم و همه چیز رو میکردم DoA :biggrin1:

تو علل حساب بیا ID‌ رو به این یارممد (؟) تغییر بده DoA پیش کش!:| از E3 به این ور دودره کردی!:| فک نکن یادمون رفته یا هواسمون نیست!:|

پ.ن: :D

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,022
نام
آریا
سال گذشته بهترین بخش مراسم که حتی از خود کنفرانس هم برام جالب تر بود، نیمچه کنفرانس های اون بودن. جلساتی که بازیسازها خیلی خودمونی و مهربون (:D) دور یه میز می نشستن و گیمرها هم مقابلشون بودن و صحبت های خیلی جالبی توی این جلسات شنیده میشد، به همراه پرسش و پاسخ های باحال.
امسال هم دوباره قراره این جلسات ادامه داشته باشن و فعلاً دو موردش مشخص شده.

N6OVP.jpg

Greg Miller که مدتی هست همراه با Colin Moriarty پادکستی به نام PS I Love You XOXO رو ترتیب دادن، یه پنل زنده توی PSX دارن.

PqcA3.jpg

پنل بعدی هم مربوط به Storytelling هست و در مورد آینده داستان گویی در صنعت بازی صحبت میشه. جلسه ای که این افراد در اون حضور دارن:
Cory Barlog, Creative Director at Santa Monica Studio
Jenova Chen, Creative Director at thatgamecompany
Kareem Ettouney, Creative Director at Media Molecule
Greg Kasavin, Writing & Design at Supergiant Games

به جز داش کریم که نمیشناسمش (البته از MM هست و همین طوری از سر خیابون نیومده :D)، 3 نفر دیگه افراد جالبی هستن و احتمالاً جلسه باحالی رو شاهد باشیم. :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@Dinosaur

پارسال من فکر کنم همه پنل ها رو گرفتم ولی خیلیاشون رو هنوز ندیدم :-" امسالم اگه روی یوتیـوب آپلود شدن سعی میکنم همشون رو بزارم :D

بین پنل هایی که از پارسال دیدم Story Time خیلی باحال بود. یوشیدا، Adam Boyes و Scott Rohde توش بودن که جریاناتی که میگفتن واقعا جالب بود :D امیدوارم امسال هم یه همچین پنلی داشته باشن :D
===
راستی با معرفی Emulator بازیهای PS2 برای PS4 فکر کنم یه ترول دیگه هم افتاده باشیم ها :| :D

یوشیدا میاد روی صحنه میگه: کراش باندیکوت رو یادتون هست؟ میخوایم برش گردونیم به PS4.

ملت همه دیوونه میشن، شروع میکنند به سر و صدا و تشویق!

یوشیدا ادامه میده: به عنوان بخشی از عناوین PS2 که قراره روی PS4 عرضه بشن.

ملت: :| :| :|

یوشیدا:
Q6bXN.gif

پ.ن: تازه فکر کن نسخه PS2 ـش هم بخوان بیارن نه شاهکار های ND که روی PS1 بود.

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تاریخ کنفرانس یه جوریه که مثلا ممکنه بیان وسط کنفرانس پلاس ـه این ماهو معرفی کنند . 3 تا بازی aaa برای پلاس مثلا :D البته ما که شانس نداریم یهویی دیدید پلاس فردا معرفی شد :| :D

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
راستی با معرفی Emulator بازیهای PS2 برای PS4 فکر کنم یه ترول دیگه هم افتاده باشیم ها :| :D

یوشیدا میاد روی صحنه میگه: کراش باندیکوت رو یادتون هست؟ میخوایم برش گردونیم به PS4.

یوشیدا:
Q6bXN.gif

اولا سونی خیلی باید عقب افتاده باشه PS2 رو بیاره رو PS4 ولی PS1 رو نیاره ! :D
دیما اصلا درستش همینه برای معرفی کرش ! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تاریخ کنفرانس یه جوریه که مثلا ممکنه بیان وسط کنفرانس پلاس ـه این ماهو معرفی کنند . 3 تا بازی aaa برای پلاس مثلا :D البته ما که شانس نداریم یهویی دیدید پلاس فردا معرفی شد :| :D
میخواستم بگم که خودت گفتی :D بازیای پلاس اولین سه شنبه ماه میان که برای دسامبر میشه همون یکم :D قراره بازیها رو تا قبل از یکم معرفی کنند:

8kCWj.png

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
سگا نام تجاری Liberation of the Blue Sky رو ثبت کرد.احتمالا ip جدیده.

منبع

Tecmo Koei هم نام تجاری Age Of Revolution رو ثبت کرد.
Namco Bandai هم نام تجاری Fated Retribution رو ثبت کرد.
منبع

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اولا سونی خیلی باید عقب افتاده باشه PS2 رو بیاره رو PS4 ولی PS1 رو نیاره ! :D
دیما اصلا درستش همینه برای معرفی کرش ! :D

آره خب میدونم طبیعیش اینه که بازی های PS1 رو هم بیارن ولی خب تا اینجا فقط در مورد بازیهای PS2 حرف زدن برای همین ممکنه فعلا بخوان فقط همین شبیه ساز PS2 رو عرضه کنند بعد برن سروقت بازیهای PS1 :| :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
@Dinosaur

پارسال من فکر کنم همه پنل ها رو گرفتم ولی خیلیاشون رو هنوز ندیدم :-" امسالم اگه روی یوتیـوب آپلود شدن سعی میکنم همشون رو بزارم :D

بین پنل هایی که از پارسال دیدم Story Time خیلی باحال بود. یوشیدا، Adam Boyes و Scott Rohde توش بودن که جریاناتی که میگفتن واقعا جالب بود :D امیدوارم امسال هم یه همچین پنلی داشته باشن :D
===

یوشیدا:
Q6bXN.gif

اگه به همین منوال و سیستمی باشه که ما رو با FF VII ترول کردن پس یعنی کراش توی E3 رونمایی میشه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,200
نام
ماکان
اگه به همین منوال و سیستمی باشه که ما رو با FF VII ترول کردن پس یعنی کراش توی E3 رونمایی میشه :D

دقیقا!:D ترول کرش خبر خوبیه!:D یعنی E3 اصل جنسو رو میکنن!:D

به لحاظ قانونی سونی میتونه کرش هارو ریمیک کنه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر