مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
این هم تیزر تریلر Street Fighter 5 برای PS4 و PC :D

itishappening.gif
به هر حال معنی EXCLUSIVE نمیده :whistling: . ما بخیل نیستیم واسه ONE هم شیپ کن بچه ها بپرن داخل :d . ONO دید نمیتونه جلوی خودشو بگیره قبل مراسم قفلش باز شد :d، این چند وقت فقط جلوی دوربین بال بال میزد .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا اگه STEER FIGHTER 5 واقعی باشه دیگه چرا PC باید باشه ؟:d

یعنی منظورم اینه آخه فروشش فکر نکنم 0.1 PS4 باشه :d

چون PC یکی از بزرگترین پلتفرم های SF ـه و بی انصافیه اگه کپکام SF فنای PC باز رو نادیده بگیره.

چون به احتمال خیلی زیاد بازی انحصاری زمانیه و بعدا برای X1 هم میاد. مثل Rise of Tomb Raider که بعدا برای کنسول های سونی میاد.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
bestps1games.jpg

بدون شک PS نسبت به برادرهای بزرگترش برای من و خیلی از هم نسل های من انتخاب ما هست . فکر نمیکنم کسی الان تو دوران 20 سالگی به بالاش باشه و حرف هایی که میزنم رو به یاد نداشته باشه . از کلوپ رفتن ها گرفته ، تا تورنومنت هایی که برای فوتبال 99 و 98 میزاشتیم . از درو کردن ریس های گرن توریسمو تا با زحمت رد کردن کراش ماشینی و غول هاش . بازی که شاید مثل من خیلی ها هم عاشقش بودن ، دینو کریسیس 2 ! اون پایان غم انگیزش .. مدال افتخار ! جیمز باند !! و مهمتر از همه درایئر 1 و شماره دومش که یه ماشین داشت که مخفی بود ته اون اتوبان ، میرفتی پایین کارت میزدی و با مینی کوپر میومدی بالا . یا ماشین مسابقه ای که تو زمین بیس بال بود سمت شمتال نقشه و کلی خاطرات بزرگ دیگه .

و به یقین بزرگترین و بهترین بازی عمر من ، هاروست مون یا همون مزرعه دار .. بازی که من یک جمعه از 9 صبح تا 11 شب یکسر بدون نهارو شام پاش بودم و مجبور شدم رهاش کنم چون بدنم دیگه اجازه بیشتر بازی کردن رو نمیداد !!

نسل ما به واقع اخرین نسلی بود که تو بچگیش تو دنیای گیم غرق شد ، باهاش بزرگ شد و الان شد دانشجوهای گیمر حال حاظر کشور . واقعا نمیشه این کنسول دوستداشتنی رو از یاد برد ...

شاید PS2 با خدای جنگ (!) ، کینگدام هارتز 2 ، دویل می کرای و ده ها بازی دیگه شاهکار بود ، اما به هیچ وجه مثل برادر کوچیک خودش اسطوره ما نشد ...

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
آقا PS1 یه بازی بتمن داشت که مثلا بروس وین پیر شده یه پسر جوونه جاشو میگیره
هر کی بگه اسمش چی بود این شبه جمعه ای دعاش میکنم :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
یکی بگه این لعنتی فردا ساعت چند شروع میشه :d
دوتا کانال درست داخل تویچ یا یوتی...ب هم بگید به صورت لایو ببینیم . لامصب دارم میمیرم از هایپ فقط کرش بیاد :(( :((

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
986
نام
Esmaiel
یکی بگه این لعنتی فردا ساعت چند شروع میشه :d
دوتا کانال درست داخل تویچ یا یوتی...ب هم بگید به صورت لایو ببینیم . لامصب دارم میمیرم از هایپ فقط کرش بیاد :(( :((

روزشمار داخل پست اول هست !

از این بهتر فکر نمی کنم باشه:

Twitch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر