مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,325
نام
ماکان
یه سوپر فکت براتون دارم اینایی که میگن خبری نیست ( از جمله خودم :D ) و سرکاری و عمراً خبر خاصی باشه، مقدار هایپ خونشون خیلی از اونایی که به دلش صابون میمالن بیشتر ! :D چون ما دائماً در حال فاز خبری نیست هستیم و اگه خبری باشه و یه موقعی عنوانی مثل کراش معرفی بشه مطمئناً سکته قلبی و مغزی رو با هم می زنیم به بدن :D البته همچنان مطمئنم هیچ خبری نیست و اینا همش بازی و سر کار گذاشتن ِ ملت ِ :D
دقیقا نظر منم همینه!:D البته الان با این فازی که سونی راه انداخته PSE باید خیلی بزرگ باشه, خیلی! وگرنه.... حالا باز تکرار میکنم؛ معرفی کرش و فاینال فنتسی ریمیک و چه میدونم کپکام ورسس سونی و اینا که از دم توهمه محضه, اما سونی حداقل باید یه سری انحصاری فوق خفن جدید رو کنه. بازی ایندی و کوچیک و مستقل و اینا هم بدرد خودشون میخوره!:D دیگه کمترینشون باید GoW و TLG باشه!:D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
فکر نکنم چیز زیادی از U4 ببینیم.نهایتا یه تریلر 30-40 ثانیه ای!!!احتمالا سونی تمرکزش رو بزاره روی تبلیغ بیشتر واسه 1886 , BB و بقیه بازیهایی که قراره بزودی عرضه بشند :dاگر U4 بخواد نمایش گیم پلی داشته باشه رسما باعث میشه بقیه بازیهای سونی مخصوصا پروژهایی که احتمالا تو مراسم رونمایی میشند زیر سایه قرار بگیرند.
حدس میزنم نمایش گیم پلی U4 رو نگه میدارند واسه E3 2015:d
انتظار یه نمایش فوق العاده از 1886 دارم.حدس میزنم بدجوری با نمایشش سورپرایزمون میکنه.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
چند وقت پیش یه بابایی پرسیده بود که دوست دارین چه بازی هایی برای PS4 ساخته بشن ! سونی یه ویدئو جدید داده که میگه اون لیست تو PSX کامل میشه ! :D

Between Shu Ferns with Gio Corsi

watch?v=OO6qDZDxqr0

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
نمیدونم اینو صفحات قبل گفتن یا نه، چک نکردم.

شایعه شده سونی قصد خرید استدیوی مشخصی رو داره یا اینکه خریدش همین الان، مطمئن نیستم، نکته جالب اینه که خبر اومده با تصمیم کرایتک از امروز به بعد warface دیگه برای X360 در دسترس نیست!

Crytek is shutting down Warface on Xbox 360 • Eurogamer.net

به خاطر ساخت کرایسیس 1 ، کرایتک محبوب PC gamerها بود! خدا رو شکر الان به PS4 هم علاقه دارم وگرنه خبر خریده شدن کرایتک توسط سونی کمرم رو "کمی" میشکست :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دقیقا نظر منم همینه!:D البته الان با این فازی که سونی راه انداخته PSE باید خیلی بزرگ باشه, خیلی! وگرنه.... حالا باز تکرار میکنم؛ معرفی کرش و فاینال فنتسی ریمیک و چه میدونم کپکام ورسس سونی و اینا کاملا امکان پذیره. سونی حداقل باید یه سری انحصاری فوق خفن جدید رو کنه. بازی ایندی و کوچیک و مستقل و اینا هم بدرد خودشون میخوره!:D دیگه کمترینشون باید Capcom X Santa و TLG باشه!:D

Fixed :shrewd::D

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب حدودا 4-5 ساعت دیگه Playstation Awards شروع میشه. قبلا مدیرعامل شعبه ژاپن سونی و همچنین به تازگی سر دبیر مجله فامیتسو از وجود سورپرایز و پرده برداری از یه پروژه Special به مناسبت 20 سالگی PS صحبت کرده بودن که بشخصه خیلی دوست دارم یه JRPG (یا فایتینگ) جدید باشه.

خودم نمیتونم مراسم رو ببینم ولی اونایی که دوست دارند میتونند از اینجا نگاه کنند: (فیــلتر شکن میخواد)

PlayStation Awards 2014 | プレイステーション オフィシャルサイト

فعلا داره یه Count Down تا شروع مراسم نشون میده.

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
k5e2dfvw6q7o4bzycha5.jpg

یادتون هست چند روز پیش سانتا مونیکا گفته بود یه سورپرایز داره همراه با یه مهمون ویژه.دوباره همینو در جواب اون توییت نوشته!

gnwfcssdjpvexy03ki8v.gif

اینو اکانت اصلی پلی استیشن بازتوییت کرده و بازهم کراش در جلوی همه داره خودنمایی میکنه.تو روحشون اگه خبری ازش نشه:p

116kzmhhhacot98copta.jpg
mjoahutvto8xwcrlmpec.jpg

این 2تا توییت هم در مورد آمار فروش پلی استیشن 2 و سری gran turismo هست که دیگه همه بهش واقف هستن

mj9gdavwl5o7h6ittexg.jpg

بد نیست همینجا اطلاع رسانی بشه در مورد آپدیت PS4

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

شایعه شده سونی قصد خرید استدیوی مشخصی رو داره یا اینکه خریدش همین الان، مطمئن نیستم، نکته جالب اینه که خبر اومده با تصمیم کرایتک از امروز به بعد warface دیگه برای X360 در دسترس نیست!

به خاطر ساخت کرایسیس 1 ، کرایتک محبوب PC gamerها بود! خدا رو شکر الان به PS4 هم علاقه دارم وگرنه خبر خریده شدن کرایتک توسط سونی کمرم رو "کمی" میشکست :d

کرایتیک فقط روی PC میتونه کرایتک باشه :)

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
سونی کاور Disgaea 5 و یه سری چیزای دیگه رو برای ژاپن معرفی کرد:

DLC جدید TLOU توی مراسم قابل بازیه:

kjwaofh9pze6j6vm0fra.jpg

یه سری فن آرت به همین مناسبت:

یکی از مگاتن های مراسم سونی لو رفت:

:((میدونستم بالاخره بعد اینهمه انتظار معرفی میشه:d

آخرین ویرایش:

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171

با تمام احترامی که واسه کرایتک دارم اما حقیقتا برای سونی به هیچ دردی نمی خوره، یعنی با خریدنش رسما فقط یه استدیو خواهد داشت که یه موتور گرافیکی شاخ داره که خب سونی تو این زمینه چیزی کم نداره، رسما همه ی فرست پارتی هاش قولی هستن تو گرافیک، در ضمن می تونه اون هزینه رو خرج استدیو های دیگه کنه و نتیجه ی بهتری بگیره

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
از اونجا که Respawn تا به حال هیچ بازیی برای Ps4 نداشته حضورش در این مراسم 2 دلیل میتونه داشته باشه.:d یا خیلی خوشحالن که توی مراسمی شرکت کردند که برای کنسول اون شرکت اصلا بازی نداشتن:d یا قراره یه اتفاق هایی بیوفته:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر