مراسم PlayStation Experience در دسامبر

بهترین کنسول سونی از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    411

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
سلام!

pssuoqk55u6d6hp63df0.jpg

سونی تصمیم دارد در روزهای 6 و 7 دسامبر مراسمی عظیم را تحت عنوان PlayStation Experience برگزار کند. این مراسم از مدتی پیش در دست طراحی بوده و اینک همزمان با 20 سالگی PlayStation در بهترین زمان ممکن شاهد آن خواهیم بود.
افراد 18 سال به بالا برای شرکت در PlayStation Experince می توانند با پرداخت 50 دلار برای یک روز (90 دلار برای دو روز) به محل برگزاری مراسم در لاس وگاس واقع در نوادا رفته و از بخش های مختلفی لذت ببرند. تجربه انواع بازی های پلتفورم های PlayStation، نشست های متنوع، ملاقات با تعدادی از بهترین بازیسازان این صنعت، بدست آوردن آیتم های مختلف و شانس خرید وسایل کلکسیونی کمیاب از استودیوهای مختلف جزو برنامه های این مراسم خواهد بود. در کنار این ها، حاضرین می توانند به صورت اختصاصی اولین نمایش بعضی عناوین سال 2015 را شاهد باشند.
PlayStation Blog نیز در تاریخ ذکر شده به پوشش مراسم پرداخته و گزارش هایی برای افرادی که نمی توانند در مراسم شرکت کنند، ارائه خواهد داد.

موفق باشین!

ویرایش:

Saturday, December 6th

10:00am PlayStation Experience keynote
11:30am Dying Light live gameplay
12:00pm Destiny: The Dark Below gameplay
12:30pm Virtual Reality: A New Era for Games (live panel
1:30pm The Tomorrow Children live gameplay
2:00pm God of War: Retrospective (live panel excerpt
2:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
3:00pm No Man’s Sky gameplay and discussion
3:300pm The Journey of Diablo III on PS4 (live panel excerpt
4:00pm Tearaway Unfolded PS4 live gameplay
4:30pm LittleBigPlanet 3 Community Creations
5:00pm Inside the Dev Studio (live panel

Sunday, December 7th

10:30am Opening welcome and recap with special guests
11:00am The Witness live gameplay
11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay
12:00pm The Tomorrow Children live gameplay
12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt
1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay
1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion
2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt
2:30pm Amplitude live gameplay
3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World
4:00pm Secret Mystery Game live gameplay
4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel

آخرین ویرایش:

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
بعد از نمایش The Last Guardian...

قیافه من موقع تماشای ثانیه به ثانیه زنده مراسم:

amcsz74igrca35aa18mb.gif

من که پیچ و مهره های بدنم همگی شله، احتمال اینکه بدنم چندثانیه قفل کنه خیلی زیاده ! دوستانی که مراسم رو Live دنبال میکنند اگر براشون مقدوره به صورت خیلی ریلکس و نرمال اینجا خبرش رو بزارن، خدارو چه دیدید، شاید بعد از نمایش این بازی اونم بعد از 5 سال اونم به صورت یهویی شادروان شدیم رفت..
..My Body Is Not Ready

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
احتمالا در Playstation Awards هم رونمایی هایی اتفاق خواهد افتاد.

سردبیر Famitsu :

Since these awards are coinciding with the 20th anniversary of the PlayStation, there’s probably going to be more pomp and flare than usual this year,” Hayashi said during a Niconico live stream, and I think it’s probably safe to say that means we’ll likely be seeing a lot of surprises coming out our way that are befitting such an occasion

PSA در تاریخ 3 دسامبر برگزار خواهد شد و قبلا هم اعلام شده بود که تعدادی از بزرگان صنعت ژاپن در مراسم خواهند بود.
یوشیدا هم گفته با توجه به مورد توجه قرار گرفتن Bloodborne تلاش می کنیم بازی های بیشتری از سازنده های ژاپنی بر روی PS4 بیاریم:
Yoshida also said that he hopes to continue bringing PlayStation 4 more Japanese games after Bloodborne that highlight the platform’s capabilities

کلا هفته فوق العاده ای رو پیش رو داریم : PSA ، TGA و PSE

آخرین ویرایش:

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
طبق گفته یک بنده خدایی، یه پیام از یک نفری بهش رسیده که اون از یک اینسایدر شنیده که یکی از اون مگاتن ها چیه و میگه خیلی چیز خاصی نیست.... بفنا نریم خوبه...

ویرایش ۱ : مثل این که بازی captain commando reboot هستش

ویرایش ۲ : خب معلون شد طرف سرکار بوده و خود اینسایدر هم تکذیب کرد.... آسوده باشید که فعلا امن و امان است

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من با یه گیم پلی از U4 و گیم پلی جدید از 1886 و TLG و GT7 انصافا راضیم :D همینا رو نشون بدن خودم میریزم خیابون سینه میزنم :D

همه اش همین؟! از تو انتظار نداشتم وحید [-(

دیگه در کمترین حالت باید Persona 6, Devil May Cry 5 - 6 - 7 , Resident Evil 8, The Last Guardian, Dragon's Dogma 4, Yakuza 6 English Dubbed Edition, Valkyria Chronicles 5, Kingdom Hears IV , Onimusha Reboot, Final Fantasy XVI, Capcom Vs Playstation, 2 New Mega Man و Tales of Crystira رو معرفی کنند! تازه اینا فقط از طرف سازنده های ژاپنی بود، دیگه حالا بازی های غربی بماند.

:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
همه اش همین؟! از تو انتظار نداشتم وحید [-(

دیگه در کمترین حالت باید Persona 6, Devil May Cry 5 - 6 - 7 , Resident Evil 8, The Last Guardian, Dragon's Dogma 4, Yakuza 6 English Dubbed Edition, Valkyria Chronicles 5, Kingdom Hears IV , Onimusha Reboot, Final Fantasy XVI, Capcom Vs Playstation, 2 New Mega Man و Tales of Crystira رو معرفی کنند! تازه اینا فقط از طرف سازنده های ژاپنی بود، دیگه حالا بازی های غربی بماند.

:D

مرد حسابی من ماریجوانا رو در حال خواب و رویا مصرف کنم و پشت بندش 3 تا اسنیف کوکائین برم همچین لیستی نمیتونم بدم :D

این لیست ها رو بهروز و امیر باید بدن :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,333
نام
امیر حسین
مرد حسابی من ماریجوانا رو در حال خواب و رویا مصرف کنم و پشت بندش 3 تا اسنیف کوکائین برم همچین لیستی نمیتونم بدم :D

این لیست ها رو بهروز و امیر باید بدن :D
لیست E3 من شامل 2تا بازی بود :
1. Crash
2. R&C
البته SF هم بود:-" :d

به اون اولی که من هنوز معتدقم! :d دومی هم که نمایش نداشت ولی معرفی شد! :d >:)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شون صفحه پیش من گفته بودم بازی کپکام یحتمل همین DD2 هست. بنظرم این محتمل ترین گزینه هست.

اتفاقا برعکس، به نظر من که DD2 کمترین احتمال رو داره. نسخه اول قرار بود 10 میلیون نسخه بفروشه به زور 1.6 میلیون فروخت!

من که خوشحال میشم اگه DD2 باشه ولی به نظرم خیلی بعیده. (خصوصا که Deep Down هم هنوز عرضه نشده)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اتفاقا برعکس، به نظر من که DD2 کمترین احتمال رو داره. نسخه اول قرار بود 10 میلیون نسخه بفروشه به زور 1.6 میلیون فروخت!

من که خوشحال میشم اگه DD2 باشه ولی به نظرم خیلی بعیده. (خصوصا که Deep Down هم هنوز عرضه نشده)
اینو هم اضافه کن که در حال حاضر ایتسونو داره DMC 5 رو میسازه و وقت نداره;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر